Озонування повітря приміщень користь та шкода. Переваги озонування

Категорії

Озон - це газ, що володіє окислювальними властивостями. Процес озонування полягає у взаємодії озону (газу) з киснем у зоні озонування. Озонування приміщення призводить до видалення неприємного запаху та його джерел, вбивання шкідливих для людини мікроорганізмів, насичення повітря киснем. Це більше плюсів для всього людства.

На сьогоднішній день понад 20% населення планети знайомі з озонуванням, і 60% не знаючи того, чи зустрічали його в природі. У лісовій місцевості дуже часто можна відчути запах озону (досить різкий). Озонування має не лише плюси, та й мінуси. Зараз ми постараємося розкрити користь та шкоду озонування приміщення.

Шкідливість озонування приміщення

Озон зливається із повітрям приміщення, взаємодіючи між собою. При злитті він розпадається на дрібні частинки, які й борються з негативними елементами. Якщо взяти за приклад стандартну кімнату з побутовими предметами та речами, помістити в неї озонатор, який проведе процедуру озонування. Після цього процесу у приміщенні повністю зміниться атмосфера, адже у повітрі не буде негативних, шкідливих речовин для організму. Але під час самого озонування приміщення шкода для організму існує.

Озонування – це окислення. Під час окислення на стінках легень утворюється плівка, яка може призвести до отруєння. Але важливо уточнити, що це відбувається лише при процесі озонування, і однією рекомендацією яких є відсутність людей без спорядження в зоні озонування. Але після самої процедури озон (газ) розпадається і перетворюється на звичайний кисень, який корисний організму людини.

Шкоди озонування повітря практично немає, якщо дотримуватися всіх правил і стандартів. Після цього науково обґрунтованого факту не варто ставити питання: «чи шкідливе озонування повітря», адже воно має здебільшого лише корисні сторони, які ми зараз розкриємо.

Користь озонування приміщень

  • Виконує дезінфікуючу задачу;
  • Вбиває шкідливі мікроорганізми;
  • Забирає будь-які запахи, залишаючи тільки озоновий;
  • Позитивно впливає організм після процедури озонування.

Дезінфекція та вбивання шкідливих мікроорганізмів дуже схожі, але між ними є чітка грань. Дезінфекція за допомогою озонування полягає знезараження вірусів та інфекцій, а також їх джерел у зоні озонування. Мікроорганізми (цвіль, грибок) – це рідкісні, але з менш небезпечні організму людини організми. Озон негативно впливає на їхню життєдіяльність, вбиваючи і не даючи можливості розмножуватися. Користь озонування приміщень проти інфекцій та мікроорганізмів дуже впливова, оскільки ефективніших способів боротьби ще не надано світу.

Запахи повністю зникають через взаємодію повітря та озону між собою. Структура озону набагато щільніша за кисень (приблизно в 3,5 рази), тому він витісняє запахи і збагачує повітря киснем. Серед переваг озонування цей пункт займає центральне місце.

Організм людини позитивно сприймає процедуру озонування, оскільки вона стимулює кровотечу, зменшує згортання крові, підвищує імунітет. Таке очищення середовища для людини відіграє лише позитивну роль. Користь озонування при вплив на організм полягає навіть у продовженні життя, тому що на кров'яну та дихальну систему надає колосальний вплив.

Підбиваючи підсумки порівняння користі та шкоди озонування приміщення, можна сказати, що озонування в більшості випадків приносить тільки користь. Воно справді залишає свій слід життя людини, і цей слід є лише позитивним.

Замовляйте озонування повітря у нашій компанії DFD!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*