Знищення клопів Київ

 

Знищення клопів.
Обробка квартир та приміщень

 • Професійно
 • Гарантовано
 • Безпечно
 • Анонімно
Викликати майстра

Фахівці відділу дезинсекції компанії "DFD" справжні профі у цій сфері, за їхніми плечима багаторічний досвід зі знищення клопів. У своїй роботі ми застосовуємо лише БЕЗПЕЧНІ інсектициди для здоров'я людини та тварин. При цьому вони ідеально борються з населенням клопів у вашому будинку.

Як відбувається процедура знищення клопів?

 • Процедура знищення клопів починається з подання заявки на нашому сайті або дзвінка до відділу послуг клієнтам.
 • У найкоротший термін наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх нюансів замовлення: метод обробки, точну дату та час, адресу та остаточну вартість.
 • Вам озвучать докладну інструкцію, як підготувати приміщення до дезінсекції та як усе прибрати після неї.
 • Тривалість обробки від клопів займає від 15 хвилин до 1 години. Час залежить від площі та заставленості території різними меблями та іншими речами.
 • У приміщення можна заходити через 6-10 годин після процедури.

Є питання?

+38 (096) 97 14 435 +38 (095) 02 17 888
Відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо за методами обробки, підберемо препарати під ваші потреби.
Отримати консультацію
Знищення клопів у житлових приміщеннях (квартира, гуртожиток тощо)
Гарантія 3 місяці
Приміщення
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
1-кімнатна квартира
1000 грн
800 грн
2-кімнатна квартира
1200 грн
1000 грн
3-кімнатна квартира
1400 грн
1200 грн
4-кімнатна квартира
1600 грн
1400 грн
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.
Знищення клопів у нежитлових приміщеннях (кафе, ресторани, магазини, склади тощо)
Гарантія 3 місяці
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
від 20 грн./1м²
від 15 грн./1м²
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.

Як розпочати співпрацю?

 • Ви залишаєте заявку.
 • Говоріть зручний для вас час.
 • Ми виконуємо обробку точно вчасно.
 • Даємо корисні поради.

У цьому діяти треба максимально оперативно. Пам'ятайте: самка клопа відкладає до 5 яєць за 24 години. І кожна хвилина ваших коливань може призвести до зараження ще більшої території.

Залишіть заявку, щоб ми могли вже зараз зателефонувати та обговорити комфортний для вас час проведення обробки.

Як ми працюємо

Безпечні препарати
Обробляємо Європейськими препаратами 4-5 класів малонебезпечних речовин – повністю безпечні для алергіків, дітей та тварин.
Сучасне обладнання
Використовуємо високотехнологічне обладнання. Завдяки цьому ви отримуєте високу якість та максимальну результативність послуг.
Досвідчені майстри
Кожен наш дезінфектор складає внутрішній іспит на знання та вміння обробки від паразитів, включаючи найменування та дозування препаратів, методи боротьби з резистентністю комах та гризунів та ін.

Знищення клопів у Києві, Київській області

Як позбутися клопів у місті Київ ? Багато людей шукають відповіді на це питання, але не можуть його знайти. Наша компанія допоможе вирішити цю проблему. Найчастіше клієнти навіть не підозрюють, звідки у них у будинку могли з'явитися ці комахи. Клопи можуть потрапити до вас у квартиру із різних місць. Вони можуть прийти з підвалу, де мешкають дворові тварини. Або, наприклад, з горища. Також одним із найпоширеніших місць їх появи є, банально, вулиця чи сусіди. Але антисанітарія є не головним чинником їхнього поширення, хоча вона й сприяє цьому. Клопів приваблює їжа, а точніше людська чи тваринна кров. У зв'язку з цим ці шкідники можуть виникнути досить просто.

Чому від клопів так складно позбутися?

 • Підручні засоби не завжди допомагають їх подолати.
 • Клопи ведуть нічний спосіб життя, і виходять вони здебільшого вночі.
 • Вони здатні залишатися одному місці тривалий час.
 • Комахи украй живучі.

Тому найнадійнішим засобом від клопів у Києві є дзвінок до служби боротьби з комахами від наших спеціалістів із компанії DFD.

Як позбутися клопів у Києві, Київській області?

Ми займаємося боротьбою з усіма видами комах протягом багатьох років. У наборі способів боротьби з ними спеціалісти компанії DFD у Києві мають усі сучасні засоби боротьби з ними.

Наші спеціалісти оперативно приїдуть на місце, знайдуть джерело зараження та швидко його усунуть. Буде продезінфіковано всі спальні місця, а також теоретичні шляхи проникнення клопів у ваше приміщення. Буде перевірено вентиляційні шахти, батареї, віконні рами та інше. Після нашого відвідування ви назавжди забудете про цих набридливих шкідників.

Для боротьби з клопами, а також з тарганами ми використовуємо такі засоби, як:

 • гарячий туман;
 • холодний туман.

Наші фахівці радять людям не відкладати у довгу скриньку проблему, пов'язану з цими комахами. Взагалі, до кінця не ясно, чи переносять клопи якісь інфекції, але все одно ці паразити є вкрай набридливими мешканцями. Як правило, вони атакують людей і тварин ночами, але укусів ви не відчуваєте. Зате на ранок у вас з'являються почервоніння і пухлини на шкірі, які до того ж і сверблять. Тому, навіть якщо комахи не такі небезпечні, сама їхня присутність приносить дискомфорт.

Найкращі засіб від клопів у Києві це зателефонувати до компанії DFD. І ви ніколи більше не побачите цих зловісних комах.

Ми співпрацюємо і з організаціями, і приватними. Ви можете зателефонувати нам або залишити заявку на сайті, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом! Знищення клопів у Києві – наша робота!

Наша компанія надає послуги у наступних містах: