Знищення тарганів Сміла

 

Знищення тарганів.
Обробка квартир та приміщень

 • Професійно
 • Гарантовано
 • Безпечно
 • Анонімно
Викликати майстра

Фахівці відділу дезінфекції компанії "DFD" справжні профі в цій сфері, за їхніми плечима багаторічний досвід зі знищення тарганів. У своїй роботі ми застосовуємо лише БЕЗПЕЧНІ інсектициди для здоров'я людини та тварин. При цьому вони ідеально борються з населенням тарганів у вашому будинку.

Як відбувається знищення тарганів

 • Процедура знищення тарганів починається з подання заявки на нашому сайті або дзвінка до відділу з надання послуг клієнтам.
 • Після цього ми максимально короткі терміни зв'яжемося з вами для обговорення всіх подробиць співпраці (метод обробки, день і час, вартість, адреса та інше).
 • Крім цього, вам озвучать докладну інструкцію, як підготувати приміщення до дезінсекції та як усе прибрати після неї.
 • Тривалість обробки від тарганів займає від 15 хвилин до 1 години. Час залежить від площі та заставленості території різними меблями та іншими речами.
 • У приміщення можна заходити через 6-10 годин після процедури.

Є питання?

+38 (096) 97 14 435 +38 (095) 02 17 888
Відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо за методами обробки, підберемо препарати під ваші потреби.
Отримати консультацію
Знищення тарганів у житлових приміщеннях (квартира, гуртожиток тощо)
Гарантія 3 місяці
Приміщення
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
1-кімнатна квартира
1000 грн
800 грн
2-кімнатна квартира
1200 грн
1000 грн
3-кімнатна квартира
1400 грн
1200 грн
4-кімнатна квартира
1600 грн
1400 грн
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.
Знищення тарганів у нежитлових приміщеннях (кафе, ресторани, магазини, склади тощо)
Гарантія 3 місяці
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
Комбінований
Комб.
від 20 грн./1м²
від 15 грн./1м²
від 10 грн./1м²
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.

Чому з нами зручно та надійно?

 • Ми з Вами на зв'язку щодня з 8:00 до 22:00
 • Надаємо послуги цілодобово без вихідних
 • Оперативно та без залучення сторонніх організацій реагуємо на заявки клієнтів (наші дезінфектори знаходяться у всіх великих містах України).
 • Розгорнуто та безкоштовно консультуємо на всіх етапах співпраці
 • Видаємо всі необхідні документи

Як ми працюємо

Безпечні препарати
Обробляємо Європейськими препаратами 4-5 класів малонебезпечних речовин – повністю безпечні для алергіків, дітей та тварин.
Сучасне обладнання
Використовуємо високотехнологічне обладнання. Завдяки цьому ви отримуєте високу якість та максимальну результативність послуг.
Досвідчені майстри
Кожен наш дезінфектор складає внутрішній іспит на знання та вміння обробки від паразитів, включаючи найменування та дозування препаратів, методи боротьби з резистентністю комах та гризунів та ін.

Швидке та ефективне знищення тарганів у місті Сміла

Ми – компанія DFD, яка займається повним знищенням комах. Часто люди не можуть вивести тарганів самостійно, і запитують: « Як позбутися тарганів у Смілі швидко і назавжди, чи можливо це взагалі»? наша відповідь позитивна. Компанія DFD вже багато років займається знищенням клопів та тарганів і знає, як це робити правильно.

Люди часто запитують: «Чому в нас вдома завелися таргани, адже ми охайні і постійно прибираємо». Справа в тому, що таргани дуже маленькі комахи, і варто їм з'явитися у сусідів, вони гарантовано з'являться і у вас. Особливо якщо ви залишите крихти на столі або пролиту воду. Їх це приваблює найбільше. Таргани можуть проникати через вентиляцію та каналізацію не лише до квартири, а й до офісних будівель, кафе та ресторанів, адже в останніх приміщеннях люди працюють з їжею. Також вони можуть заповзати з підвалу чи сміття, особливо якщо ви мешкаєте на першому поверсі. Логово їх може бути там, де тепло, сиро і брудно. Так що варто пам'ятати про вчасно винесене відро для сміття, закручений кран і помитий посуд у раковині.

Чому їх важко вивести?

 • Вони швидкі, дрібні та спритні, можуть швидко пересуватися з однієї квартири до іншої.
 • Їдять все поспіль.
 • Дуже швидко та активно розмножуються. Якщо ви побачили одного таргана на кухні, можете бути впевнені – десь є ще кілька. І згодом їх може стати ще більше.

Як же позбутися тарганів у Смілі, якщо вони таки з'явилися?

Найкращий та якісний засіб від тарганів у м. Сміла – це служба DFD, яка вже багато років ефективно з ними бореться двома методами:

 • Холодний туман - застосовується там, де комах не дуже багато, площа приміщення невелика.
 • Гарячий туман – застосовується у приміщеннях із великою зараженістю комахами.

Ці сучасні методи дезінсекції абсолютно безпечні для людини, не викликають алергії та інших побічних ефектів, не псують меблі та предмети інтер'єру. Знищення тарганів у Смілі такими методами дають 100% гарантований результат.

Щоб засіб від тарганів у м. Сміла було ефективним, пам'ятайте, що від комах треба позбавлятися відразу, як тільки не з'явилися. Якщо це квартира, то краще це робити разом із сусідами. Якщо це заклади загального користування – телефонуйте нам ще швидше, оскільки комахи шкідливі для здоров'я. Ми позбавимо вас тарганів назавжди!

Компанія працює у наступних містах: