Профілактика від цвілі у квартирі та будинку: засоби та поради

Категорії

Від грибка квартира чи будинок можуть хворіти, як хворіють і люди. Це поширене явище, рішення якому можна знайти у будь-якому разі: і на етапі профілактики, і для лікування безпосередніх симптомів. Ми поділимося секретами та порадами для профілактики від цвілі прямо зараз.

Цвіль у квартирі: профілактика справді можлива

Якщо ви знайшли у своєму будинку або в квартирі хоч і невеликі чорні, рожеві чи зелені плями, це саме те, про що ми зараз говоримо. Неприємні запахи часто супроводжують грибок.

Часто це ванна кімната, або кухня, в яких санвузол потребує ремонту. Причинами можуть бути погана вентиляційна система, неякісна штукатурка або шпаклівка, гідроізоляційна система з вадами або відсутній фундамент. І температурний режим може легко вплинути на таку неприємну проблему.

Як грибок може впливати на людину? Насамперед він є причиною поганого самопочуття, пояснення якому не можна знайти. Через нього виникають проблеми з дихальною системою, особливо у дітей. Це можуть бути бронхіти, часті запалення легенів та навіть астма. А про алергію і говорити нема чого! Нудота, запаморочення, кашель, ревматизм – усі ці симптоми та хвороби також виникають на цьому ґрунті.

Позбавлятися плям потрібно якнайшвидше, тому що вони дуже швидко поширюються. Потім буде пізно щось зробити, а на початковому етапі все просто. Головне дотримуватися кількох правил.

Основні методи профілактики від плісняви

  1. Насамперед, необхідно дослідити ситуацію, щоб зрозуміти достовірно всі деталі зараження та причину, через яку з'явилася проблема. Для цього температура і вологість у приміщенні вимірюються в приміщенні та в конструкціях, що захищають. Швидкість, з якою пересувається повітря, також можна вимірювати разом із дослідженням стану вентиляційних каналів. Якість ремонту та будівлі взагалі також ретельно розглядається на предмет вад. Це стосується фундаменту, покрівлі, стін, санвузлів та інших деталей.
  2. Далі грибок видаляється на попередньо підготовленій території за допомогою антисептичних засобів. Щоб остаточно вбити суперечки, виробляють глибоку хімічну обробку поверхонь, які заражені чи прилягають до них.
  3. На наступному етапі вікно (металопластик) монтується припливний клапан.
  4. Далі, щоб знезаразити приміщення, його обробляють за допомогою озону. Це робиться з метою видалення суперечок, якими розмножується пліснява. Також принагідно кімнати знезаражуються від алергенів, бактерій та вірусів.

Профілактика приміщення від плісняви – дуже важкий процес

Чому так? Адже ми обіцяли, що все вирішується легко! Насправді все просто для фахівців та експертів, які точно знають, що і як потрібно зробити в конкретному випадку, щоб досягти ефекту. Адже суперечки грибка невидимі, їх дуже багато, і вони літають у повітрі, безперешкодно переміщаючись на нове місце. Їх можна прогнати з одного кута, а вони відразу перекочують в інший, якщо неправильно знищувати.

Ми говорили про поради. Так ось:

  • Якщо ви побачили плісняву в кутку кімнати або за шафою, майже завжди внизу, необхідно краще провітрювати її.
  • Вологість в одній кімнаті не може бути вищою за 60%, щоб не провокувати появу проблеми.
  • Вентиляційна система має бути в абсолютному порядку.
  • Потрібно пам'ятати, що якщо ви самостійно боретеся з пліснявою, то навіть найдорожчі кошти на світі можуть бути неефективними, якщо не врахувати всіх факторів та тонкощів. Найкраще покликати додому експерта, який знає, що шукати і як знищувати напевно.

DFD - це акула, яка протягом багатьох років полює. І якщо зловить видобуток, ніколи не відпускає. Наші експерти точно знають, як видалити цвіль і грибок , тому що практика, чудова команда та найкращі засоби боротьби – це найкращі фактори успіху.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*