Політика конфіденційності

Ця Політика в галузі обробки персональних даних та конфіденційності персональної інформації (далі — Політика) діє щодо всієї інформації, яку компанія DFD та/або її афілійовані особи, включаючи всі особи, що входять до однієї групи з компанією DFD, можуть отримати про користувача під час використання ним будь-якого з сайтів, сервісів, служб, програм та продуктів компанії DFD (далі — Сервіси), а також під час виконання компанією DFD / його афілійованими особами будь-яких угод та договорів, укладених з користувачем у зв'язку з використанням Сервісів. Згода користувача на надання персональних даних (персональної інформації), надана їм відповідно до цієї Політики в рамках відносин з однією з осіб, що входять до групи осіб компанії DFD, поширюється на всі особи, які входять до цієї групи осіб.

Використання Сервісів означає беззастережну згоду користувача з цією Політикою та вказаними умовами обробки його персональної інформації.

Щодо персональної інформації користувача зберігається її конфіденційність, крім випадків добровільного надання користувачем інформації про себе для спільного доступу до необмеженого кола осіб. При використанні окремих Сервісів (наприклад, блогу) користувач погоджується з тим, що певна частина його персональної інформації стає загальнодоступною.