Знайте небезпечні не чорні плями на стіні, а суперечки плісняви у повітрі

Категорії

Якщо ви вирішили самі боротися із пліснявою

Знайте небезпечні не чорні плями на стіні, а суперечки цвілі в повітрі. І навіть якщо ви його зб'єте та промажете антигрибковими засобами суперечки плісняви будуть спокійно жити у вашому помешканні. А як настане осінь чи зима дасть про себе знати. І ваші кошти витрачені на боротьбу з грибком чи пліснявою будуть марними.

Засіб від грибка та плісняви

Засіб від грибка та цвілі це знищити його та створити хороший повітрообмін.

Ми пропонуємо вам рішення для всіх цих найпоширеніших проблем. Це озонування приміщення – екологічно чиста технологія очищення, що ґрунтується на використанні газу озону – потужного окислювача. ОЗОН знищить грибок та плісняву не тільки на стіні, а ще й усі суперечки у повітрі. Наші спеціалісти з вентиляції перевірять існуючу систему вентиляції. І підкажуть як зробити добрий повітрообмін за допомогою припливно - витяжних систем.

Тільки цей комплекс позбавляє Вас від грибка та плісняви раз і назавжди.

До після

Повітря, як вода, йому потрібна свобода переміщення. Він повинен вільно заходити та виходити з дому. На жаль, у гонитві за теплом люди сильно порушили природний хід речей.

У зв'язку з утепленням та встановленням пластикових вікон порушується повітрообмін: підвищується вологість. Слід «точка роси» зрушується усередину приміщення. І найстрашніше, – з'являється грибок на стінах у приміщенні. А також при недостатній вентиляції з'являється грибок у ванній кімнаті. Адже нині модні та зручні пластикові вікна порушують систему припливу повітря до приміщення. Додамо сюди погано працюючі повітропроводи. І одержуємо повну відсутність циркуляції повітря. Перша ознака недостатньої вентиляції – це запітніння вікон. А другий це пліснява на стінах. Яка викликає різні розпіраторні захворювання, алергії та хворобу легень. Цвіль або грибок також складають домашнього пилу і не тільки. Ще її називають невидимою вбивцею. Навіть якщо вона нам не видно, її суперечки все одно є у вашому домі. Зараз у 100% пліснява проявляється з однієї банальної причини як поганий повітрообмін. Це з порушенням вентиляції чи взагалі з її відсутністю. Що викликає підвищену вологість, додамо сюди температуру плюс 18 та отримуємо ідеальні умови для росту грибка. У таких умовах вона вражає все: шпалери, бетон, пофарбовані стіни та вас. Інфекційні захворювання людини, викликані грибами, мають загальну назву мікози. Останніми роками різко зросла кількість хворих на різні мікози. Можливо це пов'язано з масовим утепленням стін та герметизації вікон, оскільки люди забувають про вентиляцію. Плісневі грибки здатні викликати: синусит, отит, хронічний тонзиліт, алергію, бронхіальну астму, серцево-судинні захворювання, онкогени, і це не повний перелік.

Як позбутися грибка та цвілі?

Єдиний засіб позбутися плісняви та грибка на стінах у цій ситуації – скористатися послугами компанії DFD. Добре навчені професіонали проаналізують ситуацію. Перевірять існуючу вентиляцію. Виявлять причину виникнення грибка та плісняви. При необхідності поставлять на ваше пластикове вікно припливний віконний клапан або іншу систему припливної вентиляції, яка забезпечить хорошу вентиляцію у вашому приміщенні. Проведуть озонацію приміщень. Це повністю знищить грибок і пліснява. Часто так буває, що вам не вдалося вберегти ваш будинок від грибка та плісняви. Повітря стає спертим і неприємним, у квартирі починають розмножуватися хвороботворні віруси та бактерії. І ніяка хлорка тут не допоможе. Єдиний засіб від грибка що врятує вас, вашу родину та меблі – озонування.

Озонування – екологічно чиста технологія очищення, що базується на використанні озону-окислювача. Озон з'єднується із забруднюючими хімічними та мікробіологічними речовинами, а потім розпадається на звичайний кисень. Експериментально доведено, що всі продукти озонування абсолютно нешкідливі для організму. Озонування на 100% вбиває всі відомі грибки та плісняви. А також повністю знищить суперечки плісняви та грибка у повітрі.

Якщо ви вирішили подбати про своє здоров'я, очистити повітря в приміщенні, де проводите багато часу або буквально переслідує огидний запах, звертайтеся до професіоналів. Контактні номери: (096) 97 14 435, (095) 02 17 888.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*