Знищення клопів Умань

 

Знищення клопів.
Обробка квартир та приміщень

 • Професійно
 • Гарантовано
 • Безпечно
 • Анонімно
Викликати майстра

Фахівці відділу дезинсекції компанії "DFD" справжні профі у цій сфері, за їхніми плечима багаторічний досвід зі знищення клопів. У своїй роботі ми застосовуємо лише БЕЗПЕЧНІ інсектициди для здоров'я людини та тварин. При цьому вони ідеально борються з населенням клопів у вашому будинку.

Як відбувається процедура знищення клопів?

 • Процедура знищення клопів починається з подання заявки на нашому сайті або дзвінка до відділу послуг клієнтам.
 • У найкоротший термін наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх нюансів замовлення: метод обробки, точну дату та час, адресу та остаточну вартість.
 • Вам озвучать докладну інструкцію, як підготувати приміщення до дезінсекції та як усе прибрати після неї.
 • Тривалість обробки від клопів займає від 15 хвилин до 1 години. Час залежить від площі та заставленості території різними меблями та іншими речами.
 • У приміщення можна заходити через 6-10 годин після процедури.

Є питання?

+38 (096) 97 14 435 +38 (095) 02 17 888
Відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо за методами обробки, підберемо препарати під ваші потреби.
Отримати консультацію
Знищення клопів у житлових приміщеннях (квартира, гуртожиток тощо)
Гарантія 3 місяці
Приміщення
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
1-кімнатна квартира
1000 грн
800 грн
2-кімнатна квартира
1200 грн
1000 грн
3-кімнатна квартира
1400 грн
1200 грн
4-кімнатна квартира
1600 грн
1400 грн
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.
Знищення клопів у нежитлових приміщеннях (кафе, ресторани, магазини, склади тощо)
Гарантія 3 місяці
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
від 20 грн./1м²
від 15 грн./1м²
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.

Як розпочати співпрацю?

 • Ви залишаєте заявку.
 • Говоріть зручний для вас час.
 • Ми виконуємо обробку точно вчасно.
 • Даємо корисні поради.

У цьому діяти треба максимально оперативно. Пам'ятайте: самка клопа відкладає до 5 яєць за 24 години. І кожна хвилина ваших коливань може призвести до зараження ще більшої території.

Залишіть заявку, щоб ми могли вже зараз зателефонувати та обговорити комфортний для вас час проведення обробки.

Як ми працюємо

Безпечні препарати
Обробляємо Європейськими препаратами 4-5 класів малонебезпечних речовин – повністю безпечні для алергіків, дітей та тварин.
Сучасне обладнання
Використовуємо високотехнологічне обладнання. Завдяки цьому ви отримуєте високу якість та максимальну результативність послуг.
Досвідчені майстри
Кожен наш дезінфектор складає внутрішній іспит на знання та вміння обробки від паразитів, включаючи найменування та дозування препаратів, методи боротьби з резистентністю комах та гризунів та ін.

Знищення клопів в Умані

Клопи – це досить докучливі комахи. По-перше, вони нападають лише вночі, коли ви спите. По-друге, при укусі ви не відчуваєте болю, тому що шкідник вводить під шкіру спеціальний знеболюючий засіб. Завдяки його дії, ви не відчуваєте, як вас вкусили і продовжуєте спати. А на ранок ви виявляєте опухлості та почервоніння. Також варто побоюватися клопів ще й тому, що вони можуть переносити різні віруси, які можуть зашкодити вашому здоров'ю та здоров'ю оточуючих. Тому люди ставлять резонне питання, яким же способом краще позбутися клопів в Умані ?

Ці комахи ховаються в затишних місцях, таких як:

 • Простір під шпалерами, підлогами та стінами;
 • у розетках;
 • Під килимами;
 • У постільній білизні.

Якщо ви не знаєте, як позбутися цих шкідників, то хорошим засобом боротьби з клопами в Умані буде дзвінок до компанії DFD.

Як позбавитися від клопів у місті Умань

Наші фахівці мають тривалий досвід у знищенні клопів у місті Умань . Найчастіше люди не поспішають звертатися до професійних організацій щодо боротьби зі шкідниками. Вони беруть підручні кошти, які можуть погано впливати на здоров'я, і займаються цим питанням самі. Але це поганий вибір. Ви можете не тільки нашкодити собі, але й навколишньому середовищу. Тому найкраще звернутися до фахівців. Ми можемо запропонувати вам два способи боротьби з клопами:

 • Холодний туман;
 • Гарячий туман.

Чим відрізняються ці два методи? Найголовнішою відмінністю є те, що холодний туман використовується частіше, ніж гарячий. З чим це пов'язано? До нас переважно звертаються люди, які живуть у квартирах. Господарі мають не найбільшу територію, у зв'язку з цим, цей спосіб корисніший у цій ситуації. Якщо до нас звертаються організації, які просять очистити величезну область від клопів, наші робітники застосовують гарячий туман, оскільки він пристосований до ситуацій, у яких бере участь величезної кількості цих комах.

У багатьох людей може статися проблема в тому, що у них вдома оселилися несподівані гості. У цій ситуації головне – зберігати спокій. Не треба тягнути до останнього. Краще зверніться до компанії DFD (це найкращий засіб боротьби з клопами в Умані ), і професіонали вам допоможуть. Ви можете зателефонувати на наш телефон або залишити заявку на сайті, і незабаром ви забудете про те, що клопи вам заважали жити.

Наша компанія надає послуги у наступних містах:

Ми абсолютно точно знаємо, тому дзвоніть і незабаром непрохані гості покинуть ваш будинок!