Цвіль у ванній кімнаті на стелі. Як позбутися цвілі у ванній.

Категорії

Причини появи плісняви у ванній

Ванна кімната – це ідеальне місце для появи грибка, який живе у вологому середовищі. Тут завжди високий рівень вологості повітря. За умови поганої вентиляції, відсутності вікон та денного світла створюються найбільш комфортні умови для життя цвілевих грибів. Найчастіше можна побачити плісняву у ванній на стелі або по кутах приміщення, тому що там найменша циркуляція повітря. Чорні плями не просто псують красу інтер'єру, а й небезпечні для здоров'я оточуючих. Суперечки грибів у такому приміщенні літають у повітрі. Вони можуть потрапляти на шкіру або дихальні шляхи. Відразу зараження відбувається непомітно. Але з часом, якщо постійно дихати шкідливими мікроорганізмами, можуть виникнути серйозні неприємності зі здоров'ям. Насамперед, це захворювання органів дихальних шляхів (бронхіти, пневмонії, астма тощо), шкірні недуги (екзема, дерматити, грибкова інфекція), кон'юнктивіти, алергія та багато іншого. Тому, як тільки ви виявили плісняву у ванній на стелі , починайте з нею активно боротися.

Як позбутися цвілі у ванній на стелі?

Цілком забути про таке явище можна, використовуючи комплексний підхід у вирішенні задачі. Він передбачає застосування ефективних засобів боротьби, і навіть профілактику появи грибка. Інакше все може знову повернутися. До профілактичних заходів, як позбутися цвілі у ванній , можна віднести:

  • регулярне провітрювання приміщення після ванни або душу;
  • протирання сухою ганчіркою всіх вологих поверхонь;
  • перевірка вентиляції та її прочищення у разі потреби;
  • усунення несправностей трубопроводу, течі тощо;
  • недопущення переохолодження приміщення;
  • заборона на сушіння білизни у ванній;
  • періодична обробка стелі складами, що містять хлор.

Дезінфікуючі засоби для боротьби з грибком

Якщо пліснява вже є на стелі, то терміново потрібно її прибирати. Для цього роблять демонтаж обробки стелі в тих ділянках, які були вражені грибком. Далі їх обробляють спеціальними складами. Найбільш популярними у народі вважаються: столовий оцет, сода, відбілювачі на основі хлору, перекис водню, нашатирний спирт тощо. Однак самостійна боротьба з пліснявою не завжди призводить до потрібного результату. Вони знають, як позбутися плісняви у ванній швидко, ефективно і, головне, назавжди. Компанія має величезний досвід у цій сфері, застосовує лише перевірені технології та обладнання, гарантує своїм клієнтам високу якість послуг. Її співробітники – це кваліфіковані спеціалісти. Вони оцінять рівень ураження грибком стельової поверхні у ванній кімнаті, правильно підберуть метод боротьби з ним (механічний, хімічний, фізичний), засоби, а також оперативно виконають усі роботи прямо на місці. Розцінки мають вас приємно здивувати. Тому рекомендуємо вам звернутися за допомогою до компанії DFD та замовити послугу видалити цвіль у ванній кімнаті.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*