Видалення чорної плісняви. Боротьба з чорною пліснявою

Категорії

Чорна пліснява – це один із видів грибків, який відрізняється своєю отруйністю та шкідливістю. Її прояв може бути у різних приміщеннях. Головною умовою її розвитку є підвищена вологість та погана вентиляція приміщення. Найчастіше ця пліснява з'являється на кухнях, у ванних кімнатах або підвалах. Ці місця мають найбільш ідеальні умови для розвитку чорної плісняви. Але за перших її ознаках, необхідно припиняти подальший розвиток цього мікроорганізму. Чорний колір цвілі означає стадію розвитку. Як правило, вона вже досить довго мешкає у приміщенні, і вивести її буде дуже важко. Але не для служби DFD, для наших фахівців немає перешкод та труднощів. Зараз ми вам розповімо, як забрати чорну плісняву з приміщення?

Як запобігти появі чорної цвілі у себе вдома?

Суперечки грибка знаходяться у повітрі абсолютно кожного приміщення. Вони чудово з'єднаються з пилом, брудом, павутинням. Суперечки чорної плісняви завдають лише шкоди всьому живому, вони лише поглинають поживні речовини. Чорна пліснява може утворитися на будь-яких поверхнях: стінах, стелі, підлозі, меблях і так далі. Найчастіше з'являється у місцях, де прокопує вода, де постійно конденсат, де немає протоки повітря. Запобігти появі плісняви можна двома способами:

  • Радикально;

Цей спосіб передбачає обробку приміщення спеціальними засобами (антисептиками), які не дадуть у майбутньому розвитку чорної плісняви. Цей спосіб робиться на етапі ремонту, коли немає меблів, ні шпалер. Поверх цієї кулі легко клеяться шпалери або продовжується ремонт.

  • Усунути «ідеальні» умови життя для цвілі;

Ми вже зазначили, що вологість та погана вентиляція – основні причини розвитку мікроорганізмів, а отже, їх і потрібно прибрати. Що стосується вологості, то переглянути місця труб, кранів, адже вони можуть виділяти конденсат та провокувати появу чорної плісняви. І найчастіша проблема – це забита вентиляційна шахта. Її працездатність можна перевірити піднісши запалений сірник до вентиляції, якщо полум'я горітиме вертикально, то вентиляція не виконує своїх функцій. Ці проблеми потрібно найближчим часом вирішити.

Як позбудеться чорної плісняви?

Чорна пліснява – це особливий вид плісняви, тому при її появі необхідно відразу викликати спеціалістів . Вони вирішать проблему усунення чорної цвілі в найкоротший термін. Вам не потрібно турбуватися за якість робіт, адже їх буде видно одразу.

Існують і традиційні методи боротьби із чорною пліснявою. Вони лише тимчасово вирішують проблеми і зовсім не виводять суперечки з повітря, адже саме вони небезпечні для життя організму. Традиційними способами видалення цвілі Ви вирішите проблему на пару місяців, далі буде ще більше чорної цвілі.

Хімічні речовини проти чорної плісняви дуже діють. Але у них є лише один мінус, вони можуть нашкодити Вашому організму та ремонту. Застосовувати такі речовини рекомендується лише фахівцям із суворої інструкції.

Чорна пліснява у ванні дуже поширене явище, з яким складно боротися, адже джерело вологи там прибрати неможливо. У таких місцях, де гігієна стоїть на першому місці, потрібно акуратно позбутися чорної плісняви. Фахівці служби DFD легко зроблять таку роботу.

Також, після видалення самої цвілі, наші фахівці проведуть озонування , яке вб'є у повітрі всі суперечки та шкідливі речовини. Такий підхід видалення чорної цвілі зі стін гарантує її зникнення на багато років.

Ми позбавимо вас цвілі та грибків назавжди. Замовляйте видалення цвілі у нашій компанії DFD!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*