Гідроізоляція підлоги та стін

Гідроізоляція підлоги та стін

Стіни та підлога потребують якісної гідроізоляції. Важливо, щоб ви не поскупилися на витрати. Оптимальним варіантом буде саме професійна гідроізоляція підлоги та стін.

До того ж стіни вимагають як внутрішнього, так і зовнішнього захисту, якщо вона входить до складу фасаду. Гідроізоляція важлива, тому що через підлогу та стіни на вулицю може витікати значний обсяг тепла. Волога з часом може призвести до руйнувань у приміщенні, стати причиною появи несприятливого мікроклімату, підвищеної вологості, плісняви та грибків, швидкого руйнування металевих та дерев'яних елементів та предметів у приміщенні.

Якісна гідроізоляція стін дозволить уникнути серйозних руйнувань та відсунути терміни дорогого капітального ремонту. Волога небезпечна для будь-якого типу покриттів, які застосовуються для будівництва стін та облаштування підлоги. У випадку із залізобетонними монолітними стінами висока небезпека того, що металева арматура всередині почне іржавіти. Ідеальним буде варіант, коли професійна гідроізоляція підлоги буде проведена під час будівництва самої будівлі. Передбачається цей тип робіт під час реконструкції чи ремонту.

Матеріали для гідроізоляції стін та підлоги

Надійна гідроізоляція стін облаштовується за допомогою якісних матеріалів. Вони можуть бути як суворою класикою, так і інноваційним продуктом сучасних технологій. Їх класифікують за типом монтажу під час створення покриття класу гідроізоляція підлоги.

 • рулонні, або типу, що наплавляється;
 • ТПО чи ПВХ мембрани;
 • напилювана;
 • проникаюча;
 • ін'єкційна;
 • мінерально-цементна;
 • обмазувальна.

Якщо ви облаштовуєте внутрішню гідроізоляцію приміщень, матеріали для її створення повинні бути: безпечними для здоров'я, не виділяти при горінні небезпечних летючих сполук, екологічними та якісними.

Гідроізоляція ефективно виконуватиме свої функції тільки в одному випадку. Вона має бути зроблена із суворим дотриманням усіх нюансів технологічного процесу. Будь-які недоліки і навіть невеликі порушення зменшать ефективність проведених робіт.

Кому можна довірити під час облаштування гідроізоляції в Україні?

Якщо ви серйозно ставитеся до власного будинку та здоров'я, питання захисту підлоги та стін від вологи для вас не є порожнім звуком. Тільки тут важлива одна критично важлива тонкість. Усі роботи краще передати професійним будівельникам. Компанія DFD готова взяти всі турботи на себе, починаючи від визначення фронту робіт та того, які матеріали знадобляться і в яких обсягах, до готового результату.

Сучасні та перевірені часом технології ми поєднуємо там, де це допоможе досягти максимального рівня ефективності та довговічності гідроізоляції, що облаштовується.

Ми врахуємо найменші нюанси у вашій квартирі, забезпечимо індивідуальний та відповідальний підхід до кожного з наших замовників. Кожен об'єкт може мати специфічні особливості. Якщо їх проігнорувати, ефективність вжитих заходів опиниться під великим питанням.

Ми пропонуємо нашим замовникам:

 • комфортні способи оплати;
 • суворе дотримання зазначених у договорі термінів;
 • демократичні ціни;
 • абсолютно безкоштовну інформаційну підтримку;
 • оперативні попередні консультації з питань якісної та надійної гідроізоляції;
 • бездоганне та уважне ставлення до кожного, хто до нас звернувся.

Потрібна професійна гідроізоляція підлоги та стін? Звертайтеся до DFD!

Є питання?

+38 (096) 97 14 435 +38 (095) 02 17 888
Відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо підберемо технологію під ваші потреби.
Отримати консультацію