Знищення тарганів

 

Знищення тарганів.
Обробка квартир та приміщень

 • Професійно
 • Гарантовано
 • Безпечно
 • Анонімно
Викликати майстра

Фахівці відділу дезінфекції компанії "DFD" справжні профі в цій сфері, за їхніми плечима багаторічний досвід зі знищення тарганів. У своїй роботі ми застосовуємо лише БЕЗПЕЧНІ інсектициди для здоров'я людини та тварин. При цьому вони ідеально борються з населенням тарганів у вашому будинку.

Як відбувається знищення тарганів

 • Процедура знищення тарганів починається з подання заявки на нашому сайті або дзвінка до відділу з надання послуг клієнтам.
 • Після цього ми максимально короткі терміни зв'яжемося з вами для обговорення всіх подробиць співробітництва (метод обробки, день і час, вартість, адреса та інше).
 • Крім того, вам озвучать докладну інструкцію, як підготувати приміщення до дезінсекції і як все прибрати після неї.
 • Тривалість обробки від тарганів займає від 15 хвилин до 1 години. Час залежить від площі та заставленості території різними меблями та іншими речами.
 • У приміщення можна заходити через 6-10 годин після процедури.

Є питання?

+38 (096) 97 14 435 +38 (095) 02 17 888
Відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо за методами обробки, підберемо препарати під ваші потреби.
Отримати консультацію
Знищення тарганів у житлових приміщеннях (квартира, гуртожиток тощо)
Гарантія 3 місяці
Приміщення
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
1-кімнатна квартира
1000 грн
800 грн
2-кімнатна квартира
1200 грн
1000 грн
3-кімнатна квартира
1400 грн
1200 грн
4-кімнатна квартира
1600 грн
1400 грн
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.
Знищення тарганів у нежитлових приміщеннях (кафе, ресторани, магазини, склади тощо)
Гарантія 3 місяці
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
Комбінований
Комб.
від 20 грн./1м²
від 15 грн./1м²
від 10 грн./1м²
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.

Чому з нами зручно та надійно?

 • Ми з Вами на зв'язку щодня з 8:00 до 22:00
 • Надаємо послуги цілодобово без вихідних
 • Оперативно та без залучення сторонніх організацій реагуємо на заявки клієнтів (наші дезінфектори знаходяться у всіх великих містах України).
 • Розгорнуто та безкоштовно консультуємо на всіх етапах співпраці
 • Видаємо всі необхідні документи

Як ми працюємо

Безпечні препарати
Обробляємо Європейськими препаратами 4-5 класів малонебезпечних речовин – повністю безпечні для алергіків, дітей та тварин.
Сучасне обладнання
Використовуємо високотехнологічне обладнання. Завдяки цьому ви отримуєте високу якість та максимальну результативність послуг.
Досвідчені майстри
Кожен наш дезінфектор складає внутрішній іспит на знання та вміння обробки від паразитів, включаючи найменування та дозування препаратів, методи боротьби з резистентністю комах та гризунів та ін.

Ефективне знищення тарганів містами України

Багато хто задається питанням, який найнадійніший засіб від тарганів і чи можна остаточно їх позбутися. Компанія DFD часто стикається з цим питанням. Ми гарантуємо, що вивести їх цілком можливо. Також клієнти запитують, чому можуть з'явитися шкідники. Справа в тому, що вони приходять з інших приміщень (будь то житловий будинок або склад). У них має бути брудно, сиро та тепло. Найпростіший спосіб попадання тарганів у квартиру – через люки, каналізаційні труби. Шкідників переважно залучають залишки їжі та води. Саме тому, якщо у Вас є сусіди, які не стежать за чистотою свого будинку, Ви можете стати жертвою комах.

Чому їх важко вивести?

 • Таргани харчуються всім: починаючи від овочів і закінчуючи м'ясними продуктами. Вони знаходять їжу в найзатишніших куточках будинку.
 • Має короткий цикл життя, що означає швидке розмноження.
 • Легка міграція. У зв'язку з цим фактом "господарі" страждають від переселення комах в інші квартири.

Самостійно навряд чи вдасться позбутися надокучливих комах. Краще відразу викликати службу боротьби зі шкідниками від компанії DFD. Наші фахівці мають необхідні навички, тому можете не перейматися якістю результату. І вони найкраще знають, як позбутися тарганів у будинках, офісах та інших приміщеннях.

Засіб від тарганів в Україні.

Ми знаємо, що вивести комах досить важко. Однак наша фірма має відповідний досвід та кваліфікацію, тому ми беремося навіть за найважчі завдання. Компанія застосовує кілька методів знезараження:

 • Гарячий туман. Цей варіант є ідеальним для нежитлових будинків, офісів, будівель і т.д. Він менш делікатний, ніж знищення тарганів холодним туманом.
 • Холодний туман. Підходить для приміщень, де знаходиться багато меблів. Він більш щадний, проте вимагає тривалої обробки. Це ідеальний засіб від тарганів у житловому помешканні.

Ці способи не впливають на здоров'я людини, а також не травмують меблі та інші деталі інтер'єру. Очищення проводиться за допомогою ефективних та якісних засобів.

Клієнт може бути присутнім під час обробки, однак він має бути одягнений у відповідну форму (костюм для хімічного захисту, засоби захисту індивідуальні – для органів дихання та очей).

Ми нагадуємо, що знищення тарганів необхідно розпочинати максимально швидко. Не треба чекати, поки вони почнуть розмножуватися. Велика кількість тарганів не тільки псує естетичний вигляд кімнати, а й забруднює оточення. Вони переносять безліч неприємних хвороб, тому їх варто вивести, якщо в приміщеннях присутні діти, хворі люди і т.д.

Компанія працює у наступних містах:

Ми співпрацюємо з фізичними та юридичними особами. Щоб замовити послугу, заповніть анкету на сайті та менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.