Видалення неприємних запахів. Як прибрати запах котячої сечі.

Категорії

Яку загрозу мають неприємні запахи?

Неприємні запахи в будинку викликають не просто дискомфорт, але ще й шкодять здоров'ю людей. Адже вони мають у своєму складі шкідливі мікроорганізми, які поєднуються з повітрям і можуть потрапляти в дихальні шляхи людини. Тому будь-який неприємний запах необхідно терміново усунути, виявивши його причину та джерело.

Сьогодні існує безліч способів боротьби з такою проблемою, у тому числі народні методи. Однак, вони не дають істотного ефекту проти серйозних запахів, що добре в'їлися, таких, наприклад, як котяча сеча, піт, тютюн, запахи домашніх тварин, затхлості, вогкості, туалету, фарби, лаку, гару після пожежі, трупний запах і т.п. . Видалення неприємних запахів – завдання не просте.

Метод озонування

Обробка приміщення газом озоном - один із найефективніших та найбезпечніших методів боротьби з неприємними запахами. Озон є сильним окислювачем, який руйнує структуру шкідливих речовин. Він здатний проникати навіть у важкодоступні місця: різні щілини, пори та структуру матеріалів, вбиваючи джерело неприємного запаху, шкідливі бактерії та мікроорганізми.

При цьому в процесі озонування не виділяються токсичні продукти розпаду в навколишнє середовище, а лише очищений кисень. Озонування доречно проводити у тих випадках, коли джерела неприємного запаху вже давно немає. Він заощадить вам масу часу та коштів.

Як прибрати запах котячої сечі?

Запах котячої сечі досить специфічний, різкий і важко виводиться. Навіть через роки після життя домашнього вихованця, він може бути присутнім у будинку. Так просто позбутися його не вийде. Тут зазвичай застосовують різні методи, наприклад, народні - оцет та сода, різні відбілювачі на основі хлору тощо. Але найефективніший спосіб – це комплексний підхід: хімічні засоби разом із озонуванням.

Саме такий підхід застосовують спеціалісти DFD. Вони використовують препарати на основі ензимів – органічних сполук, в основі яких рослинні білки. Вони є абсолютно безпечними для людини, тварин і рослин, натуральні за своїм складом, гіпоалергенні (не викликають алергічних реакцій, подразнень на шкірі тощо, знищують алергени навіть у повітрі) і біорозкладаються, тобто не шкодять навколишньому середовищу.

До того ж препарати на основі ензимів дійсно видаляє запах котячої сечі, руйнуючи його молекули, а не маскують його власним. Вже за кілька хвилин після обробки у приміщенні відчувається свіжість. Таку хімію можна використовувати на будь-яких поверхнях, вона не псує їх колір, структуру тощо. Це 100% гарантія позбавлення від будь-якого важковиводимого запаху, в тому числі і котячої сечі, назавжди.

Кому довірити усунення неприємного запаху?

Ви не знаєте, як прибрати запах котячої сечі чи тютюну? Тоді компанія DFD до послуг. Ми маємо величезний досвід у такій сфері та застосовуємо лише ефективні та сучасні методики у боротьбі з подібною проблемою, зокрема, і метод озонування. Фахівці компанії підходять до вирішення проблеми комплексно:

  • вони роблять детальний аудит приміщення, виявляють джерела та причини неприємного запаху;
  • підбирають найбільш підходящий метод, залежно від запаху це може бути спеціальна хімічна обробка, окремо озонування або комплекс хімічної обробки та озонування одночасно;
  • проводять швидко та акуратно всі роботи у строго призначений час;
  • надають гарантії якості послуг.

Тільки у нас найвигідніші розцінки на всі види послуг, безкоштовна консультація спеціалістів та інформаційна підтримка. Звертайтесь до нас у будь-який час, заявку можна залишити безпосередньо на сайті в електронному вигляді.

Видалення неприємних запахів із компанією DFD – це завжди швидко та ефективно! Замовляйте послугу видалення запахів.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*