Гідроізоляція фундаменту

Гідроізоляція фундаменту

На етапі будівництва будь-якого будинку дуже важливо зробити якісну гідроізоляцію його фундаменту. Адже бетон, який входить до складу будь-яких сумішей, що використовуються під час заливання фундаменту, при попаданні на нього вологи має властивість, як губка, вбирати її в себе. В результаті відбувається його поступове руйнування і відповідно до самої будівлі. Крім того, у підвальному приміщенні через погану гідроізоляцію фундаменту може накопичуватися волога, яка створює сприятливі умови для розвитку вогкості та плісняви.

Додавання до бетонної суміші спеціальних гідроізоляційних складів, а також застосування тих марок бетону, які здатні протистояти волозі, не гарантують ідеального захисту. Тому гідроізоляція фундаменту – це обов'язковий захід і на ньому в жодному разі не варто економити.

Види гідроізоляції фундаменту

Залежно від способу розташування фундаменту гідроізоляції вона буває:

  • горизонтальна - застосовується для відведення вологи, що піднімається знизу від ґрунтових вод. Застосовується на всіх видах основ;
  • вертикальна - захищає фундамент від вологи, яка може надходити збоку;
  • внутрішня – коли гідроізоляційні матеріали наносять на внутрішній бік несучих конструкцій будівлі;
  • зовнішня – ізоляційні матеріали наносяться зовні будівлі.

Що стосується матеріалів, які зазвичай використовуються для фундаменту гідроізоляції, то вони можуть бути різні як за своїм складом, так і формою.

Так, можна виділити гідроізоляцію:

  • проникаючу - передбачає нанесення спеціальних рідких полімерних складів, які заповнюють усі тріщини та мікропори в бетоні, надаючи монолітність готовим конструкціям;
  • обклеювальну, в якій застосовуються в основному рулонні матеріали на основі бітуму або інших матеріалів (склотканина, поліестер, руберойд і т.д.);
  • обмазувальні - це рідкі склади, як правило, полімерні або бітумні мастики, які наносять на фундамент 2-3 шарами;
  • фарбувальну – спеціальні штукатурки та фарби, які швидко наносяться та сохнуть, що і є їхньою головною гідністю;
  • ін'єкційну – гідроізоляція, яка застосовується для ремонту старих будівель та їх фундаментів, щоб уникнути земляних робіт. Захисний склад на основі полімерів, акрилу, смоли або гуми надходить у товщу фундаменту за допомогою спеціальних ін'єкторів;
  • що монтується – хороший спосіб захисту фундаменту від вологи шляхом кріплення щитової гідроізоляції механічним способом. Це ще й спосіб захисту від переміщення ґрунту.

Також матеріали, що використовуються для гідроізоляції фундаментів, а також інших конструкцій та поверхонь, поділяють на класи (від 1 до 5) залежно від ступеня захисту від води та стійкості до утворення тріщин.

Професійна гідроізоляція фундаменту

Якщо ви не знаєте, до кого звернутися за допомогою захисту фундаменту будівлі від вологи, то фахівці DFD до ваших послуг. Вони мають величезний досвід у цій сфері та застосовують лише перевірені та сучасні методи та технології у своїй роботі. Ми надаємо послуги не тільки професійній гідроізоляції фундаментів, а й паркінгів, терас, балконів, різних резервуарів, наприклад, чаш басейнів та колодязів, ванної, душових та санвузлів, підвалів, підлоги, стін, покрівлі будівель тощо.

Ми гарантуємо високу якість послуг та надійність захисту від вологи. А також пропонуємо своїм клієнтам зручні способи співробітництва. Заявку для проведення комплексу робіт із гідроізоляції можна залишити на нашому сайті. Після чого ми вам передзвонимо та обговоримо зручний час для виїзду майстра на огляд. Він підбере технологію та зробить докладний розрахунок, а потім ми оформимо договір на проведення робіт із встановленими термінами та сумою. Після закінчення гідроізоляційних заходів компанія DFD гарантує якість.

Професійна гідроізоляція фундаменту від DFD – це найкраще рішення для вашого будинку! Замовляйте послугу гідроізоляції фундаменту.

Є питання?

+38 (096) 97 14 435 +38 (095) 02 17 888
Відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо підберемо технологію під ваші потреби.
Отримати консультацію