Цвіль на стелі. Як прибрати цвіль на стелі?

Категорії

Цвіль на стелі: чому з'являється і яку шкоду несе для оточуючих?

Таке явище, як пліснява на стелі , зустрічається досить часто. Зазвичай це відбувається в приміщеннях із надмірним рівнем вологості або недостатньою вентиляцією, наприклад, у ванній кімнаті чи санвузлі, на кухні чи у підвалі. Також причинами цвілі може бути поява грибка на стінах і по кутах кімнати, сприятливі умови для розвитку шкідливих мікроорганізмів у суміжному приміщенні (на горищі, якщо це верхній поверх), недавнє затоплення квартири сусідами зверху, текти в даху та багато інших факторів.

Цвіль на стелі , звичайно ж, псує зовнішній вигляд інтер'єру. Але це не порівняти з тим шкодою, яку вона здатна завдати людському організму, особливо людям зі слабким імунітетом або маленьким дітям. Постійний контакт із спорами грибів може викликати серйозні захворювання, починаючи від шкірних уражень і закінчуючи частими бронхітами, ангінами, запаленнями легень, астмою та ін. Звісно, у будь-якого відповідального господаря виникне бажання якнайшвидше позбутися цієї проблеми. Але далеко не кожен знає, як забрати цвіль на стелі самостійно.

Як прибрати цвіль на стелі?

Багато хто бореться з пліснявою за допомогою народних методів: соди, столового оцту, розчину марганцівки, перекису водню, відбілювачів на основі хлору та інших. Проте, вони завжди ефективні, особливо проти великих поразок. Боротьба з грибком на стелі, як і будь-яких інших поверхнях, вимагає професійного підходу. Усунути такий дефект не складно, але забути про нього раз і назавжди не так просто, як може здатися на перший погляд.

Дуже часто, після ретельного очищення стелі та її обробки перерахованими засобами, які можна знайти в магазині, пліснява з часом знову повертається на колишнє місце. Щоб цього не допустити, краще довіритись досвідченим фахівцям, наприклад, з компанії DFD. Вони мають відповідні знання у цій сфері, а також все необхідне для цього обладнання та матеріали, а головне підходять до вирішення завдання комплексно.

Етапи робіт з видалення плісняви на стелі

До переліку основних робіт майстрів компанії входить:

  • детальний аудит приміщення та визначення причин появи колонії цвілевих грибів на стелі;
  • грубе механічне очищення поверхні стелі від грибка;
  • обробка ураженої ділянки спеціальними високоефективними хімічними засобами (фунгіцидами), які заберуть суперечки грибків;
  • знезараження приміщення за допомогою так званих озонаторів;
  • усунення головних причин грибкового ураження: прочищення та облаштування нової вентиляції, додаткового опалення, встановлення рекуператорів, зовнішня теплоізоляція приміщення, усунення протікань у водопровідних, каналізаційних трубах та багато іншого.

Оформити заявку на виклик майстра можна телефоном або в електронному вигляді прямо на сайті компанії DFD. Наші менеджери швидко зв'яжуться з вами та обговорять деталі майбутніх робіт. Усі заходи зазвичай проводять у стислі терміни.

Ви досі не знаєте, як забрати цвіль на стелі? Довіртеся професіоналам DFD! Замовляйте комплекс з видалення цвілі на стелі .

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*