Гідроізоляція терас та балконів

Гідроізоляція терас та балконів

Відкрита тераса або балкон – це не просто архітектурний елемент, який прикрасить будь-яку будівлю, але ще й місце, де приємно та зручно відпочивати. Тут можна проводити сімейні вечори, зустрічати гостей, влаштовувати свята та просто насолоджуватися життям у хорошу погоду.

Однак, не варто забувати, що саме балкони і тераси найбільш схильні до негативного впливу зовнішніх факторів: сонячних променів, перепадів температур, вологості, атмосферних опадів і т.д.

Надійна гідроізоляція терас дозволить не просто уникнути вогкості та грибка, а й продовжить термін експлуатації такої конструкції. Адже волога, потрапляючи в товщу бетону чи інших будівельних матеріалів, призводить до корозії металевої арматури, що, у свою чергу, згодом руйнує балконну плиту. Зазвичай про це думають ще на етапі будівництва або в процесі ремонту чи реконструкції старих будівель.

Матеріали, які використовують для гідроізоляції терас та балконів

Професійна гідроізоляція балкона передбачає використання добре перевірених та надійних сучасних матеріалів. До них можна віднести:

  • рулонну гідроізоляцію балконів (до неї відносять руберойд, євроруберойд, ПВХ мембрани та інше) – обклеювальні матеріали, які дають гарний ефект, вони забезпечують високу герметичність конструкції та монтуються шляхом наплавлення з використанням пальника або двокомпонентного клею;
  • обмазувальні гідроізоляційні суміші, в основі яких цемент і полімерцемент, а також бітумні мастики та інше – заповнюють собою всі щілини та мікротріщини, після висихання полімеризуються, утворюючи монолітну та надійну основу. Їх можна використовувати для гідроізоляції балкона як зовні, так і під плитку, декоративний камінь або інше покриття. Головна перевага подібних матеріалів у простоті та легкості їх використання;
  • рідкі гідроізоляції на водній або поліуретановій основі – один з найефективніших методів захисту балконів та терас від вологи. Він забезпечує абсолютно безшовне та еластичне покриття, яке впевнено протистоїть будь-яким видам опадів та волозі, що утворюється в їхньому результаті. Таким матеріалом можна покривати будь-які поверхні: цегла, плитка, бетон, дерево і т.д.

Кому довірити гідроізоляцію терас та балконів в Україні?

Якщо вас цікавить професійна гідроізоляція терас і балконів, компанія DFD до ваших послуг! Ми маємо величезний досвід у цій сфері послуг. Фахівці компанії використовують у своїй роботі сучасні технології та перевірені матеріали для досягнення максимально ефективного результату у боротьбі з вологістю на балконі чи терасі. Вони пропонують індивідуальний підхід до кожного замовника та підбирають найбільш підходящий метод гідроізоляції терас залежно від специфіки об'єкта.

Оформити електронну заявку на гідроізоляцію тераси можна на нашому сайті. Ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити деталі та визначити найзручніший час виїзду майстра на місце. Саме він зможе об'єктивно оцінити стан балкона чи тераси, визначити методику та матеріали для проведення гідроізоляції, попередньо підрахувати вартість таких робіт. Компанія виробляє гідроізоляцію терас на договірних умовах, а отже, всі деталі будуть враховані в договорі, у тому числі й гарантії якості робіт.

Ми надаємо своїм клієнтам вигідні умови співпраці:

  • різні форми оплати;
  • дотримання термінів виконання всіх заходів;
  • демократичну цінову політику;
  • безкоштовну інформаційну підтримку.

Професійна гідроізоляція балконів та терас від компанії DFD – це гарантія вашого комфорту та довговічності таких об'єктів. Замовляйте послугу з гідроізоляції балконів та терас.

Є питання?

+38 (096) 97 14 435 +38 (095) 02 17 888
Відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо підберемо технологію під ваші потреби.
Отримати консультацію