Видалення грибка та цвілі зі стелі

Категорії

Поразка стельового покриття мікроорганізмами шкодить не лише інтер'єру, а й здоров'ю мешканців. Такі непрохані гості можуть утворитися у будь-якому приміщенні. Їм достатньо двох факторів: вогкість та погана вентиляція. Далі вони миттєво знайдуть місце в будь-якій частині кімнати і там розвиватимуться. Стеля не виняток, на ньому дуже часто можна побачити грибок та пліснява через підвищену температуру. Нікому не секрет, що тепло з вологою піднімається нагору, а тому створюються ідеальні умови для життя цих шкідників. Але ж із цим треба боротися, і вживати заходів, як тільки з'явилися перші ознаки. Видалення грибка, цвілі зі стелі – абсолютно не складний процес. Зараз ми докладніше опишемо!

Як прибрати цвіль зі стелі?

Грибок і пліснява на стелі може з'явитися навіть не з вини. Існують такі причини як:

  • Несумлінні сусіди;

Ваша стеля може постраждати через неохайних сусідів, які часто розливатиму воду на підлогу, а підлогове покриття не витягає вологу. Довести їхню провину в появі мікроорганізмів дуже складно, але грамотно один раз прибрати грибок, плісняву на стелі і більше Ви не страждатимете цією проблемою.

  • Неправильна конструкція водопостачання будинку;

Протікають труби, нориці, конденсат приводять у постійній волозі. Одної краплі на годину в бетоні буде достатньо для постійної підвищеної вологи на стелі. Щоб убезпечити себе, необхідно провести ремонт та замінити старі труби на металопластикові чи полімерні.

  • Погана вентиляція.

Забита вентиляція – хвороба старих будинків та квартир. Їх забиває сам час, адже різні погодні умови, листя, павутина та інший бруд може забити вентиляцію за дві секунди. Рекомендуємо прочистити шахту та встановити електричний вентилятор, який виводитиме вологу і не дасть розвинутися плісняві на стелі.

Існують і інші причини появи цвілі і грибка, але пов'язані зі стелею більшою мірою підходять ці. Ще можна назвати протікання даху в приватних будинках, неякісні вікна та інші фактори, що викликають підвищення вологи в будинку.

Цвіль та грибок на стелі визначити досить просто. Вони мають яскраво виражений зелений, коричневий, помаранчевий або чорний колір у формі плям. Грибок може мати білий колір у формі наросту. Їх же супроводжують неприємні запахи, які шкідливі для організму. Тріщини, відшарування фарби та шпалер також супроводжуються мікроорганізмами. Тож будьте пильні та обережні.

Прибрати плісняву та грибок зі стелі не є складністю для професіоналів. Команда DFD подолає будь-яку складність пов'язану з мікроорганізмами. Самостійно Ви можете спробувати боротися із пліснявою та грибком на стелі, але гарантії абсолютно не буде. Компанія DFD дає 100% гарантію на проведені роботи та може провести всі процедури протягом стислих термінів. Процедура озонування приміщення дасть відмінний ефект на запобіганні подальшому розвитку мікроорганізмів.

Переваги озонування у боротьбі з пліснявою, грибком на стелі:

  • Вбиваються всі суперечки;
  • Зникає неприємний запах;
  • Цілком все приміщення піддається очищенню від мікроорганізмів;
  • Газ озон не зашкодить побутовим меблям, та елементам інтер'єру;
  • Процес триватиме менше години.

Звернувшись у службу видалення цвілі та грибка, Ви заощадите свій час, сили та здоров'я. Ми впевнені у своїх засобах від плісняви, грибка на стелі та гарантуємо Вам перемогу. Бережіть себе від подібних невидимих шкідників і стежте за своєю гігієною!

Ми позбавимо вас цвілі та грибків назавжди. Замовляйте видалення цвілі в нашій компанії DFD!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*