Цвіль у пральній машині: чому з'явилася, як почистити і чим?

Категорії

Цвіль може розвиватися в багатьох навіть найважчих умовах. Цвіль у пральній машині - це масове явище, з яким стикалися всі власники цих пристроїв. На жаль ці мікроорганізми дуже шкідливі для людей і всі речі в пральній машинці насичуються спорами грибка, після чого одягаються нами. Величезна проблема, з якою потрібно боротися навіть за найменшої появи перших ознак цвілі. Фахівці служби боротьби з грибком «DFD» вирішили поділитися порадами, як почистити від плісняви пральну машинку, а так само, як усунути неприємний запах плісняви і запобігти її появі. Читайте та не бійтеся боротися з цією проблемою!

Чому з'явилася пліснява в пральній машині?

Цвіль витримує температурні перепади (від +40 ° C до -30 ° C), живиться вологою і розмножується повітрям. Даний мікроорганізм може ґрунтуватися в будь-якій квартирі чи будинку, і пральна машина – не виняток. Вона повністю пристосована та підходить для цвілі, адже там:

 • Висока вологість;
 • Оптимальна температура;
 • Погана провітрюваність;
 • Наявність важкодоступних місць.

У пральній машині найпопулярнішим місцем для цвілі є гума ущільнювача. Саме там, як правило, процвітає пліснява. Якщо Ви не побачили особливих ознак, але запах цвілі є, загляньте під саму гумку, вона легко відгинається рукою. Не дивуйтеся, якщо там царство плісняви.

У пральній машині боротися з пліснявою потрібно обов'язково, тому що вона надалі може зашкодити Вам. Не відкладайте її видалення на тижні, місяці чи роки, згодом вона дасть про себе знати, і повернутись буде складніше.

Як почистити пральну машину від плісняви? Хімікати чи народні засоби?

Очищення пральної машини від плісняви досить просте. Існують спеціальні хімічні речовини, які нібито повинні видалити плісняву, але ми не рекомендуємо використовувати саме їх, оскільки можливі негативні наслідки, а в пральній машинці це неприпустимо. Тільки якщо впевнені та довіряєте якомусь бренду, можете використовувати хімічні очищувачі.

Народні засоби від плісняви в пральній машинці також існують:

 • Харчовий оцет;

  Наливаємо оцет 150 мл у відділ для порошку у відділ для порошку, і ставимо на найретельніше прання. Температура повинна бути не менше 80 °C, а швидкість обертання не має значення. Запускаємо пральну машинку і на початку обертання зупиняємо на 30 хвилин. Далі запускаємо ще раз і чекаємо на закінчення. Після завершення не забудьте очистити барабан від оцту.

 • Лимонна кислота;

  Аналогічно, як і з оцтом, засипаємо 200 г лимонної кислоти у відділ порошку. Ставимо на тривале прання і чекаємо на закінчення. Після цього протираємо (бажано промити теплою водою) барабан і чистимо вихідний фільтр (перебуває внизу пральної машинки)

 • Сода;

  Сода наноситься на місце, де цвіль осіла і втирається щіткою. Після нанесення очікуємо 60 хвилин і змиваємо теплою водою. Далі бажано промити гумку миючим засобом та висушити.

Запах цвілі можна вивести лише за допомогою перших двох народних засобів. На жаль, у них є невеликий мінус – вони не видаляють суперечки плісняви у повітрі, а лише на поверхні. Запах можливо пропаде, але надалі на Вас чекає ідентична проблема з появою плісняви.

Очищення пральної машини від плісняви за допомогою озонування

Найефективніший і найшвидший спосіб видалення цвілі – озонування. Озон здатний очистити повітря і поверхні, а також пробереться в кожну щілину і дірку. Жоден народний засіб чи хімікати не будуть ефективнішими за озонування. Очистити пральну від цвілі для фахівця – справа 5 хвилин.

Ми рекомендуємо провести озонування не тільки самої пральної машини, а й приміщення, де вона знаходиться. Якщо пліснява з'явилася, то її суперечки 100% осіли на стінах чи предметах. Озонування видаляє саму плісняву та її запах без хімікатів та шкідливих речовин. Якщо зацікавило, переходьте на послугу озонування приміщень та зв'яжіться з нами!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*