Знищення клопів Кривий Ріг

 

Знищення клопів.
Обробка квартир та приміщень

 • Професійно
 • Гарантовано
 • Безпечно
 • Анонімно
Викликати майстра

Фахівці відділу дезинсекції компанії "DFD" справжні профі у цій сфері, за їхніми плечима багаторічний досвід зі знищення клопів. У своїй роботі ми застосовуємо лише БЕЗПЕЧНІ інсектициди для здоров'я людини та тварин. При цьому вони ідеально борються з населенням клопів у вашому будинку.

Як відбувається процедура знищення клопів?

 • Процедура знищення клопів починається з подання заявки на нашому сайті або дзвінка до відділу послуг клієнтам.
 • У найкоротший термін наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх нюансів замовлення: метод обробки, точну дату та час, адресу та остаточну вартість.
 • Вам озвучать докладну інструкцію, як підготувати приміщення до дезінсекції та як усе прибрати після неї.
 • Тривалість обробки від клопів займає від 15 хвилин до 1 години. Час залежить від площі та заставленості території різними меблями та іншими речами.
 • У приміщення можна заходити через 6-10 годин після процедури.

Є питання?

+38 (096) 97 14 435 +38 (095) 02 17 888
Відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо за методами обробки, підберемо препарати під ваші потреби.
Отримати консультацію
Знищення клопів у житлових приміщеннях (квартира, гуртожиток тощо)
Гарантія 3 місяці
Приміщення
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
1-кімнатна квартира
1000 грн
800 грн
2-кімнатна квартира
1200 грн
1000 грн
3-кімнатна квартира
1400 грн
1200 грн
4-кімнатна квартира
1600 грн
1400 грн
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.
Знищення клопів у нежитлових приміщеннях (кафе, ресторани, магазини, склади тощо)
Гарантія 3 місяці
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
від 20 грн./1м²
від 15 грн./1м²
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.

Як розпочати співпрацю?

 • Ви залишаєте заявку.
 • Говоріть зручний для вас час.
 • Ми виконуємо обробку точно вчасно.
 • Даємо корисні поради.

У цьому діяти треба максимально оперативно. Пам'ятайте: самка клопа відкладає до 5 яєць за 24 години. І кожна хвилина ваших коливань може призвести до зараження ще більшої території.

Залишіть заявку, щоб ми могли вже зараз зателефонувати та обговорити комфортний для вас час проведення обробки.

Як ми працюємо

Безпечні препарати
Обробляємо Європейськими препаратами 4-5 класів малонебезпечних речовин – повністю безпечні для алергіків, дітей та тварин.
Сучасне обладнання
Використовуємо високотехнологічне обладнання. Завдяки цьому ви отримуєте високу якість та максимальну результативність послуг.
Досвідчені майстри
Кожен наш дезінфектор складає внутрішній іспит на знання та вміння обробки від паразитів, включаючи найменування та дозування препаратів, методи боротьби з резистентністю комах та гризунів та ін.

Знищення клопів у Кривому Розі

Ця стаття буде присвячена питанню, як позбутися клопів у Кривому Розі легко та швидко.

Придбаний засіб від клопів у Кривому Розі не завжди зможе позбавити Вас цих дуже неприємних і не менш надокучливих комах. Саме вони здатні викликати почервоніння на місцях нічних укусів, викликати свербіж на шкірі та призвести до скарг постояльців, якщо Ви є власником готельного комплексу. Знищення клопів у Кривому Розі , виконане фахівцями нашої компанії позбавить Вас цих неприємностей незалежно від їх масштабів.

Як позбавитися від клопів у Кривому Розі

Найпопулярнішим методом знищення клопів у Кривому Розі є метод гарячого туману.

Принципом роботи цього методу є розпилення хімічно активного засобу на всю, уражену комахами площу. Професійна обробка генераторами з впливом гарячої пари, нагрітим до температури в 90 ° С, здатна повністю позбавити Вас від неприємного сусідства, так як клопи починають гинути вже за 45 градусної температури.

Нагріті парові частинки після обробки залишаються у повітрі ще тривалий період часу, здатні проникати у будь-які щілини та меблеву оббивку. Остиглий склад, що осідає на різних поверхнях, здатний діяти ще протягом деякого часу - приблизно 6 годин. Це дозволяє знищити як дорослих особин, а й їх яйця. Мабуть, це найнадійніший засіб від клопів у Кривому Розі .

Принципові відмінності виконання обробки методом «холодний туман» від гарячої у розмірах згенерованих парових частинок (40-80 і 5-10 мікрон) відповідно. Тому дрібніший розмір частинок, які випускає гарячий туман, гарантує проникнення мікроскопічних частинок у найменші щілини.

За холодної технології обробки температурний режим розпилення хімічного засобу не відрізняється від температури в приміщенні. При цьому його ефективність набагато вища, ніж вплив звичних розпилювачів у вигляді аерозолю. Цей засіб від клопів у Кривому Розі допоможе впоратися з великою кількістю шкідників навіть у тих випадках, коли традиційні способи не допомагають позбутися їх.

Холодний туман діє на 100% ефективно і допомагає очистити від клопів навіть важкодоступні місця. Цьому сприяє особливий склад хімічних препаратів, які згодом розпорошуються парогенераторами.

Якщо Ви не знаєте, як позбудеться клопів у Кривому Розі – звертайтеся за допомогою до наших фахівців, і вони повністю позбавлять Вас неприємного сусідства, не залишаючи клопоту жодного шансу на порятунок.

Наша компанія надає послуги у наступних містах: