Постільні клопи. Як виглядає постільна клоп. На що схожі укуси постільних клопів.

Категорії

Постільні клопи є досить серйозною проблемою. Відкладаючи свої яйця на простирадлах, ковдрах, наволочках, ці комахи стають джерелом інфекції. Зрозуміти, що у вашій квартирі завелися постільні клопи досить просто. Після себе ці комахи залишають маленькі чорні цятки чорного кольору – сліди від продуктів їхньої життєдіяльності. Те, що цей різновид комах відрізняється живучістю, є не більше ніж міфом. Насправді в домашніх умовах клопи, якщо вони не харчуватимуться людською кров'ю, можуть прожити не більше доби.

Як виглядає постільний клоп

Як виглядає постільна клоп, переважна більшість людей уявляє собі досить чітко. Проте треба про це знати.

Якщо клоп ще знаходиться в стані зростання, то зовні він більше нагадує блоху або маленького тарганчика. Тільки у тарганів є крила, а у клопів вони повністю відсутні. Що ж до забарвлення цього різновиду комах, він може бути абсолютно різним. Починаючи від темно-коричневого та закінчуючи світло-жовтим. Однак відразу після того, як клоп насмокчеться людської крові, забарвлення цієї комахи стає яскраво червоним або навіть чорним. При цьому тіло цієї комахи різко набуває більш овальних форм і у нього різко знижується рухливість. Коли ж цей різновид комах голодує, то тіло клопа є абсолютно плоским. Які-небудь візерунки на тілі цього різновиду комах повністю відсутні. Завдяки чому клопи, які мешкають у міських квартирах або приватних будинках, можуть дуже легко сховатися навіть у найвужчій щілині. Молоді клопи, які мешкають у міських квартирах або приватних будинках, є практично прозорими.

Що ж до личинок, і навіть яєць цього різновиду комах, всі вони більше нагадують зерна рису, якщо їх розглядати поблизу. Їх розмір не перевищує половини міліметрів.

Як розмножується і як довго здатний прожити постільний вид клопів?

Майже місяць комахи перебувають у стані личинки. У цей час у клопів відсутня здатність до розмноження. А ось все життя самці активно запліднюють самок, а ті, у свою чергу відкладають яйця. Одна самка за все життя здатна відкласти близько п'яти сотень яєць. Тобто, по чотири-п'ять яєць протягом доби. Личинка комах з'являється на світ приблизно на п'яту добу після того, як самка відкладе яйця. Приблизно через місяць личинка клопів стає дорослим паразитом і починає розмножуватися. Що ж до тривалості життя цього різновиду комах, то середньому вона становить дванадцять місяців.

На що схожі укуси постільних клопів?

Тепер необхідно розповісти про те, на що схожі укуси постільних клопів. Укуси цього різновиду комах можна порівняти з доріжками. Маленькі проколи на тілі людини, як правило, на одній лінії і схоже на комарині укуси.

Як позбавитися від клопів

Якщо у вашому будинку з'явився цей різновид комах, то вам у негайному порядку необхідного буде скористатися послугами нашого сайту. Тобто викликати майстра зі знищення цього різновиду комах до себе додому. Для цього ви можете скористатися спеціальною кнопкою безпосередньо на самому сайті або зателефонувати за одним із зазначених там номерів телефону. Також на сайті ви можете ознайомитись з результатами вже виконаних робіт.

Замовити знищення клопів.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*