Професійне знищення клопів

Професійне знищення клопів.
Обробка квартир та приміщень

 • Професійно
 • Гарантовано
 • Безпечно
 • Анонімно
Викликати майстра

Фахівці відділу дезинсекції компанії "DFD" справжні профі у цій сфері, за їхніми плечима багаторічний досвід зі знищення клопів. У своїй роботі ми застосовуємо лише БЕЗПЕЧНІ інсектициди для здоров'я людини та тварин. При цьому вони ідеально борються з населенням клопів у вашому будинку.

Як відбувається процедура знищення клопів?

 • Процедура знищення клопів починається з подання заявки на нашому сайті або дзвінка до відділу послуг клієнтам.
 • У найкоротший термін наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення всіх нюансів замовлення: метод обробки, точну дату та час, адресу та остаточну вартість.
 • Вам озвучать докладну інструкцію, як підготувати приміщення до дезінсекції та як усе прибрати після неї.
 • Тривалість обробки від клопів займає від 15 хвилин до 1 години. Час залежить від площі та заставленості території різними меблями та іншими речами.
 • У приміщення можна заходити через 6-10 годин після процедури.

Є питання?

+38 (096) 97 14 435 +38 (095) 02 17 888
Відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо за методами обробки, підберемо препарати під ваші потреби.
Отримати консультацію
Знищення клопів у житлових приміщеннях (квартира, гуртожиток тощо)
Гарантія 3 місяці
Приміщення
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
1-кімнатна квартира
1000 грн
800 грн
2-кімнатна квартира
1200 грн
1000 грн
3-кімнатна квартира
1400 грн
1200 грн
4-кімнатна квартира
1600 грн
1400 грн
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.
Знищення клопів у нежитлових приміщеннях (кафе, ресторани, магазини, склади тощо)
Гарантія 3 місяці
Інсектициди Європа
Інсектициди Україна
від 20 грн./1м²
від 15 грн./1м²
Гарантія надається якщо компанією було проведено 2 обробки з періодом не більше 14 діб.

Як розпочати співпрацю?

 • Ви залишаєте заявку.
 • Говоріть зручний для вас час.
 • Ми виконуємо обробку точно вчасно.
 • Даємо корисні поради.

У цьому діяти треба максимально оперативно. Пам'ятайте: самка клопа відкладає до 5 яєць за 24 години. І кожна хвилина ваших коливань може призвести до зараження ще більшої території.

Залишіть заявку, щоб ми могли вже зараз зателефонувати та обговорити комфортний для вас час проведення обробки.

Як ми працюємо

Безпечні препарати
Обробляємо Європейськими препаратами 4-5 класів малонебезпечних речовин – повністю безпечні для алергіків, дітей та тварин.
Сучасне обладнання
Використовуємо високотехнологічне обладнання. Завдяки цьому ви отримуєте високу якість та максимальну результативність послуг.
Досвідчені майстри
Кожен наш дезінфектор складає внутрішній іспит на знання та вміння обробки від паразитів, включаючи найменування та дозування препаратів, методи боротьби з резистентністю комах та гризунів та ін.

Ефективне знищення клопів містами України

Жоден засіб від клопів не допомагає, тоді настав час звернутися до професіоналів.

Найважливішою особливістю клопів є те, що вони селяться лише там, де постійно проживають люди. Цьому є просте пояснення - клопи харчуються нічим іншим, як людською кров'ю.

Ось чому виводити їх потрібно, причому невідкладно. Знищення клопів – справа копітка і складна. Ці комахи є джерелами неприємного запаху і безлічі незручностей, які завдають мешканцям, гостям і постояльцям. До того ж клопи переносять цілу низку найнебезпечніших інфекцій.

Позбутися цих шкідливих істот власноруч зазвичай не вдається. Набагато краще це роблять професійні дезінсектори, які точно знають, де ховаються клопи та як їх звідти викурити.

Ринковий засіб від клопів не завжди допомагає, тому що улюбленими місцями проживання клопів є такі приховані від очей місця:

 • простір під шпалерами;
 • щілини в цегляній кладці та між дошками підлог;
 • розетки;
 • порожнини під килимами та настилами;
 • матраци та простирадла

Знайшовши на своєму тілі сліди від клопових укусів, треба ретельно вивчити перелічені місця. Якщо там і справді виявляться клопи, то не варто нервувати і засмучуватися. У вашому розпорядженні є найефективніший засіб від клопів – це досвідчені співробітники компанії DFD.

Як позбавитися від клопів

Одним із головних напрямків роботи компанії DFD є виведення з житлових та службових приміщень комах, у тому числі клопів. При виконанні замовлень ми використовуємо лише нешкідливі для людини та свійських тварин, але водночас стовідсотково ефективні проти клопів отрутохімікати.

Виходячи з чисельності популяції клопів та особливостей приміщення, ми застосовуємо один із наступних методів дезінсекції для знищення клопів:

 • холодний туман;
 • гарячий туман.

Обидва ці підходи забезпечують вражаючий результат. Він досягається шляхом поширення дрібних крапель інсектицидів, що успішно проникають у всі щілини, включаючи розташовані на стелі та стінах.

Холодний туман зазвичай застосовується в квартирах і будинках, оскільки він не завдає шкоди декоративним покриттям, меблям і книгам. Гарячий туман напускається у випадках, коли населення клопів досягла загрозливих розмірів. Найменший час обробки складає півгодини.

Звернувшись до нашої фірми, ви назавжди забудете про хворобливі укуси, плями на простирадлах і підковдрах, різкий неприємний запах. Зателефонуйте або надішліть заявку через сайт, і ми відразу вийдемо на зв'язок, щоб домовитися про час візиту майстра і детально розповісти вам, як позбутися клопів.

Наша компанія надає послуги у наступних містах:

Ми абсолютно точно знаємо, тому дзвоніть і незабаром непрохані гості покинуть ваш будинок!