Знищення тарганів Київ

 

Знищення тарганів.
Обробка квартир та приміщень

 • Професійно
 • Гарантовано
 • Безпечно
 • Анонімно
Викликати майстра

Фахівці відділу дезінфекції компанії "DFD" справжні профі в цій сфері, за їхніми плечима багаторічний досвід зі знищення тарганів. У своїй роботі ми застосовуємо лише БЕЗПЕЧНІ інсектициди для здоров'я людини та тварин. При цьому вони ідеально борються з населенням тарганів у вашому будинку.

Як відбувається знищення тарганів

 • Процедура знищення тарганів починається з подання заявки на нашому сайті або дзвінка до відділу з надання послуг клієнтам.
 • Після цього ми максимально короткі терміни зв'яжемося з вами для обговорення всіх подробиць співпраці (метод обробки, день і час, вартість, адреса та інше).
 • Крім цього, вам озвучать докладну інструкцію, як підготувати приміщення до дезінсекції та як усе прибрати після неї.
 • Тривалість обробки від тарганів займає від 15 хвилин до 1 години. Час залежить від площі та заставленості території різними меблями та іншими речами.
 • У приміщення можна заходити через 6-10 годин після процедури.

Є питання?

+38 (096) 97 14 435 +38 (095) 02 17 888
Відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо за методами обробки, підберемо препарати під ваші потреби.
Отримати консультацію
Знищення тарганів у житлових приміщеннях (квартира, гуртожиток тощо)
Гарантія 3 місяці
Приміщення
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
1-кімнатна квартира
1000 грн
800 грн
2-кімнатна квартира
1200 грн
1000 грн
3-кімнатна квартира
1400 грн
1200 грн
4-кімнатна квартира
1600 грн
1400 грн
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.
Знищення тарганів у нежитлових приміщеннях (кафе, ресторани, магазини, склади тощо)
Гарантія 3 місяці
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
Комбінований
Комб.
від 20 грн./1м²
від 15 грн./1м²
від 10 грн./1м²
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.

Чому з нами зручно та надійно?

 • Ми з Вами на зв'язку щодня з 8:00 до 22:00
 • Надаємо послуги цілодобово без вихідних
 • Оперативно та без залучення сторонніх організацій реагуємо на заявки клієнтів (наші дезінфектори знаходяться у всіх великих містах України).
 • Розгорнуто та безкоштовно консультуємо на всіх етапах співпраці
 • Видаємо всі необхідні документи

Як ми працюємо

Безпечні препарати
Обробляємо Європейськими препаратами 4-5 класів малонебезпечних речовин – повністю безпечні для алергіків, дітей та тварин.
Сучасне обладнання
Використовуємо високотехнологічне обладнання. Завдяки цьому ви отримуєте високу якість та максимальну результативність послуг.
Досвідчені майстри
Кожен наш дезінфектор складає внутрішній іспит на знання та вміння обробки від паразитів, включаючи найменування та дозування препаратів, методи боротьби з резистентністю комах та гризунів та ін.

Знищення тарганів у Києві, Київській області

Як позбутися тарганів у Києві? Чи можливо їх позбутися раз і назавжди? Відповідь на це запитання наші спеціалісти з компанії DFD у Києві давно знайшли відповідь. Друге за частотою питання: «Як і звідки з'явилися таргани у мене в приміщенні?». Щоб відповісти на нього, давайте трохи подумаємо, чому вони з'являються у житлових приміщеннях. Що їх може приваблювати? Вони мігрують з іншого місця, де вони живуть, яке ідеально підходить для їхнього розмноження. До вас таргани потрапляють через вентиляційні люки чи каналізацію. А приваблює їх – їжа та вода. Тому, щоб стати «щасливими» власниками цих вихованців, достатньо мати несприятливих сусідів і один раз не прибрати крихти зі стала або невчасно винести сміття.

Чому так важко вивести тарганів?

 • Вони їдять майже все;
 • У них маленький життєвий цикл, а це означає, що швидко розмножуються.
 • Можуть мігрувати з одного приміщення до іншого.

Всі перераховані вище причини свідчать, що найкращий засіб від тарганів у Києві – це виклик служби боротьби з комахами від наших професіоналів з DFD!

Як позбутися тарганів у Києві.

Наша компанія вже довгий час займається боротьбою з різноманітними комахами, у тому числі тарганами. В арсеналі фахівців компанії DFD у Києві є всі сучасні засоби боротьби з ними. Ми переважно користуємося двома методами дезінсекції:

 • Холодний туман – найчастіше використовується в квартирах та інших житлових приміщеннях з низьким або середнім ступенем зараженістю;
 • Гарячий туман - застосовується в приміщеннях з величезним скупченням тарганів.

Обидва методи максимально безпечні для людини і фактично не приносять шкоди меблям та іншим предметам інтер'єру. Тривалість обробки залежить від площі приміщення та його стану. Чим вона більш заставлена, тим процедура обробки буде довшою.

Наші фахівці нагадують: тарганів необхідно виводити максимально швидко і не чекати, поки вони розплодяться. Це пов'язано не лише з естетичної точки зору, а й з погляду санітарних вимог. Таргани є переносниками небезпечних для людини захворювань, тому їхня присутність неприпустима там, де перебувають діти, у закладах громадського харчування, медичних закладах.

Наша компанія працює як із фізичними, так і юридичними особами. Залишайте заявку на нашому сайті, і ми зв'яжемося з вами у найкоротший час! Знищення тарганів у Києві – швидко та якісно!

Компанія працює у наступних містах: