Видалення цвілі в Сумах, Сумській області

9 основних правил
у боротьбі з пліснявою

Спільно з телеканалом Інтер

Небезпечно!
Грибок!

Спільно з телеканалом НТН

Етап 1 Етап 2 Етап 3 Етап 4

Аудит зараженого приміщення для встановлення причини появи цвілі та грибка.

 • Заміри вологості та температури огороджувальних конструкцій
 • Заміри вологості та температури повітря в приміщенні
 • Вимірювання швидкості руху повітряного потоку
 • Вимірювання рівня забрудненості повітря (% вмісту формальдегіду, загальна забрудненість)
 • Обстеження вентиляційних каналів
 • Обстеження елементів покрівлі, фасаду, фундаменту

Видалення цвілі та грибка

 • Підготовка та зачистка ураженої поверхні (шпалери, фарба, шпаклівка, якщо поразка глибоке)
 • Поверхнева обробка антисептиком заражених та прилеглих ділянок від плісняви та грибків (меблі, предмети інтер'єру)
 • Глибока хімічна обробка заражених та прилеглих ділянок для видалення та захисту від усіх видів плісняви та грибків.

Встановлення припливних пристроїв

 • Встановлення припливного віконного клапана на металопластикове вікно

Обробка Озоном (Знезараження)

 • Обробка Озоном заражених приміщень (видалення спор цвілі)
 • Знезараження приміщень від усіх відомих вірусів, бактерій хімічних сполук та алергенів
Комплекс видалення грибка та цвілі в квартирах, будинках та офісах
Гарантія 12 місяців за договором

Ванна кімната

Кімната (кухня) офіс до 22м2

1 кім.квартира (будинок) офіс до 42м2

2 кім.квартира (будинок) офіс до 62м2

3 кім.квартира (будинок) офіс до 82м2

4 кім.квартира (будинок) офіс до 110м2

Підсумкова вартість обробки може змінюватись в залежності від стану та ступеню забруднення об'єкта. Остаточну вартість робіт визначає майстер обробки.

Плесня або грибок, що іноді з'явилася на стінах, не вважають великою проблемою, оскільки вона не надає ніякого дискомфорту. На жаль, це помилка, і вона може бути дуже небезпечною, якщо не виявити своєчасну реакцію у боротьбі з пліснявою. Вона завдає шкоди не лише поверхням, на яких поширюється, але може бути небезпечною для здоров'я як дорослих, так і дітей. Суперечки цвілі можуть згубно впливати на дихальні шляхи людини, викликаючи алергії чи захворювання. Ці суперечки є невидимими для людського ока, тому можуть довгий час перебувати в приміщенні, коли людина навіть не підозрює, що піддається їхньому впливу.

Цвіль - це вид грибкових утворень. Вона може з'являтися і дуже швидко поширюватися у приміщеннях, де має місце підвищена вологість та порушений повітрообмін. Найчастіше цей грибок вражає поверхні у ванній кімнаті, підвалах та на горищах. Тим не менш, при неправильному встановленні пластикових вікон або вентиляційної системи він може з'явитися і в інших приміщеннях.

Замовити видалення цвілі у Сумах: ціна та термін

З'явившись на невеликій поверхні, пліснява дуже швидко розповзається. При цьому вона проникає глибоко всередину будівельних матеріалів, що робить процедуру видалення плісняви ще складнішою.

Деякі люди намагаються самостійно впоратися із проблемою появи цвілі та грибка, використовуючи різні хімічні засоби чи народні методи. Інші ж починають капітальний ремонт, видаляючи при цьому шпалери, верхній шар штукатурки, сподіваючись таким чином позбутися шкідливого грибка. Однак усі ці методи можуть виявитися безрезультатними, а агресивні хімічні засоби можуть назавжди зіпсувати поверхню, що обробляється.

Роботи з видалення плісняви та грибка краще довірити досвідченим фахівцям, які знають усі нюанси процедури боротьби зі шкідливим грибком. Співробітники компанії «DFD» надають комплексні послуги з видалення плісняви. Завдяки багаторічному досвіду та грамотно розробленій стратегії боротьби, компанія «DFD» назавжди позбавить Вас цієї неприємної проблеми, не завдаючи шкоди оброблюваним поверхням.

Якщо Ви вирішили замовити послугу видалення цвілі, Ви можете бути впевнені в її ефективності. Для початку, наш фахівець оглядає приміщення, уражені грибком, і визначає його вигляд, щоб підібрати оптимальний та дієвий засіб для видалення цвілі. Окрім самої процедури видалення плісняви та грибка, наші фахівці усувають і причини їхньої появи. Це також є дуже важливим етапом у боротьбі з набридлою пліснявою, оскільки це гарантує порятунок від неї на довгий час.

Усі роботи проводяться за допомогою сучасного обладнання та лише сертифікованими хімічними засобами. Наші спеціалісти:

 • дезінфікують приміщення;
 • видаляють всі осередки (видимі та невидимі) поширення цвілі;
 • очищають повітря від шкідливих суперечок плісняви та інших небезпечних мікроорганізмів;
 • не ушкоджують оброблювану поверхню;
 • усувають причини появи цвілі та грибка;
 • надають гарантії.

Як позбавитися від цвілі назавжди в Сумах |

Щоб видалити не тільки видимі прояви плісняви та грибка на поверхнях, але й забезпечити очищення повітря в приміщенні від їх небезпечної для здоров'я суперечки, фахівці компанії «DFD» проводять процедуру озонування повітря. Цей процес є екологічно чистою технологією очищення повітря, під час якої використовується озон газ. Він здатний проникнути навіть у важкодоступні місця, включаючи простір під шпалерами, плінтусами, тріщини в поверхнях і так далі. Повне очищення поверхонь і повітря є запорукою успішної процедури позбавлення плісняви. Крім цього, у приміщенні ще довгий час залишатиметься чисте повітря.

Якщо Ви хочете видалити плісняву та грибок у Сумах, Сумської області назавжди, звертайтесь до компанії «DFD». Ціна та терміни виконання робіт залежатимуть від розміру приміщення та ступеня ураженості поверхні. Тим не менш, Ви точно будете задоволені отриманим результатом та чистими приміщеннями.