Цвіль під шпалерами: що робити, щоб прибрати назавжди?

Категорії

Зараження приміщення цвіллю - причина зниженого імунітету, багатьох алергічних хвороб та дерматозів. Поверхнево розташовані вогнища прибрати відносно неважко, але що робити, якщо цвіль під шпалерами? Ми приготували рекомендації, як забрати її назавжди.

Як дізнатися чи є цвіль під шпалерами?

Якщо на перший погляд у приміщенні все гаразд — це не означає, що в ньому немає плісняви. Вона може ховатися під стелею, плінтусом, але частіше - під шпалерами. Виявити приховану грибкову колонію можна за низкою ознак:
підвищена вологість у приміщенні;

 • відставання наклеєного полотна від стін;
 • вид шпалер, що змінився (структура, колір, розмитий малюнок);
 • поява характерних сіро-зелених та чорних плям (спочатку точкових, потім зливаються докупи при сильному поширенні грибка);
 • стійкий неприємний запах (сирий, затхлий, як у підвалі) при сильному зараженні.

Появі грибка під шпалерами сприяє безліч факторів:
стара будівля;

 • теплий вологий клімат;
 • вікна виходять на затінений бік;
 • у кімнаті погана циркуляція повітря;
 • антисанітарний стан приміщення;
 • відсутність регулярних косметичних ремонтів;
 • поряд знаходиться санвузол, ванна чи сира кімната;
 • із-за несправної водостічної труби або даху, що прохудився, постійно мокнуть стіни;
 • під час ремонту не було вжито заходів щодо антигрибкової обробки поверхонь.

Якщо в квартирі зелена пліснява під шпалерами або ви помітили інші ознаки, необхідно терміново її позбутися. Адже вона шкідлива здоров'ю.

Чим шкідлива пліснява в будинку?

Вивести грибок дуже важко, але потрібно. Він завдає величезної шкоди організму. Особливо страждають діти, тварини, люди похилого віку та люди з ослабленим імунітетом.

Статистика алергізації населення

Знижений імунітет

Літній вік

Дитячий вік

58%

15%

27%

Проростаючи, грибок виділяє у повітря суперечки, які переміщуються по квартирі, заражаючи все довкола — оздоблювальні матеріали, меблі, штори, іграшки, одяг, живі організми. Щоб прибрати плісняву під шпалерами, потрібно обробити все приміщення. Інакше, зробивши ремонт та повернувши старі речі, ситуацію не виправити.

Для здоров'я грибок шкідливий з кількох причин:

 1. Він відноситься до побутових алергенів, які є одними з найсильніших і важко усуваються. Приводить до дерматитів, ринітів, бронхітів, розвитку астми.
 2. Підриваючи імунітет, стає причиною особливої сприйнятливості до вірусів та бактерій. Це підвищує частоту ГРЗ, запальних захворювань.
 3. Токсини плісняви можуть призвести до багатьох проблем, у тому числі до смерті від набряку мозку.
 4. Потрапляючи всередину, суперечки грибка можуть спричинити аспергільози — проростання грибка в тканинах живого організму.

Враховуючи таку велику кількість негативних наслідків, прибрати цвіль у будинку потрібно ретельно і ґрунтовно!

Що робити, якщо під шпалерами з'явилася пліснява?

Щоб прибрати плісняву під шпалерами, потрібні комплексні заходи. Спочатку потрібно виявити та усунути причину її появи, а далі знищити всю колонію, включаючи суперечки. Це трудомісткий процес.

Необхідно:

   • Видалити меблі, штори, предмети побуту - все, що могло бути заражене суперечками.
   • Зробити ремонт у приміщенні, зняти старі шпалери, зачистити обробку під ними, знезаразити за допомогою протигрибкових ґрунтовок та інших хімікатів.
   • Обробити приміщення озоном. Він окислює будь-які живі організми (бактерії, грибки, віруси), вбиваючи їх.

Народні методи, провітрювання та хімікати з ринку неефективні. Самостійна обробка займає багато часу. Можлива повторна поява, якщо не усунути грибок повністю.

Щоб раз і назавжди позбутися плісняви, найкраще найняти професіоналів. Замовте усунення цвілі з гарантією в нашій компанії DFD, щоб убезпечити себе та свою сім'ю. Ми розробили комплекс заходів, що надає 99,9% гарантію.

Ми працюємо понад 10 років та діємо за авторською перевіреною методикою. Перевіримо приміщення, виявимо фактори, що сприяють грибковому зростанню, вогнище зараження та ступінь поширеності грибка. Проведемо комплексну обробку приміщення з використанням фізичних та хімічних методів.

Закріпимо ефект за допомогою тотальної озонації приміщення . Це видалить суперечки, віруси, бактерії, покращить мікроклімат та убезпечить здоров'я. Це екологічний і безпечний спосіб, який не шкодить речам і не є небезпечним для людей і тварин.

Повний цикл обробки кімнати від плісняви під шпалерами триватиме менше дня. Ми гарантуємо ефективність. Читайте відгуки на нашому сайті, замовляйте обробку та обов'язково залиште свій. Будемо дуже вдячні!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*