Знищення тарганів Кропивницький

 

Знищення тарганів.
Обробка квартир та приміщень

 • Професійно
 • Гарантовано
 • Безпечно
 • Анонімно
Викликати майстра

Фахівці відділу дезінфекції компанії "DFD" справжні профі в цій сфері, за їхніми плечима багаторічний досвід зі знищення тарганів. У своїй роботі ми застосовуємо лише БЕЗПЕЧНІ інсектициди для здоров'я людини та тварин. При цьому вони ідеально борються з населенням тарганів у вашому будинку.

Як відбувається знищення тарганів

 • Процедура знищення тарганів починається з подання заявки на нашому сайті або дзвінка до відділу з надання послуг клієнтам.
 • Після цього ми максимально короткі терміни зв'яжемося з вами для обговорення всіх подробиць співпраці (метод обробки, день і час, вартість, адреса та інше).
 • Крім того, вам озвучать докладну інструкцію, як підготувати приміщення до дезінсекції і як все прибрати після неї.
 • Тривалість обробки від тарганів займає від 15 хвилин до 1 години. Час залежить від площі та заставленості території різними меблями та іншими речами.
 • У приміщення можна заходити через 6-10 годин після процедури.

Є питання?

+38 (096) 97 14 435 +38 (095) 02 17 888
Відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо за методами обробки, підберемо препарати під ваші потреби.
Отримати консультацію
Знищення тарганів у житлових приміщеннях (квартира, гуртожиток тощо)
Гарантія 3 місяці
Приміщення
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
1-кімнатна квартира
1000 грн
800 грн
2-кімнатна квартира
1200 грн
1000 грн
3-кімнатна квартира
1400 грн
1200 грн
4-кімнатна квартира
1600 грн
1400 грн
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.
Знищення тарганів у нежитлових приміщеннях (кафе, ресторани, магазини, склади тощо)
Гарантія 3 місяці
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
Комбінований
Комб.
від 20 грн./1м²
від 15 грн./1м²
від 10 грн./1м²
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.

Чому з нами зручно та надійно?

 • Ми з Вами на зв'язку щодня з 8:00 до 22:00
 • Надаємо послуги цілодобово без вихідних
 • Оперативно та без залучення сторонніх організацій реагуємо на заявки клієнтів (наші дезінфектори знаходяться у всіх великих містах України).
 • Розгорнуто та безкоштовно консультуємо на всіх етапах співпраці
 • Видаємо всі необхідні документи

Як ми працюємо

Безпечні препарати
Обробляємо Європейськими препаратами 4-5 класів малонебезпечних речовин – повністю безпечні для алергіків, дітей та тварин.
Сучасне обладнання
Використовуємо високотехнологічне обладнання. Завдяки цьому ви отримуєте високу якість та максимальну результативність послуг.
Досвідчені майстри
Кожен наш дезінфектор складає внутрішній іспит на знання та вміння обробки від паразитів, включаючи найменування та дозування препаратів, методи боротьби з резистентністю комах та гризунів та ін.

Знищення тарганів у Кропивницькому, Кіровоградській області

Чи реально повністю вивести тарганів? З цим питанням співробітники DFD стикаються регулярно. Наша відповідь – так! Друге за популярністю питання: «Чому в мене завелися таргани?». Щоб відповісти на це питання, давайте трохи поміркуємо, звідки можуть з'являтися ці комахи і що саме приваблює їх у вашу квартиру, будинок чи офіс. З'являються вони в основному з інших приміщень, де знаходиться їхнє основне лігво. Це може бути підвал, квартира неохайних господарів, сарай чи інша будівля, де брудно, сиро та тепло. До вас у приміщення таргани потрапляють через вентиляційні люки чи каналізацію. А тому, щоб стати «щасливими» власниками цих вихованців достатньо мати несприятливих сусідів і один раз не прибрати крихти зі столу або невчасно винести сміття. Базарний засіб від тарганів у Кропивницькому не завжди буває ефективним.

Чому тарганів так важко вивести?

 • Вони всеїдні;
 • Вони мають дуже короткий життєвий цикл, а це означає, що вони дуже швидко розмножуються. Варто залишитися живим декільком маленьким тарганчикам, і вже через тижні їх стане в десятки разів більше.
 • Можуть мігрувати з одного приміщення до іншого.

Всі перелічені вище причини, свідчить, що найкращий засіб від тарганів у Кропивницькому – є виклик служби боротьби з комахами компанії DFD!

Як позбутися тарганів у Кропивницькому

Наша компанія вже не один рік займається боротьбою з усілякими шкідниками, у тому числі й тарганами. Знищення тарганів у Кропивницькому традиційними методами не завжди ефективне. В арсеналі фахівців компанії DFD є всі сучасні засоби боротьби з ними. Ми переважно користуємося двома методами дезінсекції:

 • Холодний туман – цей засіб від тарганів у Кропивницькому використовується найчастіше у квартирах та інших житлових приміщеннях з низьким або середнім ступенем зараженістю;
 • Гарячий туман – застосовується у приміщеннях з дуже великою кількістю тарганів.

Обидва методи абсолютно безпечні для людини і фактично не приносять шкоди меблям та іншим предметам інтер'єру. Тривалість обробки залежить від площі приміщення та його стану. Чим вона більш заставлена, тим процедура обробки буде довшою.

Якщо у Замовника виникне бажання бути присутнім у момент дезінсекції, то він має бути повністю екіпірований у захисний костюм та засоби індивідуального захисту для очей та органів дихання.

Наші фахівці нагадують: тарганів необхідно виводити максимально швидко, і не чекати, поки вони розплодяться. Знищення тарганів у Кропивницькому – важливе та необхідне заняття. Це пов'язано не лише з естетичної точки зору, а й з погляду санітарних вимог. Таргани є переносниками небезпечних для людини захворювань, тому їхня присутність неприпустима там, де перебувають діти, у закладах громадського харчування, медичних закладах.

Наша компанія співпрацює, як з фізичними, так і юридичними особами. Ми абсолютно точно знаємо, як позбутися тарганів у Кропивницькому назавжди! Залишайте заявку на нашому сайті, і ми зв'яжемося з вами в найкоротший час!

Компанія працює у наступних містах: