Озонування чи іонізація: чим озонування відрізняється від іонізації?

Категорії

Процесів очищення повітря у приміщенні досить багато. Технології настільки розвинулися, що сьогодні можна більш ніж 5 способами очистити приміщення. Тим самим позбавитися різних бактерій, мікроорганізмів і наситити повітря корисними речовинами. Але які з них найдіючіші? Можна виділити такі: це іонізація та озонування . Між цими процесами є велика різниця. Вони відрізняються один від одного не тільки за процесом та принципом роботи, але й за кінцевим результатом. Озонування та іонізація повітря призначені для різного ступеня очищення повітря. Наразі ми розкриємо всі деталі різниці між цими процесами очищення повітря.

Процес іонізації повітря

Іонізація повітря передбачає насичення кисню негативними та позитивними іонами. Іонізатор призначений виділяти поступово в повітряний простір іони. Самі іони у повітрі відіграють лише позитивну роль всім організмів. Іони створюють сприятливе середовище для біологічної активності, підвищує імунітет та покращує самопочуття за рахунок кращого кровообігу. Іонізація повітря більшою мірою впливає лише на повітря, весь процес полягає у розведенні кисню з молекулами іона.

Іонізація дуже корисна для організму. Є спеціальні побутові іонізатори, які ставлять у особливо важливих кімнатах та роблять сприятливе середовище. Це стосується дитячих чи ігрових кімнат. Іонізація допомагає організму боротися із хворобами, зміцнювати імунну систему та розвиватися.

Іонізація повітря:

  • Лише доповнює повітря іонами;
  • Позитивно впливає весь повітряний простір у приміщенні;
  • Безпечно навіть для дитини;
  • Не потребує витрат часу, може проходити навіть за наявності людей у приміщенні.

Процес озонування повітря

Озонування – це виділення газу з окислювальними ефектами (озону). Озон має чітко виражений блакитний колір та різкий запах. Озон виділяється не лише за допомогою спеціальних приладів, а й у природі. Його особливо часто можна почути біля озер, лісів, водоспадів та після дощу. Ультрафіолет пронизав кисень у воді перетворюється на озон. Сам озон (газ) може негативно впливати на організм у великих кількостях. При його вдиху на поверхні очей та легень з'являється оболонка, яка має більший негативний ефект. Трихатомний кисень є озоном.

Процес озонування призначений для очищення приміщення від негативних та шкідливих мікробів, мікроорганізмів (грибка, плісняви) та насичує повітря киснем. У процесі озонування повітря витісняється газом, що розщеплюється на дрібні частинки. Він заповнює будь-які щілини та дірки у приміщенні, тому для озону не проблема боротися з негативними мікро мешканцями будинку. Жоден живий мікроорганізм зможе вижити за умов озонування. Озон покриває мікроорганізм оболонкою, коли всі життєдіяльні процеси зупиняються, зокрема і розмноження.

Чим озонування відрізняється від іонізації?

Тепер можна підбити підсумки. Іонізація – це процес, у якому повітря лише насичується іонами, і стає корисним життєдіяльності. Озонування – процес, який очищує повітря до приміщення від будь-яких негативних мікроорганізмів. Дані процеси відрізняються між собою кінцевим результатом, як і було сказано. Іонізація допомагає розвитку всього живого, озонування спочатку вбиває все негативне, а потім насичує повітря киснем. Озонування дуже часто використовують для очищення приміщень від неприємного запаху, вогкості та інфекцій.

Замовляйте озонування повітря у нашій компанії DFD!

Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Напишіть відгук*