Знищення грибка та цвілі у підвалі та льоху

Категорії

Які асоціації у нас виникають при спогаді підвалу та льоху? Як правило, це вологість, тепло та темрява. А тепер назвемо ідеальні умови для розвитку грибка та плісняви – підвищена вологість, відсутність вентиляції та 15-22° тепла. І робимо висновок, що підвал та льох – це ідеальне місце для розвитку даних мікроорганізмів. Але там зберігаються продукти, речі, цінні предмети. І всі вони піддаються суперечкам грибка та плісняви? Абсолютно правильно, на жаль, підвали та погреби без потрібного догляду лише зашкодять Вашим продуктам. Більше 80% цих приміщень мають грибки та плісняву. Навіть якщо їх не видно, то концентрація суперечок там дуже велика. А вони отруйні для людського організму, тим більше потрапляючи до нього через стравохід.

Як позбутися грибка, цвілі у льоху та підвалі?

Спочатку необхідно розглянути варіант, як не допустити появи грибка та плісняви у підвалі та погребі. На початку ми перерахували умови розвитку грибка та цвілі, і сказали, що вони підходять до умов життя у льоху та підвалі. Значить насамперед необхідно не допустити появи високої вологості, консервування повітря та високої температури. Усунути ці причини складно, а часом взагалі неможливо. Справа в тому, що в підвалах чи льохах можуть проходити каналізаційні труби, від якої кількість вологи просто не уявна. Або відсутні вентиляційні канали, вивести нові дуже проблематично. Всі ці фактори роблять боротьбу з грибком і пліснявою в підвалі дуже складною. Але нічого неможливого!

У підвалі та погребі приватного будинку грибок та пліснява легше вивести. Там можна зробити вентиляційні отвори, поміняти каналізаційні труби, тим самим звести до мінімуму концентрацію вологи. Якщо мікроорганізми вже оселилися, то позбутися плісняви, грибка у підвалі, погребі необхідно такими способами:

  • Викликати експерта компанії DFD ;

Погляд експерта завжди корисний у таких ситуаціях. Він встановить проблему, чи знайде її джерела. Дасть чіткі рекомендації щодо подальшої боротьби з мікроорганізмами та розкаже правильний порядок дій.

  • Підготувати підвал, льох до боротьби з мікроорганізмами;

Щоб знищити грибок, плісняву в льоху, підвалі необхідно підготувати саме приміщення. Бажано прибрати від місця розвитку грибка всі предмети, продукти та речі, щоб вони не були схильні безпосередньо грибком або пліснявою.

  • Самостійно або за допомогою наших фахівців вивести плісняву, грибок із підвалу, льоху;

Виведення полягає спочатку у фізичній зачистці місця плісняви, грибка, а потім і обробці. Зазвичай зачищення проводять шпателем або будь-яким іншим інструментом, який зможе прибрати сам мікроорганізм із поверхні. Обробка проводиться хімічними речовинами (антисептик тощо). Це гарантує позбутися грибка, плісняви у підвалі, льоху.

  • Очистити приміщення від спор за допомогою озонування;

Озонування – це процес виділення газу озону, який окислює всі живі мікроорганізми і вбиває їх. Цей процес очищає як повітря, і поверхні. Після нього залишається слідів і негативних речовин, а повітря лише насичується киснем. Озонування необхідно щоб очистити весь підвал чи льох від суперечок, які виділили мікроорганізми, а разом із ними і неприємний запах. Запах підвалу знайомий усім, але далеко не всі знають, що він шкідливий для організму.

Скориставшись послугою знищення грибка та плісняви у підвалі, льоху від служби DFD, Ви гарантуєте собі перемогу у цій нелегкій боротьбі. Великий стаж роботи та сучасне обладнання допоможе легко та швидко подолати всі мікроорганізми.

Ми позбавимо вас цвілі та грибків назавжди. Замовляйте видалення грибка та цвілі у підвалі та погребі в нашій компанії DFD!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*