Засіб від плісняви. Чим видалити цвіль? Як позбутися плісняви?

Категорії

Чим небезпечний грибок і як із ним боротися?

Грибок – явище, яке зустрічається досить часто у вологих, погано опалюваних та вентильованих приміщеннях. Він може вражати різні поверхні (стіни, підлога, стеля, віконні укоси тощо). Цвіль псує зовнішній вигляд обробки, але, найголовніше, є небезпечною для здоров'я оточуючих, особливо маленьких дітей та людей зі слабким імунітетом. Вона здатна викликати різні захворювання верхніх та нижніх дихальних шляхів, шкіри, ШКТ, алергічні реакції тощо.

Тому зустріч із такою проблемою у своєму будинку чи офісі зазвичай викликає багато запитань. Чим видалити цвіль? І який засіб від цвілі найкраще використати? На сьогоднішній день існує безліч методів боротьби з грибком, у тому числі народні. Як правило, багато хто вживає нашатирний спирт, розчин перманганату калію, перекис водню, хлорвмісні відбілювачі, столовий оцет, соду і навіть масло чайного дерева. Але як позбутися плісняви назавжди? – ось у чому проблема.

Ефективне усунення цвілі

Адже більшість народних засобів малоефективні, тим більше стосовно серйозних грибкових поразок. У такій ситуації краще звернутися за допомогою до досвідчених фахівців, наприклад, компанії DFD. Вони не перший рік працюють у цій галузі, застосовують у своїй практиці лише сучасні технології, обладнання та перевірені засоби від плісняви . Тому, якщо ви не знаєте, чим видалити цвіль , то ми до ваших послуг. У будь-який зручний для вас час готові виїхати на місце та провести всі необхідні заходи.

Як позбутися плісняви? Відповідь це питання у комплексному підході до вирішення цієї проблеми, як і пропонують співробітники DFD. Він передбачає перелік наступних заходів:

  • детальна діагностика приміщення; виявлення основних причин появи грибка;
  • ретельне очищення ураженої поверхні та її обробка високоефективним засобом від плісняви;
  • озонування приміщення за допомогою спеціальних установок, що виділяють газ озон, повністю безпечний для людей, але абсолютно згубний для шкідливих мікроорганізмів. Він руйнує структуру їхніх клітин та порушує здатність розмножуватися. Крім того, озон усуває неприємний запах грибка;
  • боротьба з причинами появи цвілі: усунення течі у водопровідних, каналізаційних та інших трубах, встановлення додаткового опалювального обладнання, утеплення зовнішніх стін, ремонт вентиляції, монтаж рекуператорів повітря та інше. Адже мало відповісти на запитання, чим видалити цвіль у будинку чи офісі, важливо зробити так, що вона більше не з'являлася.

Як оформити заявку?

Якщо ви досі не знаєте, як позбутися цвілі власними силами, то ми вам у цьому радо допоможемо. Кваліфіковані співробітники компанії DFD готові в будь-який зручний для вас час розпочати виконання робіт. Достатньо лише залишити свою заявку на сайті або зв'язатися з нами по телефону. Замовляйте комплекс видалення плісняви.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*