Видалення грибка та цвілі зі шпалер

Категорії

Не варто панікувати, помітивши плями плісняви чи грибка на своїх шпалерах. Якщо одразу кинуться боротися, то шкоди здоров'ю вони не завдадуть. Суперечки, що відрізняються від подібних мікроорганізмів, справді шкідливі для людського організму. Але в дрібних кількостях (на ранніх етапах розвитку цвілі, грибка) ця шкода несуттєва. Саме тому всі форуми та статті наголошують на швидкій та якісній боротьбі з грибком та пліснявою на шпалерах. І відразу скажемо, що просто переклеїти шпалери не допоможе прибрати плісняву з квартири, будинку. Необхідний комплекс дій, який не тільки виведе плісняву та грибок зі шпалер, але й запобігатиме її появі в майбутньому.

Як вивести плісняву, грибок під шпалерами?

Прибрати плісняву та грибок зі шпалер можна як самостійно, так і скористатися послугами фахівців. Професіонали впораються з мікроорганізмами будь-яких стадіях розвитку. Але спочатку давайте обговоримо самостійні дії, які запобігають появі грибка та плісняви на шпалерах:

  • прочистити вентиляцію приміщення;
  • Зменшити рівень вологи приміщення;
  • Прибрати всі побутові меблі, техніку, яка знаходиться впритул до шпалер;
  • Мінімізувати джерела вогкості;
  • Боротися із конденсатом.

Якщо комплекс цих дій дотримано, поява грибка та цвілі практично неможлива. Але їх суперечки знаходяться в кожному приміщенні, вони досить поширені в нашому кліматі. Якщо грибок і пліснява оселилися на Ваших шпалерах, то насамперед необхідно їх утилізувати. Тут ще важлива якість та тип шпалер.

  • Папір однозначно необхідно зняти, їх зовнішній вигляд вже неможливо повернути до колишнього стану.
  • Миючі або акрилові ще піддаються очищенню, але важливо, який рівень розвитку грибка та плісняви. Їх можна відклеїти, очистити та обробити грибок, цвіль під шпалерами та приклеїти назад.

Місце грибка чи цвілі очищається шпателем та обробляється спеціальними хімічними речовинами. Бажано підстелити щось під місце очищення, щоб не поширювати грибок та плісняву по кімнаті. Місце, яке вже віддалено від грибка та цвілі обробляється спеціальним антисептиком. Він запобігатиме появі нових мікроорганізмів і вб'є залишки старого.

Всі ці процедури лише на перший погляд здаються легкими. Насправді, прибрати плісняву, грибок на шпалерах дуже складно. Тому не завжди самостійна боротьба приводить до перемоги. Але Ви завжди можете скористатися послугами компанії DFD, яка професійно вже понад 10 років займається послугами видалення грибка та плісняви.

Насамперед, необхідно викликати експерта, який огляне Вашу проблему. Це гарантує правильність та грамотність подальших дій. Після виклику Ви можете, як самостійно продовжити боротьбу, так скористатися допомогою по рятуванню плісняви та грибка на шпалерах. Шпалери - дуже крихкий елемент інтер'єру. І мінімальні втрати у цій боротьбі дуже важливі. Зі спеціалістами компанії DFD Ви можете бути впевнені за збереження непричетних до розвитку мікроорганізмів частин кімнати. Ще дуже важливо, що після очищення проводиться процедура озонування.

Ця процедура видалить суперечки плісняви та грибка по всьому приміщенню. Неприємний запах, що супроводжує мікроорганізми, теж миттю буде виведений, а також насичення кімнати киснем покращить мікроклімат. Не варто боятися позбутися плісняви, грибка на шпалерах, після цього Ви насолоджуватиметеся своїм затишним і комфортним будинком. Наша служба постійно розвивається і намагається покращувати свій сервіс, щоб видалення цвілі зі шпалер було безболісним для вашого гаманця, часу та здоров'я.

Ми позбавимо вас цвілі та грибків назавжди. Замовляйте видалення цвілі зі шпалер у нашій компанії DFD!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*