Знищення тарганів Кривий Ріг

 

Знищення тарганів.
Обробка квартир та приміщень

 • Професійно
 • Гарантовано
 • Безпечно
 • Анонімно
Викликати майстра

Фахівці відділу дезінфекції компанії "DFD" справжні профі в цій сфері, за їхніми плечима багаторічний досвід зі знищення тарганів. У своїй роботі ми застосовуємо лише БЕЗПЕЧНІ інсектициди для здоров'я людини та тварин. При цьому вони ідеально борються з населенням тарганів у вашому будинку.

Як відбувається знищення тарганів

 • Процедура знищення тарганів починається з подання заявки на нашому сайті або дзвінка до відділу з надання послуг клієнтам.
 • Після цього ми максимально короткі терміни зв'яжемося з вами для обговорення всіх подробиць співпраці (метод обробки, день і час, вартість, адреса та інше).
 • Крім того, вам озвучать докладну інструкцію, як підготувати приміщення до дезінсекції і як все прибрати після неї.
 • Тривалість обробки від тарганів займає від 15 хвилин до 1 години. Час залежить від площі та заставленості території різними меблями та іншими речами.
 • У приміщення можна заходити через 6-10 годин після процедури.

Є питання?

+38 (096) 97 14 435 +38 (095) 02 17 888
Відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо за методами обробки, підберемо препарати під ваші потреби.
Отримати консультацію
Знищення тарганів у житлових приміщеннях (квартира, гуртожиток тощо)
Гарантія 3 місяці
Приміщення
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
1-кімнатна квартира
1000 грн
800 грн
2-кімнатна квартира
1200 грн
1000 грн
3-кімнатна квартира
1400 грн
1200 грн
4-кімнатна квартира
1600 грн
1400 грн
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.
Знищення тарганів у нежитлових приміщеннях (кафе, ресторани, магазини, склади тощо)
Гарантія 3 місяці
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
Комбінований
Комб.
від 20 грн./1м²
від 15 грн./1м²
від 10 грн./1м²
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.

Чому з нами зручно та надійно?

 • Ми з Вами на зв'язку щодня з 8:00 до 22:00
 • Надаємо послуги цілодобово без вихідних
 • Оперативно та без залучення сторонніх організацій реагуємо на заявки клієнтів (наші дезінфектори знаходяться у всіх великих містах України).
 • Розгорнуто та безкоштовно консультуємо на всіх етапах співпраці
 • Видаємо всі необхідні документи

Як ми працюємо

Безпечні препарати
Обробляємо Європейськими препаратами 4-5 класів малонебезпечних речовин – повністю безпечні для алергіків, дітей та тварин.
Сучасне обладнання
Використовуємо високотехнологічне обладнання. Завдяки цьому ви отримуєте високу якість та максимальну результативність послуг.
Досвідчені майстри
Кожен наш дезінфектор складає внутрішній іспит на знання та вміння обробки від паразитів, включаючи найменування та дозування препаратів, методи боротьби з резистентністю комах та гризунів та ін.

Знищення тарганів у Кривому Розі

Незважаючи на те, що таргани вважаються одними із давніх «домашніх тварин», вони здатні завдавати людям відчутного дискомфорту. Комахи є небажаними через свою здатність переносити небезпечні інфекції. Придбаний ними імунітет до хімічних препаратів робить самостійне знищення цих шкідників досить складним завданням і жоден ринковий засіб від тарганів у Кривому Розі не дасть вам 100% гарантії.

Ми пропонуємо професійне знищення тарганів у Кривому Розі та застосовуємо для цього інноваційні засоби та вирішення цієї проблеми, як у місцях громадського користування, так і на території приватних володінь.

Для того щоб позбавити Вас цієї проблеми наші фахівці використовують:

 • гарячий туман;
 • холодний туман.

Способи проведення обробки залежать від обраного Вами методу. Всі вони відрізняються ефективністю, але відрізняються виконанням, що враховує також специфіку приміщення, яке належить обробити.

Як позбутися тарганів у Кривому Розі.

Якщо Ви не знаєте, як позбутися тарганів у Кривому Розі , наші фахівці можуть провести обробку приміщення спеціальним токсичним розчином, так званим туманом. Його виконують за допомогою спеціального парогенератора та рідкого токсину.

Для того, щоб досягти швидкого результату в боротьбі з тарганами, необхідно звільнити квартиру як мінімум на 8-10 годин і ретельно підготувати приміщення. До переваг способів можна сміливо віднести швидкі та ефективні результати, що призводять до масової загибелі тарганів вже під час обробки та після неї.

Наші фахівці виконають усі необхідні етапи процедури:

 • Підготовчі роботи;
 • Безпосередньо обробка;
 • Прибирання приміщення;
 • Провітрювання.

Дотримуватись цієї послідовності дій досить важливо, оскільки знищення тарганів у Кривому Розі справа складна, яка потребує чіткого дотримання всіх інструкцій.

Пристрій, що працює за принципом аерозольного розпилювача, дозволяє виділяти, що нагадує туман, розчин з форсунок розпилювальних і це краще засобом від тарганів в Кривому Розі . Обробка виконується препаратом за кімнатної температури.

Гарячий туман

Даний спосіб відрізняється від попереднього лише наявністю в обладнанні нагрівального елемента, що дозволяє отримувати гарячий розчин, який, як і в попередньому способі обробки, виділяється у вигляді густого туману.

Велика потужність генератора здатна значно збільшити швидкість обробки та виконувати її не лише на великих площах, а й в умовах відкритого простору. Ви власник складу чи торгового залу, і стали помічати тарганів? Не відкладайте на потім звернення до нашої компанії, і ми позбавимо Вас цієї проблеми. Жоден засіб від тарганів у Кривому Розі не допоможе краще за наших фахівців.

Наші фахівці точно знають точну відповідь на запитання: «Як позбутися тарганів у Кривому Розі» , тому звертайтеся і ми з радістю допоможемо!

Компанія працює у наступних містах: