Цвіль у будинку. Як позбутися плісняви в будинку?

Категорії

Цвіль у будинку - явище не з приємних. Мало того, що вона псує зовнішній вигляд стін, стелі та інших поверхонь, але ще й може завдати серйозної шкоди здоров'ю людей. Особливо тим, хто страждає від хвороб дихальної системи, має ослаблений імунітет, схильний до алергічних реакцій тощо. Тому розпочинати боротьбу з грибком потрібно негайно, як тільки ви його виявили у своєму будинку.

Чому з'являється грибок у будинку?

Перш ніж відповісти на питання, як позбутися плісняви в будинку , важливо визначити, що до цього призвело. Ідеальними умовами для цвілевих грибів є підвищена вологість, погана вентиляція, недостатнє або нерівномірне опалення в приміщенні, а то й зовсім його відсутність. Саме ці фактори здебільшого призводять до появи цвілі у будинку. Місце локалізації може бути різним:

  • по кутах та зовнішнім стінам – зазвичай це відбувається через проблеми з функціонуванням трубопроводу, протікання в опалювальній системі, наявність щілин у кладці або промерзання стін тощо;
  • на підлозі або по кутах підлоги – зазвичай свідчить про проблеми з каналізацією та підвищеною вогкістю в підвалі;
  • на стелі – говорить про неполадки вентиляції, течі у даху чи підлозі верхнього поверху;
  • за меблями – погана циркуляція повітря. Рішення - переставити меблі або утеплити зовні стіни;
  • цвіль у будинку повсюдно на стінах та стелі – до цього призводить надмірна вологість у приміщенні, сушіння білизни, велика кількість кімнатних рослин, випаровування від акваріума тощо.

Як позбутися плісняви в будинку?

Великої популярності користуються народні методи боротьби з пліснявою. До них відносять обробку уражених ділянок столовим оцтом, содою, перекисом водню, мідним купоросом, олією чайного дерева, відбілювачами на основі хлору та іншими речовинами. Проте, вони завжди ефективні у разі серйозних скупчень цвілевих грибів. Та й однією обробкою тут не обійтись.

Щоб справді позбавитися грибка назавжди потрібен комплексний підхід. Прибрати його зі стін, стелі нескладно, але гарантувати, що проблема з'явитися знову - серйозне завдання. З нею допоможе впоратися лише професіонал. Фахівці компанії DFD є такими. Вони мають багаторічний досвід у цій сфері послуг, все необхідне устаткування, матеріали тощо.

Їх секрет, як позбутися цвілі в будинку , полягає в наступних етапах робіт:

  • детальний аудит приміщення та визначення основних причин появи грибка;
  • ретельне очищення поверхонь від грибкового ураження та обробка їх дезінфікуючими складами (фунгіцидами);
  • озонація приміщення спеціальними установками;
  • усунення причин появи цвілі: облаштування додаткової вентиляції, встановлення рекуператорів, опалювальних приладів, ремонт труб, каналізації та інше.

Після проведення всіх робіт компанія надає своїм клієнтам гарантії якості послуг. Залишайте свої заявки на сайті або телефоном, ми максимально швидко на них відповідаємо. Зі співробітниками DFD ви назавжди забудете про плісняву у своєму будинку! Замовляйте комплекс послуг із видалення цвілі в будинку .

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*