Плюси та мінуси кварцової лампи від плісняви. Наскільки шкідливо?

Категорії

Кварцова лампа стала останнім часом модним способом позбавлення грибка. Відомо, що вона здатна винищувати всякі віруси та бактерії. Хоча є деякі нюанси щодо здоров'я людини, які необхідно прояснити.

Кварцова лампа від грибка та плісняви: «за» та «проти»

Кварцова лампа лікує:

 • отит;
 • зубний біль;
 • псоріаз;
 • акне, інші захворювання шкіри;
 • аденоїди та нежить;
 • покращує стан хворого у розпал остеохондрозу;
 • прискорює зрощування хрящових та кісткових тканин після операції;
 • здатна запобігати рахіту у дітей та інше.

Кварцова лампа від плісняви завдає шкоди для людини, в основному від того, що її неправильно використовують, не за призначенням. Також вона може зашкодити, коли порушують правила інструкції. Якщо у когось із сім'ї є протипоказання, то кварц не варто використовувати.

Серед протипоказань для здоров'я є такі:

 • виразки та взагалі хвороби, пов'язані з травленням;
 • гіпертонія;
 • пухлина, яка зростатиме;
 • якщо є індивідуальна нестерпність, яку можна засікти практично відразу;
 • туберкульоз в активній формі, а також атеросклероз, ниркова недостатність або проблеми з печінкою, гострі запальні процеси;
 • завдає шкоди для очей.

Цікаво, що під час роботи приладу повітря стає озоном, відбувається іонізація кисню. Цей газ у великій кількості здатний нашкодити здоров'ю людини, тому що отруйний при концентрації. Саме тому приміщення, кварцюючи, має залишатися порожнім. Це стосується і домашніх тварин, і рослин теж. Після потрібно обов'язково провітрювати приміщення, щоб впустити свіже повітря.

Отже, кварцова лампа принесе користь виключно в тому випадку, коли будуть дотримані всі перераховані вище умови.

Особливості використання кварцової лампи від грибка

Щоб провести дезінфекцію, слід дотримуватись санітарних норм. Вони відштовхуються від бактерицидної ефективності. Тобто від того, як і наскільки прилад впорався із проблемою. Цей показник у відсотках, він показує, скільки мікроорганізмів знищено у відношенні до кількості, яка була раніше.

Оскільки грибок і пліснява є надто важкопереможною, то кварцювання приміщення вважається радикальним методом.

Чи допомагає він взагалі? Це питання найголовніше, адже оглядаючись на всі протипоказання, слід знати, чи стоїть гра свічок. Цікаво, що цей метод справді допомагає. Але не у всіх випадках. Допомога істотна лише тоді, коли потрібно знищити плісняву, що з'явилася на поверхні, коли вона ще не встигла проникнути всередину стіни. Іншими словами, якщо пліснява тільки з'явилася, але не стала постійним приживалою.

Як дізнатися, що у будинку з'явилася пліснява? Коли її не видно, але у мешканців квартири часто не проходить нежить, є алергія на шкірі, дихальні шляхи лікуються тривало і складно – це і є перший сигнал, що потрібна кварцова лампа, шкода якої в такому разі не буде більшою, ніж шкода від розмноження грибок. Його згодом не вивести практично нічим. А якщо вже нагода запущена, то тоді не обійтися без інших методів боротьби. Найчастіше випадки бувають запущеними.

Кварцова лампа від плісняви має "плюси" та "мінуси", які необхідно зважувати до того, як купити її. Чому шкідливо використати кварцову лампу проти плісняви ми вже розібралися разом. Чому і коли її вигідно використати – теж. Але якщо грибка багато, слід звернутися до фахівців. Ще вони необхідні у випадках протипоказань до використання обладнання з ультрафіолетом. Такі послуги надає DFD – компанія з багаторічним досвідом видалення грибка та плісняви .

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*