Знищення тарганів Олександрія

 

Знищення тарганів.
Обробка квартир та приміщень

 • Професійно
 • Гарантовано
 • Безпечно
 • Анонімно
Викликати майстра

Фахівці відділу дезінфекції компанії "DFD" справжні профі в цій сфері, за їхніми плечима багаторічний досвід зі знищення тарганів. У своїй роботі ми застосовуємо лише БЕЗПЕЧНІ інсектициди для здоров'я людини та тварин. При цьому вони ідеально борються з населенням тарганів у вашому будинку.

Як відбувається знищення тарганів

 • Процедура знищення тарганів починається з подання заявки на нашому сайті або дзвінка до відділу з надання послуг клієнтам.
 • Після цього ми максимально короткі терміни зв'яжемося з вами для обговорення всіх подробиць співпраці (метод обробки, день і час, вартість, адреса та інше).
 • Крім того, вам озвучать докладну інструкцію, як підготувати приміщення до дезінсекції і як все прибрати після неї.
 • Тривалість обробки від тарганів займає від 15 хвилин до 1 години. Час залежить від площі та заставленості території різними меблями та іншими речами.
 • У приміщення можна заходити через 6-10 годин після процедури.

Є питання?

+38 (096) 97 14 435 +38 (095) 02 17 888
Відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо за методами обробки, підберемо препарати під ваші потреби.
Отримати консультацію
Знищення тарганів у житлових приміщеннях (квартира, гуртожиток тощо)
Гарантія 3 місяці
Приміщення
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
1-кімнатна квартира
1000 грн
800 грн
2-кімнатна квартира
1200 грн
1000 грн
3-кімнатна квартира
1400 грн
1200 грн
4-кімнатна квартира
1600 грн
1400 грн
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.
Знищення тарганів у нежитлових приміщеннях (кафе, ресторани, магазини, склади тощо)
Гарантія 3 місяці
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
Комбінований
Комб.
від 20 грн./1м²
від 15 грн./1м²
від 10 грн./1м²
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.

Чому з нами зручно та надійно?

 • Ми з Вами на зв'язку щодня з 8:00 до 22:00
 • Надаємо послуги цілодобово без вихідних
 • Оперативно та без залучення сторонніх організацій реагуємо на заявки клієнтів (наші дезінфектори знаходяться у всіх великих містах України).
 • Розгорнуто та безкоштовно консультуємо на всіх етапах співпраці
 • Видаємо всі необхідні документи

Як ми працюємо

Безпечні препарати
Обробляємо Європейськими препаратами 4-5 класів малонебезпечних речовин – повністю безпечні для алергіків, дітей та тварин.
Сучасне обладнання
Використовуємо високотехнологічне обладнання. Завдяки цьому ви отримуєте високу якість та максимальну результативність послуг.
Досвідчені майстри
Кожен наш дезінфектор складає внутрішній іспит на знання та вміння обробки від паразитів, включаючи найменування та дозування препаратів, методи боротьби з резистентністю комах та гризунів та ін.

Служба боротьби з тарганами в Олександрії

У багатьох людей вдома заводяться ці надокучливі комахи, але вони не знають, куди звернутися за допомогою і як позбутися тарганів в Олександрії . Компанія DFT завжди рада вам допомогти у дезінфекції приміщень. Багато в чому люди не можуть зрозуміти, звідки приходять таргани? Таргани живуть у місцях, які ідеально підходять для їх розмноження та життя. Антисанітарія в таких приміщеннях явно сприяє їхньому поширенню. Якщо у вашій квартирі чи будинку досить брудно, то не варто дивуватися, чому у вас завелися шкідники. Також вони можуть прийти з іншого місця, яке також є забрудненим. Їх можна притягнути з вулиці, вони можуть мігрувати через каналізацію або вентиляційні шахти, тому потрібно бути уважним і не тягнути їх винищенням. Але це не завжди легко зробити звичайними засобами.

Чи складно позбутися тарганів?

Без професійного обладнання знищення тарганів в Олександрії стане для вас досить важким завданням лише через кілька факторів:

 • Лігво тарганів може бути не у вашому будинку.
 • Шкідники їдять підряд. Їх приваблює будь-яка їжа.
 • Вони дуже швидко розмножуються.

У зв'язку з цим добрим засобом від клопів в Олександрії буде звернення до служби боротьби з комахами від фахівців із компанії DFD.

Як позбутися тарганів?

Компанія працює в цій сфері вже багато часу, і ми знаємо, що потрібно робити У наборі способів боротьби з ними у фахівців компанії DFD в Олександрії знаходяться всі сучасні засоби боротьби з ними. Ми використовуємо два способи дезінфекції:

 • Гарячий туман - підходить для місцевості, зараженість якої є маленькою або середньою.
 • Холодний туман - якщо в приміщенні зараженість комахами є катастрофічно великою, то застосовується цей спосіб.

При подачі заявки в нашу компанію незабаром фахівці приїдуть до вас додому, і зроблять усю роботу в кращому вигляді. Про таргани ви тепер можете забути! Але ми радимо вам якнайшвидше вирішити цю проблему і не чекати, поки таргани розповзуться по всій окрузі. Як ви, можливо, знаєте, таргани є рознощиками різних хвороб. Тому, якщо у вашому будинку чи квартирі живуть діти чи тварини, то вам терміново потрібно позбавлятися комах, тому що це може призвести до поганого результату.

Ми надаємо допомогу і звичайним людям та організаціям. Ви можете зателефонувати чи залишити заявку на нашому сайті, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом! Знищення тарганів в Олександрії буде зроблено в кращому вигляді!

Компанія працює у наступних містах: