Знищення тарганів Умань

 

Знищення тарганів.
Обробка квартир та приміщень

 • Професійно
 • Гарантовано
 • Безпечно
 • Анонімно
Викликати майстра

Фахівці відділу дезінфекції компанії "DFD" справжні профі в цій сфері, за їхніми плечима багаторічний досвід зі знищення тарганів. У своїй роботі ми застосовуємо лише БЕЗПЕЧНІ інсектициди для здоров'я людини та тварин. При цьому вони ідеально борються з населенням тарганів у вашому будинку.

Як відбувається знищення тарганів

 • Процедура знищення тарганів починається з подання заявки на нашому сайті або дзвінка до відділу з надання послуг клієнтам.
 • Після цього ми максимально короткі терміни зв'яжемося з вами для обговорення всіх подробиць співробітництва (метод обробки, день і час, вартість, адреса та інше).
 • Крім того, вам озвучать докладну інструкцію, як підготувати приміщення до дезінсекції і як все прибрати після неї.
 • Тривалість обробки від тарганів займає від 15 хвилин до 1 години. Час залежить від площі та заставленості території різними меблями та іншими речами.
 • У приміщення можна заходити через 6-10 годин після процедури.

Є питання?

+38 (096) 97 14 435 +38 (095) 02 17 888
Відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо за методами обробки, підберемо препарати під ваші потреби.
Отримати консультацію
Знищення тарганів у житлових приміщеннях (квартира, гуртожиток тощо)
Гарантія 3 місяці
Приміщення
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
1-кімнатна квартира
1000 грн
800 грн
2-кімнатна квартира
1200 грн
1000 грн
3-кімнатна квартира
1400 грн
1200 грн
4-кімнатна квартира
1600 грн
1400 грн
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.
Знищення тарганів у нежитлових приміщеннях (кафе, ресторани, магазини, склади тощо)
Гарантія 3 місяці
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
Комбінований
Комб.
від 20 грн./1м²
від 15 грн./1м²
від 10 грн./1м²
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.

Чому з нами зручно та надійно?

 • Ми з Вами на зв'язку щодня з 8:00 до 22:00
 • Надаємо послуги цілодобово без вихідних
 • Оперативно та без залучення сторонніх організацій реагуємо на заявки клієнтів (наші дезінфектори знаходяться у всіх великих містах України).
 • Розгорнуто та безкоштовно консультуємо на всіх етапах співпраці
 • Видаємо всі необхідні документи

Як ми працюємо

Безпечні препарати
Обробляємо Європейськими препаратами 4-5 класів малонебезпечних речовин – повністю безпечні для алергіків, дітей та тварин.
Сучасне обладнання
Використовуємо високотехнологічне обладнання. Завдяки цьому ви отримуєте високу якість та максимальну результативність послуг.
Досвідчені майстри
Кожен наш дезінфектор складає внутрішній іспит на знання та вміння обробки від паразитів, включаючи найменування та дозування препаратів, методи боротьби з резистентністю комах та гризунів та ін.

Знищення тарганів в Умані

Найчастіше таргани мешкають там, де досить добрі для них умови. Але буває, що люди не можуть зрозуміти, звідки взялися таргани та їхній будинок. Компанія DFD допоможе вам зі знищенням тарганів в Умані . Ці шкідники можуть прийти до вас не тільки, якщо у вас є те, що їх приваблює. Наприклад, бруд чи їжа. Вони можуть перебратися від неохайних сусідів, або ж звідти, де є антисанітарія. Але з тарганами не так просто впоратися.

Чому тарганів так складно позбутися?

 • Вони їдять майже все;
 • Дуже швидко розмножуються.
 • Вони мають здатність мігрувати від одного приміщення до іншого.

Якщо у вашій оселі з'явилися ці комахи, то наша порада – найкращий засіб боротьби з тарганами в місті Умань – це звернення до наших фахівців.

Як позбавитися тарганів в Умані?

Для початку потрібно зрозуміти, що приваблює тарганів у вашому будинку? Наші фахівці можуть однозначно сказати, що комах приваблює їжа. Тому якщо ви погано прибираєтеся вдома, то й не варто дивуватися, що ці творіння у вас з'явилися. Ми можемо вам запропонувати два способи боротьби з ними:

 • Холодний туман – використовується на невеликій площі поразки. Застосовується при невеликій або середній зараженості;
 • Гарячий туман – застосовується лише тоді, коли кількість особин є величезною.

Кошти, які використовують наші фахівці, є повністю безпечними для людини та тварин. Якщо ви переживаєте за здоров'я своїх рідних, то можете про це не перейматися. Ми використовуємо лише якісні та перевірені засоби.

Фахівці рекомендують вам звернутися до нашої організації якнайшвидше, це найкращий засіб від тарганів в Умані . Адже така проблема, як таргани, не має бути невирішеною. Вони можуть бути джерелом хвороб. Якщо ви не хочете дотягнутися до критичної ситуації, то обов'язково не тягніть і вирішуйте цю проблему. Ви можете особисто бути присутнім під час проведення робіт у спостерігати, як наші професійні працівники проводять дезінсекцію вашого приміщення.

Вам буде видано індивідуальні засоби захисту для забезпечення вашої безпеки. Якщо вам потрібна така послуга, ми можемо надати її.

Наша компанія працює з приватними особами та з організаціями. Якщо вам потрібна професійна допомога у боротьбі з тарганами в Умані , ви можете звернутися до компанії DFD, і все буде зроблено якісно.

Компанія працює у наступних містах: