Видалення та дезінфекція приміщень від грибка

Категорії

Приміщення, заражене грибком, – це місце небезпечне для життя. Грибок може розвинути інфекції та бактерії, які призведуть до захворювань, у тому числі і хронічних. Але не варто боятися грибка, адже з ним треба боротися з першими ознаками. Дані мікроорганізми завдають шкоди не тільки людському здоров'ю, а й самому помешканню, руйнуючи його інтер'єр. Недарма ходить думка, що при зараженні стін, стель, підлог або інших частин кімнати грибком необхідно робити ремонт. Це крайність, але це твердження підкреслює складність боротьби з грибком. Знищення грибка трудомісткий процес, у якому є багато дрібниць. Саме тому рекомендуємо звертатись до фахівців служби DFD, які без зайвих питань виведуть грибок із Вашої оселі.

Невже так складно позбавитися грибка?

Грибок розмножується із неймовірною швидкістю. Навіть якщо особливих змін зовні немає, то згодом він зруйнує структуру будь-якої поверхні. Дуже небезпечний та шкідливий мікроорганізм за рахунок виділення суперечок у повітря. Ці частинки осідають разом із пилом, і людський організм вдихає їх. Потрапляючи у легені, ці суперечки перетворюються на оболонку (слиз). Спочатку з'являється кашель, а потім це спричиняє хвороби. Ці суперечки і є труднощами у боротьбі з грибком.

Очистити заражену поверхню буде лише невеликий крок до видалення грибка в житловій кімнаті. Виділені суперечки розміщені по всій кімнаті, вони є тим поштовхом до розвитку грибка. Тому, щоб видалити грибок, необхідно очистити все приміщення. Це можна зробити двома способами:

  • Регулярно провітрювати приміщення;

Провітрювати приміщення потрібно 15-20 хвилин 3-4 десь у день. Скільки часу займе такий спосіб очищення приміщення від спор невідомо, адже все залежить від стадії розвитку грибка та зараженості кола. Також повністю вивести грибок провітрюванням не вийде, а лише знизиться відсоток суперечок у повітрі.

  • Озонування.

Служба DFD надає послуги з дезінфекції приміщення від грибка. До цієї послуги входить і озонування. Озоном витісняються всі шкідливі речовини з повітря, а мікроорганізми вмирають через окислення. Процес озонування необхідно проводити спеціальним обладнанням. Його перевага в тому, що газ поширюється на всі щілини і дірки, тим самим не даючи сховатися грибку і плісняві. Менше години знадобиться, щоб убити всі шкідливі мікроорганізми приміщення.

Навіть після очищення ніколи не забувайте про обробку грибка. Щоб у майбутньому грибок знову не стимулював Вас робити ремонт, проведіть обробку спеціальними засобами. Це може бути антисептик або інші суміші. Індустрія боротьби з грибками дуже велика, і зараз безліч різних засобів. Якщо хочете дізнатися, які з них найдіючіші, викличте експерта, який допоможе усунути поточний грибок і розповість, як запобігти його появі в майбутньому. Він дасть багато рекомендацій та поділиться своїм досвідом, який на вагу золота при самостійній боротьбі з грибком.

Компанія DFD допоможе видалити грибок!

Наша служба надає послуги з очищення мікроорганізмів із приміщення. Сучасне обладнання, висококласні препарати, які абсолютно не шкодять організму. Команда має величезний досвід роботи очищення від грибків. Складність об'єкта лише посилює інтерес до роботи, тому не хвилюйтеся, непереможного грибка ми ще не зустрічали! Мінімальні терміни боротьби із грибком здивують Вас. Не треба чекати з надією кілька тижнів, гарантовано грибок піде з Вашої оселі протягом мінімального часу.

 

Замовляйте комплекс із видалення грибка від нашої компанії DFD!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*