Гідроізоляція покрівлі

Гідроізоляція покрівлі

Під час облаштування будь-якої покрівлі обов'язково варто передбачити шар гідроізоляції. Робиться це для того, щоб у підпокрівельному просторі через різницю температур усередині будинку і зовні не утворювався конденсат. Він може призводити до надмірної вологості та розвитку грибка, який потім дуже складно вивести. Крім того, підвищена вологість може стати причиною гниття та поступового руйнування дерев'яних елементів покрівельної конструкції – крокв та решетування. Тому професійна гідроізоляція покрівлі – це один із найважливіших етапів.

Які види гідроізоляції покрівлі існують?

На сьогоднішній день існує безліч різних матеріалів, які використовують для цих цілей. Вибір залежить від погодних умов та клімату, а також від типу покрівлі. Умовно їх можна поділити на такі категорії:

  • рулонні матеріали (руберойд, пергамін) – основна їхня гідність – це універсальність. Подібні матеріали відрізняються високою еластичністю та ними можна покривати покрівлю будь-якої форми та конфігурації;
  • рідка гідроізоляція покрівлі передбачає застосування різних фарб та мастик на основі бітуму або полімерів. Це простий та доступний для багатьох спосіб гідроізоляції. Він не вимагає спеціальних знань та обладнання, а головне за допомогою такого матеріалу можна досягти повністю монолітного покриття без швів та стиків. Мастики легко наносяться і швидко заповнюють усі тріщини та нерівності, після застигання надійно протистоять волозі, сонячним променям, корозії та перепадам температур;
  • листова покрівельна гідроізоляція за допомогою пластикових або сталевих листів. Такий метод дає можливість створити міцне та стійке до силових впливів покриття. Листи укладаються поверх покрівлі та з'єднуються між собою зварними швами. Єдиний недолік – це найвища вартість робіт;
  • гідроізоляція покрівлі за допомогою плівок-мембран на основі ПВХ, термопластичного поліолефіну або синтетичного каучуку - ціна такого матеріалу досить висока, але головна його перевага це простота облаштування, міцність і довговічність. Мембрана не пропускає вологу з одного боку, але одночасно забезпечує вільний доступ повітря з іншого боку, що не дає можливості утворюватися конденсату і накопичуватися волозі. Процес укладання в чомусь схожий з монтажем руберойду. Зазвичай мембранні плівки укладають поверх утеплювача. Між собою листи склеюються чи зварюються гарячим повітрям.

Де замовити професійну гідроізоляцію покрівлі в Україні?

Якщо вас цікавить професійна гідроізоляція покрівлі, компанія DFD з радістю готова надати свої послуги. Ми маємо величезний досвід та багаж знань у цій сфері. Наші фахівці застосовують новітні технології та перевірені матеріали, що гарантує високу якість робіт. Компанія здійснює гідроізоляцію різних конструкцій, у тому числі і покрівлі швидко та якісно з гарантією.

Оформити свою заявку на гідроізоляцію покрівлі можна безпосередньо на нашому сайті в електронному вигляді. Ми швидко відповідаємо на всі заявки. Співробітники компанії неодмінно з вами зв'яжуться та обговорять деталі робіт та час приїзду майстра. Саме він зможе оцінити на місці який тип покрівельної гідроізоляції та матеріали застосувати, а також прорахує попередньо вартість послуг. Ми працюємо на договірних умовах із чітким дотриманням заздалегідь обумовлених термінів.

Компанія надає своїм клієнтам вигідні умови співробітництва:

  • різні методи оплати;
  • гарантії якості робіт;
  • безкоштовну консультацію та інформаційну підтримку;
  • адекватну цінову політику тощо.

Звертайтесь до нас у будь-який час. Професійна гідроізоляція покрівлі від фахівців DFD – це запорука комфорту та довговічності вашого будинку! Замовляйте послугу гідроізоляції покрівлі.

Є питання?

+38 (096) 97 14 435 +38 (095) 02 17 888
Відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо підберемо технологію під ваші потреби.
Отримати консультацію