Гідроізоляція цоколя

Гідроізоляція цоколя

Цоколь будівлі потребує додаткового захисту від вологи. Вирішити проблему може лише професійна гідроізоляція цоколя. Цокольний поверх стикається з вогкістю не тільки при сирому кліматі, але ще вода може проникати через фундамент із ґрунтового шару. Особливо в тому випадку, коли ґрунтові води підходять надто близько до поверхні ґрунтового шару або будинок стоїть на березі водойми або річки.

Цвіль і грибок здатні зруйнувати будинок досить швидко, якщо не вжити грамотних заходів. Головне, використовувати якісні матеріали та сучасні технології. Передбачається гідроізоляція фундаменту та всього цокольного поверху. Особливу увагу слід привернути до себе шви між ними.

Види матеріалів та технологій, необхідних для гідроізоляції цоколя

В наш час складно вибрати між перевіреною віками класикою та розкішшю інноваційних матеріалів. Будівельні стандарти у їх новій редакції вимагають забезпечити бездоганну адгезію базового шару та гідроізоляцією цокольного поверху.

На етапі вибору матеріалів для гідроізоляції цоколя важливо підібрати оптимальний варіант.

Йдеться про спеціально розроблені типи матеріалів:

  • горизонтальна: євроруберойд, руберойд та толь;
  • вертикальна: обклеювальні, просочувальні, обмазувальні матеріали, вологостійкі варіанти облицювання.

Бюджетним варіантом буде бітумна мастика. Хороші рідке скло, рулонні та фарбувальні матеріали. Для зовнішнього оздоблення та захисту підійдуть водонепроникні варіанти оздоблення: мозаїка, штучний та натуральний камінь, сайдинг та керамограніт. Для облаштування гідроізоляції цоколя на швах облицювальних матеріалів використовують рідку гуму, мастику. Ідеальний ефект дає поєднання кількох видів гідроізоляції:

  • гідроізоляція проникаючого типу;
  • рулонна обклеювальна гідроізоляція;
  • гідроізоляція обмазувального типу.

Водонепроникна гідроізоляція цокольного поверху може бути виконана за різними технологіями:

  • намазування;
  • фарбування;
  • просочення;
  • обклеювання.

Назву кожної технології визначено типом матеріалу. Що краще підійде у вашому конкретному випадку, може визначити лише грамотний та досвідчений професіонал.

Для гідроізоляційних робіт широко застосовують спеціалізовані ґрунтовки та суміші з забійним показником проникнення. Це як суміші, і рідкі розчини. Вони створюють непереборний гідробар'єр та дозволяють усунути дрібні дефекти поверхні цоколя. Їх нанесення ефективні лише за проведення якісної попередньої обробки. Поверхні ретельно очищають від будь-яких забруднень та знежирюють. І тут це додатковий захист. У поєднанні з іншими варіантами захисту від вологи, ви отримаєте ідеальний варіант. Майже 100% захисту від будь-якого типу вологи, у тому числі і від тієї, що може проникнути в цокольний поверх при недостатній гідроізоляції фундаменту будинку.

Кому довірити професійну гідроізоляцію цоколя

Професійна гідроізоляція цоколя-завдання непросте. Проведені з порушенням технології або за допомогою неякісних матеріалів роботи здатні завдати значної шкоди всій будівлі.

Ми не рекомендуємо, якщо у вас немає досвіду та знань, самим проводити такі відповідальні роботи. Рекомендуємо звернутися за допомогою до професійних будівельників, зокрема співробітників компанії DFD. Фахівці компанії знають усі нюанси технологічних робіт та застосовують лише матеріали високої якості. Ви отримаєте гарантовано високу якість послуг за адекватними цінами.

Можливість оформити заявку на професійну гідроізоляцію цоколя доступна на нашій компанії. Ми оперативно зв'яжемося з вами найближчим часом. Узгоджуємо зручний час для приїзду майстра. Тільки досвідчений фахівець правильно оцінить майбутній фронт робіт та порекомендує оптимальні матеріали та зробить розрахунки за їх кількістю. Компанія працює за договором. Компанія DFD бере на себе всю відповідальність за результат, якість та дотримання обіцяних термінів.

Є питання?

+38 (096) 97 14 435 +38 (095) 02 17 888
Відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо підберемо технологію під ваші потреби.
Отримати консультацію