Знищення тарганів Жовті води

 

Знищення тарганів.
Обробка квартир та приміщень

 • Професійно
 • Гарантовано
 • Безпечно
 • Анонімно
Викликати майстра

Фахівці відділу дезінфекції компанії "DFD" справжні профі в цій сфері, за їхніми плечима багаторічний досвід зі знищення тарганів. У своїй роботі ми застосовуємо лише БЕЗПЕЧНІ інсектициди для здоров'я людини та тварин. При цьому вони ідеально борються з населенням тарганів у вашому будинку.

Як відбувається знищення тарганів

 • Процедура знищення тарганів починається з подання заявки на нашому сайті або дзвінка до відділу з надання послуг клієнтам.
 • Після цього ми максимально короткі терміни зв'яжемося з вами для обговорення всіх подробиць співпраці (метод обробки, день і час, вартість, адреса та інше).
 • Крім того, вам озвучать докладну інструкцію, як підготувати приміщення до дезінсекції і як все прибрати після неї.
 • Тривалість обробки від тарганів займає від 15 хвилин до 1 години. Час залежить від площі та заставленості території різними меблями та іншими речами.
 • У приміщення можна заходити через 6-10 годин після процедури.

Є питання?

+38 (096) 97 14 435 +38 (095) 02 17 888
Відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо за методами обробки, підберемо препарати під ваші потреби.
Отримати консультацію
Знищення тарганів у житлових приміщеннях (квартира, гуртожиток тощо)
Гарантія 3 місяці
Приміщення
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
1-кімнатна квартира
1000 грн
800 грн
2-кімнатна квартира
1200 грн
1000 грн
3-кімнатна квартира
1400 грн
1200 грн
4-кімнатна квартира
1600 грн
1400 грн
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.
Знищення тарганів у нежитлових приміщеннях (кафе, ресторани, магазини, склади тощо)
Гарантія 3 місяці
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
Комбінований
Комб.
від 20 грн./1м²
від 15 грн./1м²
від 10 грн./1м²
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.

Чому з нами зручно та надійно?

 • Ми з Вами на зв'язку щодня з 8:00 до 22:00
 • Надаємо послуги цілодобово без вихідних
 • Оперативно та без залучення сторонніх організацій реагуємо на заявки клієнтів (наші дезінфектори знаходяться у всіх великих містах України).
 • Розгорнуто та безкоштовно консультуємо на всіх етапах співпраці
 • Видаємо всі необхідні документи

Як ми працюємо

Безпечні препарати
Обробляємо Європейськими препаратами 4-5 класів малонебезпечних речовин – повністю безпечні для алергіків, дітей та тварин.
Сучасне обладнання
Використовуємо високотехнологічне обладнання. Завдяки цьому ви отримуєте високу якість та максимальну результативність послуг.
Досвідчені майстри
Кожен наш дезінфектор складає внутрішній іспит на знання та вміння обробки від паразитів, включаючи найменування та дозування препаратів, методи боротьби з резистентністю комах та гризунів та ін.

Знищення тарганів у Жовтих Водах

Багато людей стикаються з питанням, як все-таки вивести таких докучливих комах, як таргани. Ми можемо дати вам відповідь. Наші професіонали з компанії DFD ан протягом багатьох років займаються знищенням тарганів у Жовтих Водах . Наші замовники дуже часто цікавляться, звідки шкідники змогли з'явитися у їхньому приміщенні. Таргани мають одну єдину мету приходити до вас – це їжа. Харчуються вони практично всім, що тільки бачать. Тому якщо ви не любите забиратися, то комахи не забаряться. Є варіант, коли вони прийшли до вас з іншого місця, наприклад, з каналізації. Або від неохайних сусідів, у яких вдома знаходиться їхнє житло.

Чому тарганів так складно вивести?

 • Вони можу харчуватися чим завгодно;
 • Таргани здатні дуже швидко розмножуватися.
 • Вони здатні переміщатися з одного місця проживання до іншого за короткий проміжок часу.

Якщо брати до уваги всі перераховані вище пункти, то можна зробити логічний висновок, що найкращий засіб від тарганів у Жовтих Водах – звернення до нашої фірми.

Як позбутися тарганів у Жовтих Водах

Наша компанія займається боротьбою зі шкідниками вже досить тривалу кількість часу. Ми гарантуємо вам якісну роботу за короткий термін. Для приміщень з будь-яким рівнем зараженості ми маємо два способи вирішення проблеми:

 • Холодний туман – використовується на невеликій площі поразки. Застосовується при малій чи середній зараженості;
 • Гарячий туман – застосовується тоді, коли кількість особин критична.

Наші методи повністю безпечні для людини та тварин. Ми використовуємо якісну та нешкідливу продукцію, тому за здоров'я своїх рідних, і навіть за своє, ви можете не переживати.

Фахівці рекомендують вам не відкладати очищення вашого житлового приміщення в довгий ящик. Таргани можуть переносити в собі величезну кількість різних вірусів та захворювань. Тому, якщо у вашій квартирі живуть діти чи тварини, то потрібно терміново позбавлятися комах. І ми вам допоможемо. Ви можете особисто бути присутнім під час роботи в бачити, як наші люди проводять дезінсекцію новими засобами. Вам буде видано індивідуальні засоби захисту, щоб ви могли спостерігати у безпеці.

Компанія DFD співпрацює не лише з приватниками, а й з організаціями. Якщо вам потрібна професійна допомога у рятуванні від тарганів у Жовтих Водах, то дзвінок за номером телефону буде ідеальним вибором для вас!

Компанія працює у наступних містах: