Знищення клопів Комсомольськ

 

Знищення клопів.
Обробка квартир та приміщень

 • Професійно
 • Гарантовано
 • Безпечно
 • Анонімно
Викликати майстра

Фахівці відділу дезинсекції компанії "DFD" справжні профі у цій сфері, за їхніми плечима багаторічний досвід зі знищення клопів. У своїй роботі ми застосовуємо лише БЕЗПЕЧНІ інсектициди для здоров'я людини та тварин. При цьому вони ідеально борються з населенням клопів у вашому будинку.

Як відбувається процедура знищення клопів?

 • Процедура знищення клопів починається з подання заявки на нашому сайті або дзвінка до відділу послуг клієнтам.
 • У найкоротший термін наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх нюансів замовлення: метод обробки, точну дату та час, адресу та остаточну вартість.
 • Вам озвучать докладну інструкцію, як підготувати приміщення до дезінсекції та як усе прибрати після неї.
 • Тривалість обробки від клопів займає від 15 хвилин до 1 години. Час залежить від площі та заставленості території різними меблями та іншими речами.
 • У приміщення можна заходити через 6-10 годин після процедури.

Є питання?

+38 (096) 97 14 435 +38 (095) 02 17 888
Відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо за методами обробки, підберемо препарати під ваші потреби.
Отримати консультацію
Знищення клопів у житлових приміщеннях (квартира, гуртожиток тощо)
Гарантія 3 місяці
Приміщення
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
1-кімнатна квартира
1000 грн
800 грн
2-кімнатна квартира
1200 грн
1000 грн
3-кімнатна квартира
1400 грн
1200 грн
4-кімнатна квартира
1600 грн
1400 грн
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.
Знищення клопів у нежитлових приміщеннях (кафе, ресторани, магазини, склади тощо)
Гарантія 3 місяці
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
від 20 грн./1м²
від 15 грн./1м²
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.

Як розпочати співпрацю?

 • Ви залишаєте заявку.
 • Говоріть зручний для вас час.
 • Ми виконуємо обробку точно вчасно.
 • Даємо корисні поради.

У цьому діяти треба максимально оперативно. Пам'ятайте: самка клопа відкладає до 5 яєць за 24 години. І кожна хвилина ваших коливань може призвести до зараження ще більшої території.

Залишіть заявку, щоб ми могли вже зараз зателефонувати та обговорити комфортний для вас час проведення обробки.

Як ми працюємо

Безпечні препарати
Обробляємо Європейськими препаратами 4-5 класів малонебезпечних речовин – повністю безпечні для алергіків, дітей та тварин.
Сучасне обладнання
Використовуємо високотехнологічне обладнання. Завдяки цьому ви отримуєте високу якість та максимальну результативність послуг.
Досвідчені майстри
Кожен наш дезінфектор складає внутрішній іспит на знання та вміння обробки від паразитів, включаючи найменування та дозування препаратів, методи боротьби з резистентністю комах та гризунів та ін.

Знищення клопів у Комсомольську

Чому клопів так складно позбутися самостійно? На це питання відповість компанія DFD, яка вже багато років займається знищенням клопів у Комсомольську.

Отже, клопи можуть заводитися лише там, де мешкає людина. Вони можуть мешкати:

 • у килимових покриттях та лінолеумі;
 • у постільних речах та матраці;
 • в шпалерах та щілинах у стінах, підлогах тощо.

Їх неможливо розглянути, і ви дізнаєтеся про їхню присутність, тільки коли побачите дрібні укуси на тілі, оскільки харчування клопів – це людська кров. Крім того, вони викликають неприємний запах клопівника в приміщенні, постільна білизна швидко мажеться. Найнебезпечніше - що ці неприємні комахи викликають багато захворювань у людини та тварин.

Як позбавитися від клопів у Комсомольську.

Оскільки самостійно позбутися клопів рідко кому вдається, то найкращим засобом від клопів у Комсомольську є команда професіоналів DFD, які за півгодини позбавлять вас неприємних шкідників. У роботі використовуються два методи, це:

 • Гарячий туман.
 • Холодний туман.

Обидва кошти від клопів у Комсомольську абсолютно нешкідливі для мешканців, водночас вони дають 100-відсотковий результат. Який із методів вибрати, вам порадить професіонал, але, як правило, холодний туман застосовується там, де зараження клопами не дуже велике, а гарячий туман – при більшому зараженні та великих площах приміщень, наприклад, у місцях громадського користування. Адже дуже часто клопи заводяться не лише вдома, а й у ресторанах чи готелях.

Звернувшись до команди професіоналів, вони назавжди позбавлять вас він клопів. Також компанія займається знищенням тарганів у квартирах, кафе та інших місцях. Всього тридцять хвилин – і ви навіть не згадаєте, що таке неприємний запах від присутності клопів, укусів та постійно брудна білизна.

Якщо ви не знали, як позбутися клопів у Комсомольську , то тепер це зробити простіше простого. Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами та має різні форми оплати. Все, що вам потрібно зробити – це зателефонувати і розповісти про свою проблему. Також на сайті можна залишити заявку, і наш співробітник передзвонить вам, і домовиться про час, який вам буде зручним. Ми будемо раді допомогти вам і позбавити як клопів, так і тарганів.

Наша компанія надає послуги у наступних містах: