Гідроізоляція ванної, душових та санвузлів.

Гідроізоляція ванної, душових та санвузлів.

Ванна кімната, душова, санвузол відрізняються від інших приміщень у будинку особливим мікрокліматом – постійно підвищеним рівнем вологості, яка, у свою чергу, може осідати на обробці, проникати в її товщу, поступово руйнуючи, а також сприяти появі плісняви та грибка. Крім того, в місцях, де прокладені водопровідні та каналізаційні труби існує ризик протікання не тільки вашої квартири, а й сусідів знизу, якщо ви мешкаєте у багатоквартирному будинку. Все це говорить про необхідність проведення гідроізоляції ванної та санвузла.

Щоб вона дала належний ефект, всі роботи потрібно проводити строго за технологією, використовуючи правильно підібрані матеріали. Перше, на що варто звернути увагу – гідроізоляція ванної передбачає обробку всієї підлоги та стін у місцях, де потенційно присутня вологість (навколо сантехніки, у душовій зоні тощо), а також вертикальних та горизонтальних швів між підлогою та стінами. Друге, гідроізоляція душової повинна наноситися на всю так звану «мокру» площу.

Види матеріалів, що використовуються для гідроізоляції душових та санвузлів.

Найвідповідальніший етап – це вибір матеріалів для гідроізоляції душових та санвузла. Нині ринку представлений величезний вибір ефективних матеріалів для надійного захисту від вологи різних поверхонь. До них відносять:

  • проникаючу гідроізоляцію душової (грунтовки, мастики і т.д.) – рідкі склади, які проникають у саму товщу бетону, цегли та інших будматеріалів, застигаючи вони утворюють міцне монолітне покриття, яке є бар'єром для вологи. Такий тип гідроізоляції ванни застосовують на етапі ремонту під плитку.
  • монтовану гідроізоляцію (стрічки для герметизації, ущільнювальні манжети і джгути, що само розширюються) – відрізняються високою міцністю і еластичністю, застосовуються для герметизації швів і стиків, а також місць введення труб і комунікацій, рекомендується використовувати після обробки проникаючими складами;
  • обмазувальну гідроізоляцію санвузла – полімерцементне покриття, яке складається з сухої дисперсної суміші та полімерної емульсії. Воно відрізняється високою адгезією з бетоном та паропроникністю. Таким складом обробляють всі щілини, мікротріщини та дефекти поверхонь, також його можна використовувати для гідроізоляції цегляних стін під плитку або теплу підлогу. Матеріал не дає усадку;
  • водостійкі герметики на основі поліуретану – застосовуються для закладення швів у душовій кабіні.

Кому довірити роботи з гідроізоляції санвузла та ванної?

Гідроізоляція санвузла, ванної, душової - завдання, з яким може впоратися далеко не кожен. Більш того, неякісно проведені роботи можуть завдати ще більших збитків, ніж повна відсутність гідроізоляції ванної. Тому, якщо ви не маєте належного досвіду та знань, довірте таку роботу справжнім професіоналам, наприклад, із компанії DFD. Вони працюють у цій сфері не перший рік, використовують лише якісні матеріали та сучасні технології. Тому гарантують високу якість своїх послуг.

Оформити заявку на професійну гідроізоляцію ванної можна прямо у нас на сайті. Ми швидко з вами зв'яжемося та обговоримо зручний час виїзду майстра. Саме він зможе на місці визначити весь фронт робіт, підбере відповідні методи та матеріали для гідроізоляції ванної чи санвузла, розрахує попередню вартість робіт. Компанія працює на договірних умовах, а значить бере на себе всю відповідальність за строки та якість. Вас приємно порадує цінова політика та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Професійна гідроізоляція ванної кімнати – це легко, якщо ви довіритеся компанії DFD! Замовляйте послуги з гідроізоляції ванної, санвузла та душової.

Є питання?

+38 (096) 97 14 435 +38 (095) 02 17 888
Відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо підберемо технологію під ваші потреби.
Отримати консультацію