Знищення тарганів Світловодськ

 

Знищення тарганів.
Обробка квартир та приміщень

 • Професійно
 • Гарантовано
 • Безпечно
 • Анонімно
Викликати майстра

Фахівці відділу дезінфекції компанії "DFD" справжні профі в цій сфері, за їхніми плечима багаторічний досвід зі знищення тарганів. У своїй роботі ми застосовуємо лише БЕЗПЕЧНІ інсектициди для здоров'я людини та тварин. При цьому вони ідеально борються з населенням тарганів у вашому будинку.

Як відбувається знищення тарганів

 • Процедура знищення тарганів починається з подання заявки на нашому сайті або дзвінка до відділу з надання послуг клієнтам.
 • Після цього ми максимально короткі терміни зв'яжемося з вами для обговорення всіх подробиць співпраці (метод обробки, день і час, вартість, адреса та інше).
 • Крім того, вам озвучать докладну інструкцію, як підготувати приміщення до дезінсекції і як все прибрати після неї.
 • Тривалість обробки від тарганів займає від 15 хвилин до 1 години. Час залежить від площі та заставленості території різними меблями та іншими речами.
 • У приміщення можна заходити через 6-10 годин після процедури.

Є питання?

+38 (096) 97 14 435 +38 (095) 02 17 888
Відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо за методами обробки, підберемо препарати під ваші потреби.
Отримати консультацію
Знищення тарганів у житлових приміщеннях (квартира, гуртожиток тощо)
Гарантія 3 місяці
Приміщення
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
1-кімнатна квартира
1000 грн
800 грн
2-кімнатна квартира
1200 грн
1000 грн
3-кімнатна квартира
1400 грн
1200 грн
4-кімнатна квартира
1600 грн
1400 грн
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.
Знищення тарганів у нежитлових приміщеннях (кафе, ресторани, магазини, склади тощо)
Гарантія 3 місяці
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
Комбінований
Комб.
від 20 грн./1м²
від 15 грн./1м²
від 10 грн./1м²
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.

Чому з нами зручно та надійно?

 • Ми з Вами на зв'язку щодня з 8:00 до 22:00
 • Надаємо послуги цілодобово без вихідних
 • Оперативно та без залучення сторонніх організацій реагуємо на заявки клієнтів (наші дезінфектори знаходяться у всіх великих містах України).
 • Розгорнуто та безкоштовно консультуємо на всіх етапах співпраці
 • Видаємо всі необхідні документи

Як ми працюємо

Безпечні препарати
Обробляємо Європейськими препаратами 4-5 класів малонебезпечних речовин – повністю безпечні для алергіків, дітей та тварин.
Сучасне обладнання
Використовуємо високотехнологічне обладнання. Завдяки цьому ви отримуєте високу якість та максимальну результативність послуг.
Досвідчені майстри
Кожен наш дезінфектор складає внутрішній іспит на знання та вміння обробки від паразитів, включаючи найменування та дозування препаратів, методи боротьби з резистентністю комах та гризунів та ін.

Знищення тарганів у Світловодську

Таргани – це спритні та юркі комахи, від яких не застрахований ніхто. Вони можуть з'явитися несподівано, і багато людей запитують: « Як позбутися тарганів у Світловодську і чи можливо це». "Чому вони взагалі з'являються"? «Що ж приваблює їх у будинок чи місця громадського користування»?

Відповідь проста – це звичайно їжа та вода. Вони пробираються з інших квартир або місць, де є їхнє лігво. Як правило, це сире, тепле, брудне місце із залишками їжі. Тобто можна не прибрати один раз на кухні, і вони завітають до вас від недобросовісних сусідів через вентиляцію чи каналізацію. Багато хто намагається самостійно позбутися тарганів у Світловодську , але не завжди це виходить з низки причин:

 • Таргани - дуже маленькі і пролізуть у будь-які щілини.
 • Вони їдять все поспіль, тож зможу вижити за будь-яких умов.
 • Розмножуються дуже швидко, їхня популяція постійно зростає.
 • Легко переміщаються із приміщення до приміщення.

Як позбутися тарганів у Світловодську.

Тому самим краще не братися за знищення тарганів у Світловодську , а звернутися до професіоналів. Особливо дієвий засіб від тарганів у Світловодську – це компанія DFD, яка має величезний досвід у знищенні не тільки тарганів, а й інших комах найсучаснішими методами, а саме:

 • Гарячий туман - ідеально підходить для великих приміщень, наприклад ресторанів або інших місць громадського користування, де і площа приміщення більша, і популяція комах також більша.
 • Холодний туман - це засіб від тарганів більше підійде квартирам або приватним будинкам, де комах не так багато, і площа зараження ними менша.

Ці методи безпечні для людини та тварин, але не варто перебувати в момент дезінсекції у приміщенні. Співробітники обробляють площу в захисних костюмах і масках, і якщо ви хочете бути присутньою – теж повинні забезпечити себе захистом для очей та органів дихання.

Наша компанія радить не чекати, поки комах стане багато, а одразу звертатися до профі. Оскільки всім відомо, що таргани є рознощиками гряди та неприємних хвороб. Особливо це важливо у тих будинках, де проживають діти та тварини, медичних закладах та місцях, де харчуються люди.

Ми працюємо як з приватними особами, так і з компаніями та організаціями. Просто зателефонуйте нам, і ми позбавимо вас від цих шкідливих комах назавжди. Також ми займаємося знищенням клопів по всьому місту та області.

Компанія працює у наступних містах: