Процес та методи озонування: технологія та застосування

Категорії

Озонування – це процес очищення певної області приміщення, автомобіля за допомогою концентрації кисню в повітрі. При цьому процесі вбиваються всі негативні мікроорганізми, що живуть в зоні озонування, а також забираються будь-які запахи. Процес озонування є абсолютно нешкідливим для предметів і речей, що знаходяться в зоні озонування. У цьому велика особливість, адже за хімічної обробки вплив припадає на все в окрузі. На сьогодні озонування має високу популярність. Причини цього ми вже назвали, але, як саме озонування взаємодіє з мікроорганізмами, дуже цікавить наших клієнтів. Тому зараз ми розкриємо тему процесу та методів озонування.

Процес озонування повітря

Сам озон – це газ, який взаємодіє із повітрям. Озон проникає у клітини мікроорганізмів, і навіть шкідливих речовин знищуючи їх після взаємодії. Клітини озону самі розпадаються після процесу озонування. Науково доведено, що всі мікроорганізми піддаються впливу озону і можуть встояти їх впливу. Озонування – це процес окиснення, адже мікроорганізми покриваються спеціальною оболонкою, після чого розпадаються. Проникаючи в мембрану мікроорганізмів, вони не дають можливості жити повітрям і розмножуватися при цьому.

Процес озонування вражає все живе у окрузі. Навіть організму людини при обробці буде небезпечно, тому завжди потрібно мати захисне екіпірування. Процедура озонування полягає в поширенні повітря газу озону за допомогою спеціального обладнання. Процес роботи цього обладнання полягає в насичення киснем повітря або проводячи струм крізь кисень.

Озонування повітря призводить до:

  • Усунення будь-яких запахів;
  • Насичення киснем зони озонування;
  • Знищення всіх шкідливих мікроорганізмів;
  • Очищення не лише повітря, а й предметів у зоні озонування.

Методи озонування повітря

Реакція озонування вивчається вченими багато років. Існує велика кількість способів і методів озонування повітря, але в цілому вони базуються лише на кількох основних методах:

  • Сухий
    При сухому методі озонування повітря насичується озоном (газом) за допомогою генераторів озону. Дане обладнання діє як вентилятор з газом, він його поширює по всьому приміщенню або салону автомобіля, після чого концентрація кисню поєднується з основною масою і стає придатною для життя.
  • Вологий
    Цей метод озонування полягає у застосуванні води у процесі розпилення. Водне озонування ефективніше для очищення повітря. В цілому, озонування в 3 рази швидше очищає повітря та поверхні, ніж його прямі конкуренти – хімікати.

Озонування виконує бактерицидне завдання, адже своїми властивостями вбиває всі шкідливі віруси та мікроорганізми. Більш ніж у 3-5 разів зменшується шанс захворювання на перебування людини у приміщенні чи салоні автомобіля. Технологія озонування має попит у всьому світі за рахунок своїх переваг. Будь-які важкодоступні місця для людини будуть не на заваді газу, адже він поширюється навіть у мікроскопічні щілини, вбиваючи там усі негативні мікроорганізми. Озонування – це природний процес, який зуміли пристосувати до побуту. Широта застосування, безпека, швидкість – це основні критерії, за якими процедура озонування знаходиться у лідерах.

Замовляйте озонування повітря у нашій компанії DFD!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*