Видалення цвілі в Миколаєві, Миколаївській області

9 основних правил
у боротьбі з пліснявою

Спільно з телеканалом Інтер

Небезпечно!
Грибок!

Спільно з телеканалом НТН

Етап 1 Етап 2 Етап 3 Етап 4

Аудит зараженого приміщення для встановлення причини появи цвілі та грибка.

 • Заміри вологості та температури огороджувальних конструкцій
 • Заміри вологості та температури повітря в приміщенні
 • Вимірювання швидкості руху повітряного потоку
 • Вимірювання рівня забрудненості повітря (% вмісту формальдегіду, загальна забрудненість)
 • Обстеження вентиляційних каналів
 • Обстеження елементів покрівлі, фасаду, фундаменту

Видалення цвілі та грибка

 • Підготовка та зачистка ураженої поверхні (шпалери, фарба, шпаклівка, якщо поразка глибоке)
 • Поверхнева обробка антисептиком заражених та прилеглих ділянок від плісняви та грибків (меблі, предмети інтер'єру)
 • Глибока хімічна обробка заражених та прилеглих ділянок для видалення та захисту від усіх видів плісняви та грибків.

Встановлення припливних пристроїв

 • Встановлення припливного віконного клапана на металопластикове вікно

Обробка Озоном (Знезараження)

 • Обробка Озоном заражених приміщень (видалення спор цвілі)
 • Знезараження приміщень від усіх відомих вірусів, бактерій хімічних сполук та алергенів
Комплекс видалення грибка та цвілі в квартирах, будинках та офісах
Гарантія 12 місяців за договором

Ванна кімната

Кімната (кухня) офіс до 22м2

1 кім.квартира (будинок) офіс до 42м2

2 кім.квартира (будинок) офіс до 62м2

3 кім.квартира (будинок) офіс до 82м2

4 кім.квартира (будинок) офіс до 110м2

Підсумкова вартість обробки може змінюватись в залежності від стану та ступеню забруднення об'єкта. Остаточну вартість робіт визначає майстер обробки.

З'явившись одного разу в приміщенні, пліснява і грибок буде стрімко розростатися, якщо не вжити відповідних заходів для боротьби з ними. Деяким таке сусідство не заважає, але варто пам'ятати, що це може бути небезпечним. Крім того, що пліснява шкодить поверхням, на яких розташовані її грибниці, вона ще й шкодить здоров'ю тих, хто перебуває у приміщенні. Це зумовлено тим, що ця патогенна мікрофлора продукує тисячі суперечок. Вони витають у повітрі, невидимі для людського ока, проте згубні для здоров'я. Суперечки можуть спричиняти алергії, захворювання шкіри, дихальних шляхів, інших внутрішніх органів людини.

Цвіль - це різновид грибкової мікрофлори. Вона з'являється у приміщеннях, де для цього складаються ідеальні умови: підвищена вологість, погана вентиляція приміщення. Найбільшого ризику схильні ванні кімнати, підвали, горища. Але цим не обмежується: при порушенні повітрообміну та підвищенні вологості будь-яке приміщення може стати місцем для появи та розвитку цвілі.

Замовити видалення цвілі у Львові: ціна та термін

Коли на поверхнях з'являється пліснява, вона починає дуже швидко розростатися і проникати своїм корінням глибоко всередину покриття, незалежності від його типу, будь то шпалери, фарба, дерево, штукатурка. Цей факт сильно ускладнює процедуру її видалення, адже навіть прибравши видимі прояви плісняви на поверхнях, це не гарантує, що всередині не залишилося її коріння. Якщо це так, то цей шкідливий грибок невдовзі повернеться.

На просторах Інтернету можна знайти багато інформації про народні засоби та методи боротьби з пліснявою власними силами. Люди можуть використовувати різні хімічні засоби, робити капітальний ремонт, прибираючи верхній шар покриття, але все ж таки це не може гарантувати стовідсоткового видалення грибка. Хімічні засоби можуть завдати непоправної шкоди оброблюваним поверхням, а ремонт – не дати довготривалого результату.

Щоб якісно та надовго видалити плісняву та грибок, краще звернутися до досвідчених фахівців. Співробітники компанії «DFD» розуміються на боротьбі з грибком різних видів. Багаторічний досвід, а також грамотно розроблені стратегії боротьби з цвіллю дозволяють компанії «DFD» не тільки впоратися з цвіллю, що набридла, а й гарантувати її довготривале видалення.

При замовленні у нас послуги з видалення плісняви, Ви можете бути впевнені у її ефективності. Як відбувається сама процедура? Спочатку спеціаліст оглядає приміщення та визначає вид цвілі. Це необхідно для того, щоб підібрати оптимальний засіб для боротьби з грибком. Сама процедура проводиться з використанням сучасного обладнання та сертифікованих засобів наступним чином:

 • Спочатку проводиться дезінфекція приміщення.
 • Видаляються всі осередки поширення цвілі і грибка, не пошкоджуючи при цьому оброблювану поверхню.
 • Здійснюється очищення повітря для видалення суперечок та інших шкідливих мікроорганізмів.
 • Усуваються причини виникнення та поширення плісняви.
 • Надаються гарантії щодо ефективності проведених робіт.

Як позбавитися від цвілі назавжди в Миколаєві, Миколаївській області.

Як комплексний підхід до видалення цвілі та грибка в приміщеннях, фахівці компанії «DFD» проводять не тільки очищення поверхонь від видимих проявів патогенної мікрофлори, але й озонують повітря для забезпечення видалення невидимих для людського ока суперечок цвілі. Ця процедура є спеціальною технологією очищення повітря за допомогою газу озону. Він проникає навіть у важкодоступні місця, такі як простір під шпалерами, мікротріщини в поверхнях, забезпечуючи тим самим повне знищення будь-яких проявів плісняви та продуктів її життєдіяльності. Після цього у приміщенні ще довго буде свіже та чисте повітря.

Якщо Ви хочете видалити плісняву та грибок у Миколаєві, Миколаївській області назавжди, звертайтесь до компанії «DFD». Ціна та строки формуються відповідно до розміру приміщення та ступеня ураженості поверхні. Ми гарантуємо ефективність процедури видалення плісняви та грибка, а також чистоту приміщення.