Протигрибковий герметик для ванної кімнати. Як правильно вибрати?

Категорії

Облаштування та ремонт сучасної ванної кімнати неможливі без застосування якісних герметиків, що надійно ізолюють усі щілини та стики. Але особливо актуальні тут, з урахуванням постійної вологості та температурних перепадів, санітарні матеріали з вираженими фунгіцидними властивостями, що запобігають появі плісняви.

На що звернути увагу і як правильно вибрати протигрибковий герметик для ванної?

Герметик проти грибка для ванної кімнати: види та властивості

Вибираючи герметик проти грибка для ванної кімнати, ви повинні поставити перед продавцем два основні питання:

 1. Які його ізолюючі властивості?
 2. Наскільки він стійкий до руйнівного цвілі?

Виходячи з відповідей, можна вже підбирати герметизуючий матеріал, зокрема:

 • силіконовий - відмінний протигрибковий водовідштовхувальний герметик, можна застосовувати на швах між плитками, буває як кислотним, так і нейтральним;
 • акриловий - хороший як клей і при застосуванні підлоги, застигає швидко, міцний, але схильний до розтріскування;
 • акрил-силіконовий – поєднує кращі властивості силікону та акрилу, волого- та термостійок, при полімеризації не втрачає певної еластичності;
 • поліуретановий - схожий за властивостями із силіконовим, але більш універсальний і дає хорошу адгезію при поєднанні різних матеріалів.

Кожен з цих типів має свої особливості, переваги та недоліки, але вони можуть застосовуватися при роботах у санвузле. Однак якщо говорити конкретно про санітарні якості, то насамперед необхідно звернути увагу на те, який склад має протигрибковий герметик для ванної. У нього обов'язково має входити фунгіцидна добавка у достатній кількості – від цього залежить ціна продукту.

Як правильно вибрати протигрибковий герметик для ванної кімнати?

Де придбати такий матеріал? Сьогодні великий вибір протигрибкових герметиків представлений у спеціалізованих магазинах – як у звичайних, так і в інтернеті. Щоб безпомилково зорієнтуватися в широкому асортименті, краще покластися на рекомендації консультантів.

Найточніші рекомендації може дати наш майстер при виклику додому – він оцінить обстановку на місці та порадить оптимальний варіант виходячи зі свого великого практичного досвіду.

Варто обговорити чотири основні фактори:

 • вологостійкість – це основний показник якості будь-якого герметика;
 • адгезію - це дуже важливо, і вибір тут залежить від того, які саме поверхні підлягають з'єднанню;
 • ступінь захисту від грибка - вона повинна бути посиленою, якщо у ванній підвищена вологість при слабкій вентиляції;
 • колір - будівельна промисловість пропонує до ста відтінків герметиків, але протиплесневі найчастіше бувають універсальними (прозорими або білими).

Потрібно пам'ятати і про те, що всі герметики проти грибка тією чи іншою мірою мають токсичність. Їх можна використовувати лише за призначенням, не зберігати і не застосовувати там, де є контакт з харчовими продуктами, питною водою та ліками, а також слід обмежити доступ домашніх вихованців і маленьких дітей.

Домашньому майстру не варто купувати протигрибковий герметик у великих розфасовках - купуйте туби такого обсягу, який зумієте використовувати максимально швидко. І обов'язково поцікавтеся терміном придатності – згодом матеріал втрачає свої основні якості.

Відгуки споживачів дозволяють вибирати з таких популярних марок:

 1. "Гермент Момент".
 2. "Зубр".
 3. Tytan Professional.
 4. Ceresit CS 15.
 5. Krass і т.д.

Більш детальні рекомендації готові надати наші фахівці. Вони професійно допоможуть видалити грибок та плісняву – звертайтесь!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*