Знищення тарганів Знам'янка

 

Знищення тарганів.
Обробка квартир та приміщень

 • Професійно
 • Гарантовано
 • Безпечно
 • Анонімно
Викликати майстра

Фахівці відділу дезінфекції компанії "DFD" справжні профі в цій сфері, за їхніми плечима багаторічний досвід зі знищення тарганів. У своїй роботі ми застосовуємо лише БЕЗПЕЧНІ інсектициди для здоров'я людини та тварин. При цьому вони ідеально борються з населенням тарганів у вашому будинку.

Як відбувається знищення тарганів

 • Процедура знищення тарганів починається з подання заявки на нашому сайті або дзвінка до відділу з надання послуг клієнтам.
 • Після цього ми максимально короткі терміни зв'яжемося з вами для обговорення всіх подробиць співпраці (метод обробки, день і час, вартість, адреса та інше).
 • Крім того, вам озвучать докладну інструкцію, як підготувати приміщення до дезінсекції і як все прибрати після неї.
 • Тривалість обробки від тарганів займає від 15 хвилин до 1 години. Час залежить від площі та заставленості території різними меблями та іншими речами.
 • У приміщення можна заходити через 6-10 годин після процедури.

Є питання?

+38 (096) 97 14 435 +38 (095) 02 17 888
Відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо за методами обробки, підберемо препарати під ваші потреби.
Отримати консультацію
Знищення тарганів у житлових приміщеннях (квартира, гуртожиток тощо)
Гарантія 3 місяці
Приміщення
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
1-кімнатна квартира
1000 грн
800 грн
2-кімнатна квартира
1200 грн
1000 грн
3-кімнатна квартира
1400 грн
1200 грн
4-кімнатна квартира
1600 грн
1400 грн
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.
Знищення тарганів у нежитлових приміщеннях (кафе, ресторани, магазини, склади тощо)
Гарантія 3 місяці
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
Комбінований
Комб.
від 20 грн./1м²
від 15 грн./1м²
від 10 грн./1м²
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.

Чому з нами зручно та надійно?

 • Ми з Вами на зв'язку щодня з 8:00 до 22:00
 • Надаємо послуги цілодобово без вихідних
 • Оперативно та без залучення сторонніх організацій реагуємо на заявки клієнтів (наші дезінфектори знаходяться у всіх великих містах України).
 • Розгорнуто та безкоштовно консультуємо на всіх етапах співпраці
 • Видаємо всі необхідні документи

Як ми працюємо

Безпечні препарати
Обробляємо Європейськими препаратами 4-5 класів малонебезпечних речовин – повністю безпечні для алергіків, дітей та тварин.
Сучасне обладнання
Використовуємо високотехнологічне обладнання. Завдяки цьому ви отримуєте високу якість та максимальну результативність послуг.
Досвідчені майстри
Кожен наш дезінфектор складає внутрішній іспит на знання та вміння обробки від паразитів, включаючи найменування та дозування препаратів, методи боротьби з резистентністю комах та гризунів та ін.

Знищення тарганів у Знам'янці

Таргани особливо часто з'являються в місцях скупченого проживання людей, а це, в першу чергу, багатоповерхові житлові будинки, де для цих комах багато можливостей ховатись у недоступних місцях підвалів, вентиляційних каналів, під дошками підлоги та у матеріалах для утеплення стін. Крім того, потрапивши у сприятливе середовище, де неохайні мешканці завжди надають для них багато сміття та харчових відходів, комахи починають швидко розмножуватися та займати сусідні території, у пошуках нових джерел харчування. Багато хто ставить собі питання: як позбутися тарганів у Знам'янці ? Компанія DFD відповість на нього у цій статті.

Труднощі у боротьбі з тарганами

Найкращий засіб від тарганів у Знам'янці – це комплексна обробка приміщень будинку, оскільки вони часто з'являються з підвалів, сирих та брудних підсобних приміщень, а також ховаються у місцях теплотрас. Зі своїх важкодоступних укриттів, вони з'являються в нових приміщеннях, де є доступ до сміття, води, крихти їжі на столі або підлозі. Тому основним видом профілактики від нього є чистота. Там, де регулярне миття меблів та підлоги з дезінфікуючими засобами є обов'язковим, тарганам навряд чи сподобається. Але буває, що їх так багато розлучилося у сусідів, що не допоможе навіть частий винос сміття і тоді їх важко позбутися. Важко боротися з цими комахами з кількох причин:

 • вони легко переповзають і переселяються з одних приміщень та квартир до інших;
 • вживають у їжу будь-які відходи та їстівні речовини;
 • живуть недовго, але дуже швидко розмножуються і заселяють нові ділянки для життя.

Після безуспішних самостійних спроб багато хто погоджується з тим, що знищення тарганів у Знам'янці найкраще доручити фахівцям, які використовують методи компанії DFD.

Безпечний засіб від тарганів у Знам'янці.

Можливості професіоналів розширені новими методами дезінсекції приміщень, які не псують меблі та речі замовника. Він може бути присутнім при обробці, одягнувши засоби індивідуального захисту, щоб не вдихати повітряні пари з мікрочастинками інсектициду, який може дратувати слизові. Від ступеня поразки кількістю тарганів та від завантаженості об'єктів меблями та речами залежить, який із двох способів застосовуватиметься:

 • гарячий туман для великої поразки приміщень;
 • холодний туман для початкових стадій проникнення комах.

Коли постає питання, як позбутися тарганів у Знам'янці , необхідно звернутися на сайт компанії DFD та залишити заявку на роботу з дезінсекції приватних, житлових будинків, а також медичних закладів, дитячих садків, їдалень та інших юридичних осіб.

Компанія працює у наступних містах: