Цвіль - звідки вона береться. Методи видалення плісняви та грибків

Категорії

Цвіль – звідки вона береться? Це питання ставлять багато хто з нас. Цвіль є скупченням одноклітинних мікроорганізмів, які розвиваються зі спор і в так званому «законсервованому» стані постійно присутній у повітрі. Більше того, численні дослідження свідчать, що цвіль існує навіть у космосі.

При появі сприятливих умов таких, як висока вологість близько 95% і температура від 20 градусів за Цельсієм, а також поганий повітрообмін, пліснява починає активно зростати, вражаючи будь-які поверхні та виділяючи в навколишній простір токсичні суперечки, які отруюють усе живе навколо.

Вона може осідати на різних поверхнях: стінах та стелі, меблів та віконних укосах, і навіть продуктах харчування. Потрапляючи в людський організм через органи дихання або мікроскопічні ушкодження на шкірі, грибок здатний викликати різні захворювання, починаючи від звичайного отруєння, кашлю або мігрені і закінчуючи астмою або раком.

Як боротись?

Тому перше, про що варто подумати при появі плісняви, це як її швидше позбутися. Існують різні методи видалення плісняви та грибків , а саме:

  • механічний, коли уражену ділянку поверхні ретельно очищають від плісняви. Залежно від ступеня ураження може бути достатньо лише протерти поверхню вологою ганчіркою, а іноді знадобляться і кардинальніші заходи, аж до повного демонтажу обробки (шпалер, фарби, штукатурки тощо). Однак, майстри DFD передові технології, препарати, які глибоко проникають у товщу поверхні та повністю вбивають плісняву. При цьому не потрібно робити серйозних ремонтних робіт;
  • хімічний – щоб пліснява не з'явилася знову на тому ж місці необхідно використовувати спеціальні засоби антисептики. Вони бувають побутові, які продаються в будь-якому магазині та професійні, які використовують фахівці компанії DFD. Перші не завжди ефективні, особливо проти серйозних колоній грибка, та й не зовсім безпечні для оточуючих. Професійні препарати мають натуральний склад на основі ензимів, не завдають шкоди людині, тваринам та навколишньому середовищу, а також дають 100% гарантію позбавлення цвілі;
  • озонування – метод видалення плісняви та грибків за допомогою спеціальної установки, що виробляє газ озон. Він є абсолютно безпечним природним окислювачем, який руйнує шкідливі бактерії та мікроорганізми, насичує повітря киснем та прибирає неприємні запахи.

Кому довірити боротьбу із пліснявою?

Вас дивує цвіль - звідки вона береться , не знаєте, як її позбутися? У такій ситуації без допомоги професіоналів не обійтись. Компанія DFD працює в цій сфері давно, має величезний досвід та багаж знань, а також застосовує сучасні технології та методи видалення плісняви та грибків . Причому не лише усуває наслідки, а й причини.

Наші співробітники роблять детальний аудит приміщення, виявляють причини появи грибка, місця його локалізації, при необхідності проводять аналіз мікроорганізмів, визначають їхній вигляд, залежно від цього підбирають найбільш підходящий спосіб боротьби та засоби, усувають передумови появи цвілевих грибів у майбутньому.

Наші майстри усунуть причини цього неприємного явища: приберуть текти в трубах, встановлять рекуператори повітря, додаткове опалювальне обладнання, прочистять вентиляцію або облаштують нову, зроблять зовнішнє утеплення стін і т.д., а також дадуть корисні рекомендації своїм клієнтам. Тільки такий підхід є найбільш ефективним та гарантує успішне вирішення вашої проблеми! Замовляйте комплекс з видалення плісняви.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*