Знищення тарганів Черкаси

 

Знищення тарганів.
Обробка квартир та приміщень

 • Професійно
 • Гарантовано
 • Безпечно
 • Анонімно
Викликати майстра

Фахівці відділу дезінсекції компанії "DFD" справжні профі у цій сфері, за їхніми плечима багаторічний досвід зі знищення тарганів. У своїй роботі ми застосовуємо лише БЕЗПЕЧНІ інсектициди для здоров'я людини та тварин. При цьому вони ідеально борються з населенням тарганів у вашому будинку.

Як відбувається знищення тарганів

 • Процедура знищення тарганів починається з подання заявки на нашому сайті або дзвінка до відділу послуг клієнтам.
 • Після цього ми максимально короткі терміни зв'яжемося з вами для обговорення всіх подробиць співпраці (метод обробки, день і час, вартість, адреса та інше).
 • Крім цього, вам озвучать докладну інструкцію, як підготувати приміщення до дезінсекції та як усе прибрати після неї.
 • Тривалість обробки від тарганів займає від 15 хвилин до 1 години. Час залежить від площі та заставленості території різними меблями та іншими речами.
 • У приміщення можна заходити через 6-10 годин після процедури.

Є питання?

+38 (096) 97 14 435 +38 (095) 02 17 888
Відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо за методами обробки, підберемо препарати під ваші потреби.
Отримати консультацію
Знищення тарганів у житлових приміщеннях (квартира, гуртожиток тощо)
Гарантія 3 місяці
Приміщення
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
1-кімнатна квартира
1000 грн
800 грн
2-кімнатна квартира
1200 грн
1000 грн
3-кімнатна квартира
1400 грн
1200 грн
4-кімнатна квартира
1600 грн
1400 грн
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.
Знищення тарганів у нежитлових приміщеннях (кафе, ресторани, магазини, склади тощо)
Гарантія 3 місяці
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
Комбінований
Комб.
від 15 грн./1м²
від 10 грн./1м²
від 5 грн./1м²
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.

Чому з нами зручно та надійно?

 • Ми з Вами на зв'язку щодня з 8:00 до 22:00
 • Надаємо послуги цілодобово без вихідних
 • Оперативно та без залучення сторонніх організацій реагуємо на заявки клієнтів (наші дезінфектори знаходяться у всіх великих містах України).
 • Розгорнуто та безкоштовно консультуємо на всіх етапах співпраці
 • Видаємо всі необхідні документи

Як ми працюємо

Безпечні препарати
Обробляємо Європейськими препаратами 4-5 класів малонебезпечних речовин – повністю безпечні для алергіків, дітей та тварин.
Сучасне обладнання
Використовуємо високотехнологічне обладнання. Завдяки цьому ви отримуєте високу якість та максимальну результативність послуг.
Досвідчені майстри
Кожен наш дезінфектор складає внутрішній іспит на знання та вміння обробки від паразитів, включаючи найменування та дозування препаратів, методи боротьби з резистентністю комах та гризунів та ін.

Знищення тарганів у Черкасах

Чи можливо повністю позбавитися цих надокучливих комах? Ми можемо впевнено відповісти, що це реально. Ще одне популярне питання: «Чому в мене з'явилися таргани?». Щоб дати відповідь на це, потрібно зрозуміти, звідки вони приходять або що їх приваблює у вашій оселі чи будь-якому іншому приміщенні. Зазвичай, ці комахи приходять до вас з іншого будинку. Зазвичай лігво знаходиться там, де хороші умови для їхнього життя. До вас у будинок таргани приходять через шахти вентиляції або, також дуже частий варіант, каналізацію. Їх приваблює їжа, тому якщо ви неохайна людина, або хтось із ваших сусідів цим грішить, то прихід тарганів може не змусити довго чекати.

Чому знищення тарганів у Черкасах самостійно – складний процес:

 • вони їдять все, що завгодно;
 • комахи дуже активно розмножуються;
 • переходять з одного місця до іншого дуже швидко.

Всі вищесказані причини говорять про те, що добрий засіб від тарганів у Черкасах – це виклик служби боротьби з комахами компанії DFD!

Як позбутися тарганів у Черкасах.

Ми вже не перший рік допомагаємо мешканцям міста у боротьбі з комахами, і всі залишають про нас позитивні коментарі. В основному, у нас в арсеналі два ефективні способи боротьби:

 • Холодний туман – використовується у невеликих приміщеннях при невеликій кількості особин;
 • Гарячий туман - використовується в приміщеннях з великим скупченням тарганів.

Цей засіб від тарганів у Черкасах – абсолютно нешкідливий для людини та тварин. Також обидва методи не завдають шкоди меблям. Швидкість роботи залежить від розмірів приміщення та кількості меблів у приміщенні. Чим більше речей, тим довше відбувається процес. Для нашої компанії знищення тарганів у Черкасах – це швидко, ефективно та якісно.

Також при необхідності компанія може видати все необхідне екіпірування для господаря приміщення, якщо він захоче бути присутнім під час процесу.

Багато експертів вважають, що комах потрібно виводити максимально швидко і не чекати, коли вони розплодяться у великій кількості. Ці шкідники переносять цілий пакет різних токсинів та захворювань, саме тому вони не повинні перебувати та жити поряд з дітьми. Їхнє існування неприпустиме у закладах громадського харчування чи лікарнях. Тому з комахами треба справлятися якнайшвидше і не чекати дива.

Тепер ви знаєте, як швидко позбутися тарганів у Черкасах . Ми співпрацюємо не лише зі звичайними приватними власниками, але також з компаніями та іншими юридичними особами. Щоб замовити дезінфекцію, просто залиште заявку на сайті, і ми зателефонуємо вам найближчим часом.

Компанія працює у наступних містах: