Озонування повітря приміщення, салон авто, що це?

Категорії

Все популярнішим стає метод очищення приміщення, як озонування. Цей процес було знайдено ще у 18 столітті, але особливої популярності та затребуваності не набув. У 20 столітті процес озонування часто використовували для очищення води, після чого вона набувала великої кількості корисних властивостей, але така можливість випадала лише верхівкам влади. На сьогоднішній день озонування застосовується не лише до води, а й до квартир, будинків або приміщень будь-якого призначення.

Озонування повітря – це чудовий спосіб досягти повної чистоти за короткий період часу. Цей процес має низку своїх унікальних властивостей, про які ми зараз і розповімо, а також розкриємо всі деталі процесу озонування.

Озон та його роль у очищенні повітря

Озон – це газ, з окисними властивостями. Даний газ має відмінні риси у вигляді синього кольору та різкого запаху. Озон дуже схожий з киснем, але має невелику різницю у вигляді будови структури. Що стосується запаху, то сам переклад слова "озон" - з давньогрецької - "пахне". Запах різкий, але для організму в обмежених дозах нешкідливий. Відмінною рисою озону від кисню є підвищена густина. Вона більш ніж у 2,5 рази вища, ніж у кисню. У природі озон виділяється самостійно при попаданні ультрафіолету у кисень води. Озон виділяється та витісняється за рамки води. Його часто можна відчути у лісах, горах, біля озера, водоспаду тощо.

Саме зонування приміщення полягає в концентрації кисню в повітрі, при якому всі мікроорганізми та шкідливі для здоров'я людини речовини миттєво вимирають. Унікальністю озонування є те, що цей газ поширюється на всі куточки квартири, вдома і без особливих зусиль вбиває все живе. Озонування набагато краще та корисніше для людини, ніж обробка хімікатами, які шкодять здоров'ю. Озонування приміщень – це природний процес, який можна отримати у штучних умовах.

Озонування повітря – це:

  • Безпечно;
  • Швидко;
  • Надійно та ефективно;
  • Гарантований результат.

Навіть у найчистішому будинку можуть завестися шкідливі мікроорганізми. Як правило, вони з'являються у важкодоступних місцях, які не чіпають при стандартному прибиранні. Озон же проникає в усі куточки та щілини. Цвіль і грибок просто не виживуть в умовах озонування.

Не тільки квартири та будинки страждають від негативних мікроорганізмів, автомобілі, гаражі, підприємства та офіси так само часто страждають на цю проблему. Озонування салону впорається з проблемою шкідливого повітря та тимчасовими приміщеннями негативних мікроорганізмів.

Другою унікальною особливістю озонування є абсолютна безпека речей та предметів, у які проникає цей газ. Озонування це процес взаємодії підвищеної концентрації кисню з мікроорганізмами. Озон покриває мікроорганізм оболонкою за допомогою окислення та не дає розмножуватися. Структура мембрани мікроорганізму порушується, і він помирає.

Озонування повітря – це можливість уберегти себе та свою родину від небезпечних, часом непомітних шкідливих мешканців будинку, квартири. Неприємні запахи здебільшого супроводжуються цими жителями. При озонуванні повітря запах пропадає разом із джерелом. Цей процес рекомендується робити раз на пару років квартирам чи будинкам.

Озонування абсолютно безвісти, тому його можна використовувати в:

  • Квартирах, будинках (зокрема дитячих кімнатах);
  • Підприємствах (продукції піде лише на користь знезараження);
  • На складах, підвалах (продукти не просочитися нічим шкідливим, лише позбудуться мікробів);
  • Автомобілі;
  • Будь-яких інших типів приміщень.

Замовляйте озонування повітря у нашій компанії DFD!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*