Цвіль на стінах. Як позбутися плісняви на стінах?

Категорії

Цвіль на стінах: причини появи

Цвіль - часта проблема у вологих, сирих, погано опалюваних і без належної вентиляції приміщеннях. Вона вражає різні поверхні, але найчастіше грибок можна побачити на стінах, стелі, по кутах кімнат, під підвіконнями, на віконних рамах, керамічній плитці на кухні, у ванній або санвузлі, на шторках для душу, фільтрах кондиціонера, в барабані пральної машини та і т.д. Грибок можна зустріти в підвалах з поганою гідроізоляцією, а також у приміщеннях, які є сусідами з ним. Грибок швидко з'являється, і так само швидко розмножується за допомогою суперечка, а ось позбутися його зовсім не просто.

Чим небезпечний грибок для людини?

Суперечки грибка є небезпечними для здоров'я оточуючих. Вдихаючи їх щодня, можна отримати серйозний удар по власному здоров'ю. Спочатку наслідки зараження практично не виявляються. Однак, вони мають накопичувальний ефект, і згодом можуть призвести до різних захворювань органів дихальних шляхів, наприклад, астми, частих бронхітів, запалень легенів, алергічних реакцій, дерматитів, екзем, грибкових інфекцій очей, шкіри, порожнини рота і багатьох інших. Деколи свою проблему зі здоров'ям ми не пов'язуємо з грибком на стінах, і це велика помилка.

Як позбутися плісняви на стінах?

Цвіль на стінах забирається не так просто, як може здатися на перший погляд. Особливо, якщо це глибоке ураження, яке досягло не тільки зовнішнього оздоблення, але й цегляної кладки або бетону. Це складний і трудомісткий процес, який вимагатиме демонтажу оздоблення стін та повного очищення уражених ділянок від грибка. Усі роботи необхідно проводити у спеціальних захисних костюмах та респіраторах. Це дозволить захистити органи дихання від потрапляння до них суперечок грибів. З тієї ж причини стіни перед очищенням змочують водою.

У цей момент у приміщенні не повинні бути сторонні. Після очищення стінок від грибка, можна проводити обробку особливими складами. Серед популярних у народі коштів варто відзначити: столовий оцет, перекис водню, нашатирний спирт, сода, різні відбілювачі на основі хлору та інші. Важливо розуміти, що вони ефективні лише проти невеликих грибкових поразок. Якщо не знаєте, як позбавитися цвілі на стінах назавжди, а не отримати тимчасовий ефект, краще звернутися за допомогою до фахівців, наприклад, з компанії DFD.

Чому ви можете довіритись фахівцям DFD?

Вони мають величезний досвід у цій сфері, сертифікати, що підтверджують кваліфікацію, а також все необхідне обладнання та матеріали. Співробітники компанії застосовують різні методи дезінфекції приміщень (механічний, хімічний, фізичний), які неодноразово довели свою ефективність. Цвіль на стінах піде назавжди! Ціни на послуги вас приємно здивують. Консультації та інформаційна підтримка безкоштовні. Якщо вам потрібний успішний результат у боротьбі зі шкідливими мікроорганізмами, то без допомоги DFD не обійтися!

Замовляйте комплекс видалення плісняви на стінах компанії DFD.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*