Цвіль на ДВП – як вивести за допомогою різних засобів назавжди?

Категорії

Цвіль – це те, з чим бореться людство не перше століття свого існування. Цвіль може проникнути не тільки в організм людини, а й у будівельні матеріали. Це дуже негативно позначається на характеристиці матеріалу та його подальшому використанні. ДВП – це матеріал, що складається з дерева, що видно за назвою. Виникнення цвілі в дереві набагато вище, ніж в інших матеріалах. Як вивести плісняву з ДВП розповімо далі.

Чому ДВП вкрите пліснявою? Основні ознаки

Грибок може з'явитися на ДВП з таких причин:

  • відсутність захисту дерев'яної поверхні, яка утворюється при нанесенні лаку або фарби;
  • Підвищена вологість, яка небезпечна для ДВП та інших матеріалів. Ідеальне середовище для виникнення цвілі – це вологість понад 65%;
  • Повітря у приміщенні не циркулює у потрібній кількості. Застій повітря веде до підвищення кількості суперечок, що знаходяться в ньому, тим самим стане епіцентром виникнення плісняви.

Для ДВП небезпека цвілі у великій кількості призведе до деструкції. Матеріал стає тендітним, а з часом і зовсім ламається. Це відбувається протягом півроку до кількох років. Якщо Ви помітили перші ознаки виникнення колоній суперечки, варто задуматися над тим, щоб почати боротьбу з цим явищем.

Ознаками грибка та наявності суперечок на ДВП є плями темних відтінків, які можуть бути у кількох місцях або по всьому матеріалу. Якщо ж пліснява на ДВП з'явилася, то вона може за допомогою суперечки розподілитися за іншими матеріалами.

Чим обробити ДВП від плісняви?

Щоб обробити ДВП від цвілі для початку необхідно оцінити площу пошкодження. Такі місця можуть бути важкодоступними, тому Вам знадобиться чимало зусиль, щоб дістатися до них. Наступною дією буде за допомогою щітки або пензлика прибрати всі плями, які можна побачити на ДВП.

Слідкуйте за тим, щоб цвіль не потрапляла у дихальні шляхи та на шкіру людини. Для цього одягніть робочий одяг, рукавички та маску, яка убезпечить Ваші дихальні шляхи.

Після того, як прибрано весь видимий наліт цвілі, можна приступати до глибшого очищення ДВП. Це обробка поверхні спеціальним засобом, який проникає та впливає глибоко на колонії цвілі, не видимі людському оку. Після процедури необхідно дати повністю висохнути матеріалу. Найкраще цю дію провести кілька разів для закріплення результату.

Після висихання нанесіть захист у вигляді лаку, просочення чи фарби. Вона проникне в матеріал, не даючи можливості суперечкам забратися всередину ДВП.

Якщо Ви не бажаєте виконувати всі вище перелічені дії самі, то цим займається компанія «DFD». Ми маємо достатній досвід роботи з виведенням грибка з різних матеріалів.

Як вивести плісняву з ДВП? Думка експертів

Експерти стверджують, що повністю вивести плісняву з матеріалу неможливо, але обмежити сприятливе середовище для її розвитку можна.

1. Для цього необхідно продумати якісну вентиляцію повітря, яка буде підтримувати вологість на тому рівні, який комфортний матеріалу та людині, але згубно впливає на виникнення грибка.

2. Звернути увагу на гідроізоляцію. Тому що якщо з'явилася пліснява, значить є вогкість. Вогкість ще й згубно впливає на характеристику матеріалів та подальше їх використання.

3. Встановити природне висвітлення, воно сприятливо впливає боротьбу зі спорами.

Фахівці компанії «DFD» рекомендують комплексне видалення плісняви . Ми використовуємо комплекс дій, який зможе вивести цвіль на тривалий термін.

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*