Цвіль у новобудові - як позбутися і до кого краще звернутися?

Категорії

Ви купили квартиру в новобудові та починаєте в ній ремонт. Наймаєте будівельну бригаду, купуєте матеріали та чекаєте приємної звістки про заселення. Але при цьому виявляєте на стінах, кутах, стелі плісняви. Подальший ремонт неможливий і переїзд до нового житла відкладено на невідомий термін. Не варто хвилюватись, усі проблеми можна і потрібно вирішити. І так почнемо з основних причин цвілі у новобудові.

Причини виникнення плісняви в новобудові

На жаль, забудовників, які погано виконують роботу досить багато, адже їм потрібне лише одне – вигода та прибуток. Фахівці у сфері капітального будівництва називають кілька причин такого явища як пліснява:

  1. Дешеві матеріали ізоляції, які використовували у будівництві.
  2. Роботи з утеплення стін та даху виконані погано та неякісно.
  3. Система вентиляції та опалення не продумана або виконана не за ДБН.
  4. Роботи виконувались швидкими темпами, не даючи часу на повне просихання деяких елементів.

Багато компаній забудовників говорять про те, що новобудові необхідно просохнути рік. Як варіант, це можливо. Але цей рік має бути повністю сухим та сонячним, а ці ідеальні умови, на жаль, не доступні. Тому варто боротися з грибами та спорами відразу ж після їх виявлення, не лише самотужки.

Що робити, якщо виявили плісняву в новобудові?

Насамперед, після того як Ви виявили плісняву в новобудові, необхідно зафіксувати її розміри, положення. Якщо Ви на стадії ремонту, його варто призупинити. Далі звернутися до компанії, яка займається знищенням плісняви та грибка та скласти з ними кошторис з проведення робіт. Фахівці компанії «DFD» проводять аудит зараженого приміщення для того, щоб знати який комплекс застосувати.

Необхідно звернутися до експертів для проведення досудової експертизи суперечки цвілі. Це крок необхідний для того, щоб розуміти яка саме пліснява у Вас у квартирі і чим вона небезпечна.

Наступним етапом буде написання досудової скарги чи претензії до відповідних органів. Це може бути компанія забудовник, ЖЕО, КРЕО, ОСББ та управління житлово – комунального господарства Вашого міста.

До цих органів необхідно направити заяву, фотографії та висновки експертів. Також Ви можете поговорити зі своїми сусідами. Адже проблема пов'язана із грибком на стінах – це не поодинокий випадок у новобудові. У заяві Ви можете прописати, що пліснява шкодить здоров'ю, тим більше це підтвердить експертиза. Вказуйте так само і моральну шкоду, яку Ви зазнали.

Будівельна компанія може погодитися з Вашою претензією та виплатити кошти, витрачені на виведення грибка. Інакше готувати позов до суду.

Судова практика за постраждалих, оскільки провину забудовника довести можна. Тим більше, Ви можете підключити журналістів, які просто не дадуть спуску цій справі. Але тут доведеться трохи витратити коштів на адвоката, який або вестиме питання цілком, або допоможе скласти позов грамотно.

Цвіль у новобудові – куди звертатися за допомогою?

Компанія «DFD» займається комплексним видаленням цвілі , у тому числі і в новобудовах. Фахівці компанії проведуть аудит квартири, включаючи стіни, підлогу, покрівлю та встановлять причини виникнення. Далі йде повне глибоке очищення від грибка.

Вони використовують антисептичні засоби, якими обробляють як заражені ділянки, а й прилеглі до них. Адже пліснява може розвиватися суперечками. Глибоке хімічне очищення видалить її в новобудові навіть у важкодоступних місцях. Знезараження приміщення допоможе видаленню великої кількості спор цвілі в новобудові.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*